PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما چه راههایی برای کسب درآمد با کامپیوتر هست؟

amir_infernal
26-10-2007, 19:55
به نظر شما یک نفر با دانش کامپیوتر چه راههایی برای کسب درآمد داره؟

حتما منظورم رو فهمیدین که میخوام ایده های نو رو در زمینه کار با کامپیوتر بدونم...

DrXoX
27-10-2007, 04:18
سلام

بستگي به خودتون داره كه در چه زمينه اي مي خواين فعاليت كنيد مثلا برنامه نويسي ، كارهاي گرافيكي ، ساخت سايت ، درآمد از طريق اينترنت و هزاران زمينه ديگه كه توي همه زمينه ها ميشه با فكر ايده هاي جديدي رو داد و روي اون كار كرد

موفق باشيد

Mohammad_4688
27-10-2007, 10:06
سلام

بستگي به خودتون داره كه در چه زمينه اي مي خواين فعاليت كنيد مثلا برنامه نويسي ، كارهاي گرافيكي ، ساخت سايت ، درآمد از طريق اينترنت و هزاران زمينه ديگه كه توي همه زمينه ها ميشه با فكر ايده هاي جديدي رو داد و روي اون كار كرد

موفق باشيد
با سلام

من با دوست خوبم DrXoX موافقم ولی اکثرا از کامپیوتر برای تایپ و در زمینه ی عکس;فتوشاپ استفاده می کنند به زبان راحتر در خدمات

کامپیوتری که به نظر نمی یاد کارو کاسبی بد باشه

winxp
27-10-2007, 20:43
سلام دوستان

اگه بتونین کسب درامد تو اینترنت رو یاد بگیرین از همش بهتره

البته من دنبال نرفتم ولی تبلیغهایی که دیدم بد نبوده

دوستانی که یه راه مطمئن برا استفاده از اینترنت و درامد زا میدونن بگن تا استفاده کنیم

موفق باشین

milaadesign
27-10-2007, 20:46
اگه نرم افزارهای مهندسی و تخصصی رو بلد باشی خیلی کارت بهتر میشه... البته بستگی به رشته ای داره که درس خوندی!
ولی در کل طراحی معمولترین راهه...

majidzm
11-11-2007, 15:45
سلام
من تازه اینجا رو دیدم
من خودم تو کاره لوازم موبایلم مثل رم موبایل و هندزفری بلوتوث و لوازم جانبی دیگه اون
من همه مشتری هام مغازه های موبایل فروشی هستند .چون قیمت خریدم از اونا بهتره می تونم با یه کم سود بهشون بفروشم
البته بعضی از لوازمو خودم از امارات(دبی)میارم
با همین کار ماهی بیشتر 800 هزار تومن تا الان به طور میانگین برام داره
من میتونم به شما هم جنس بدم شما تو شهر خودتون به مغازه های موبایلی بفروشی
من همین الان تو تهران 2 تا بازار یاب دارم
اگه تو تهران نیستی و می خوای این راه تست کنی بزنگ به موبایلم
09126062489 _ majid

Sam@n
11-11-2007, 17:27
از طریق کامپیوتر یا اینترنت؟ ( منظورم خود کامپیوتر هستش ها ) خوب ببین دیگه رایت و اسکن و تایپ نمیسرفه . کسانی که رشته های مهندسی مثل عمران و صنایع خوندن میتونن از طریق نرم افزار هایی مثل solidwork و outocad پول خوبی در بیارن . ولی باز هم به در آمدی که سایت های پربیننده از طریق تبلیغات و فروشگاه آنلاین ( مثل p30world ) در میارن نمیشه!!