PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایم مسیر fsb که روی مادر برد ها مینویسند چیه ؟؟

robert
27-10-2007, 10:03
سلام دوستان:20:
دیروز داشتم مجله عصر شبکه رو نگاه میکردم دیدم تو قسمت قیمت سخت افزار ها برای مادر برد ها نوشته (( حداکثر فرکانس مسیر fsb یا ht برابر 200 مگاهرتز ))
از اونجایی که تابحال این کلمه به چشمم نخورده بود میخواستم بدونم این مسیر fsb یعنی چی و به چه دردی میخوره ؟؟
ممنونم :11::11:

S a f a 6 4
27-10-2007, 10:13
بطور خلاصه سرعت بین رم و سی پی یو رو میگن fsb

خوب هر چی بالا تر باشه بهتره که هم بستگی به رمت داره و هم به مینت !!!

یعنی اول باید ببینی که مین کامپیوترت تا fsb چند و ساپورت میکنه بعد یه رم بخری که تا اونقدر fsb سرعت داشته

باشه

البته بحث fsb خیلی گسترده تر از اینی هستش که من گفتم ,من فقط به صورت خلاصه و ابتدایی گفتم

robert
28-10-2007, 09:13
حالا برای مثال من میخوام سی پی یو دوهسته ای intel core2due- e6750 رو که فرکانس مسیر fsb برابر 333 هست رو بندازم رو مارد برد abit -ip35pro که فرکانس مسیر fsb برابر 1333 هست !!! (( البته داخل پرانتز توضیحات مادر برد نوشته qdr 333mhz ))با این توصیفات بعد از سوار کردن اون سی پی یو روی همچین مادر بردی مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
اگه fsb سی پی یو بیشتر یا کمتر از چیزی باشه که روی مادر برد نوشته چه اتفاقی میفته ؟؟؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه جواب این سوال رو هم لطف کنین !!!:11:
Edited By Gabana

robert
28-10-2007, 09:19
بطور خلاصه سرعت بین رم و سی پی یو رو میگن fsb

خوب هر چی بالا تر باشه بهتره که هم بستگی به رمت داره و هم به مینت !!!

یعنی اول باید ببینی که مین کامپیوترت تا fsb چند و ساپورت میکنه بعد یه رم بخری که تا اونقدر fsb سرعت داشته

باشه

البته بحث fsb خیلی گسترده تر از اینی هستش که من گفتم ,من فقط به صورت خلاصه و ابتدایی گفتم

هم از شما ممنونم و هم از lord عزیز که به بنده لطف دارید !!:11::11:
خوب مادر بردی که من قصد خریدشو دارم از fsb 1333 Mhz ساپورت میکنه و رم هم کمتر از 2 گیگ برنمیدارم !!!:46: البته با باس 800 !!!
طبعا برای همچین مادربرد و رمی سی پی یو دوهسته ای هم خواهم خرید !!!:46:
حالا شما بخوای برای همچین مادر برد و رمی یه سی پی یو دوهسته خوب (( قیمت بین 150 تا 250 )) معرفی کنید که با این میزان fsb جور دربیاد چه پیشنهادی دارید؟؟
ممنونم:20:

Stream
28-10-2007, 19:23
به نظر من اینجا رو بخون، اگه سوالی برات پیش اومد همینجا مطرح کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gabana
28-10-2007, 22:53
Edited By Gabana