PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریxxxکارتهای گرافیکxfx

AMIRz27
26-10-2007, 21:00
:20:سریxxxکارتهای گرافیکxfxبا سریهای دیگه ی این شرکت چه فرقی دارن؟

Stream
26-10-2007, 21:04
فرقی ندارند فقط یه مقدار اورکلاک شده اند.
اسم سریهای اورکلاک شده توی کمپانی های مختلف فرق میکنه مثلا :
XFX ------ XXX
eVGA ----- SuperClocked
BFG ----- OC & OC2
MSI ---- OC
WinFAST ---- Extreme

MehranZand
26-10-2007, 22:47
XFX ------ XXX
eVGA ----- SuperClocked
BFG ----- OC & OC2
MSI ---- OC
WinFAST ---- Extreme

مفید بود مرسی Virgil جان. در asus کارت اورکلاک شده داریم؟

sli
26-10-2007, 23:19
XFX ------ XXX
eVGA ----- SuperClocked
BFG ----- OC & OC2
MSI ---- OC
WinFAST ---- Extreme
Virgil جان بعضی از اینها اصلا تو بازار پیدا نمیشه حتا من مدل MSI میخوام به سختی پیدا میکنم . نمیدونم چرا کارت گرافیک MSI پیدا نمیشه یا خیلی کمه . قبلا که خیلی بود ولی حالا کمتر شده .

Stream
27-10-2007, 00:12
مفید بود مرسی Virgil جان. در asus کارت اورکلاک شده داریم؟
نه همه سری ها. مثلا برای 8800GTX یک مدل هست به اسم AQUA TANK که از Liquid Cooling استفاده میکنه و اورکلاک شده است. ولی مثل XFX یا EVGA که یک پسوند برای سریهای اورکلاک شده دارند، ASUS پسوندی نداره.

Virgil جان بعضی از اینها اصلا تو بازار پیدا نمیشه حتا من مدل MSI میخوام به سختی پیدا میکنم . نمیدونم چرا کارت گرافیک MSI پیدا نمیشه یا خیلی کمه . قبلا که خیلی بود ولی حالا کمتر شده .
اصولا توی بازار ایران خیلی چیزهای خوب هست که پیدا نمیشه. وارد کردن قطعه هم اینقدر سخت هست که فقط شرکتهای کله گنده میتونند وارد کنند. مثلا خنک کننده های Zalman یا Thermalright هم اصلا گیر نمیان.

sli
27-10-2007, 10:06
اصولا توی بازار ایران خیلی چیزهای خوب هست که پیدا نمیشه. وارد کردن قطعه هم اینقدر سخت هست که فقط شرکتهای کله گنده میتونند وارد کنند. مثلا خنک کننده های Zalman یا Thermalright هم اصلا گیر نمیان.
Virgil جان آخه مشکل اینه تا یه مدت پیش بازار پر بود از کارت های MSI ولی حالا آنقدر کمه که کمیاب شده.:41: اونهایی رو هم که پیدا میکنی خیلی گران هستند . نمیدونم چرا یه دفعه این بلا سر MSI اومد . خدا روشکر هنوز بازار مادربرد هاش بد نیست و میشه با قیمت مناسب پیدا کرد.

Stream
27-10-2007, 15:02
Virgil جان آخه مشکل اینه تا یه مدت پیش بازار پر بود از کارت های MSI ولی حالا آنقدر کمه که کمیاب شده.:41: اونهایی رو هم که پیدا میکنی خیلی گران هستند . نمیدونم چرا یه دفعه این بلا سر MSI اومد . خدا روشکر هنوز بازار مادربرد هاش بد نیست و میشه با قیمت مناسب پیدا کرد.
اين ديگه برمي گرده به وارد كننده ها. حتما ديدند وارد كردن برندهاي ديگه براشون بيشتر سود داره.

sli
27-10-2007, 18:30
اين ديگه برمي گرده به وارد كننده ها. حتما ديدند وارد كردن برندهاي ديگه براشون بيشتر سود داره.
والا نمیدونم شاید. ولی من یکی از مشتریان MSI بودم وهستم و متاسفم که این مشکل پیش اومده

Lord_theOne
28-10-2007, 06:57
رايان بدر يا فاره بايد Msi داشته باشند اگر بتوني بري تهران