PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای حذف کردن رمز لب تاب

USB
26-10-2007, 12:15
من لبتابم Dell 6400 هست روش پسورد گزاشتم حالا میخوام رمز عبور رو بردارم چیکار کنم ضمناً میتونم وارد ستاپ لب تاپ شوم

Hamidkhann
26-10-2007, 16:34
تو setup گزینه اش رو بگردی قاعدتا باید disable کردنش باشه

USB
26-10-2007, 17:29
این گزینه رو نوشته :

Note : if you delete the admin password ,the system password ,if set, is also delete . Also the admin password can be used to delete the HDD password . for this reason you can not set admin password if a system password or HDD password is already set . Theadmin password must be set firet if an admin password is used with a system password and /or HDD password

Mohammad_4688
26-10-2007, 20:19
من لبتابم Dell 6400 هست روش پسورد گزاشتم حالا میخوام رمز عبور رو بردارم چیکار کنم ضمناً میتونم وارد ستاپ لب تاپ شوم

با سلام

دوست عزیز شما از ویندوز XP استفاده می کنی این روش رو انجام بده وارد Control Panel شو و بعد بر روی User Accounts کلیک کن account
رو انتخاب کن و بعد بر روی گزینه ی Remove my password کلیک کن و بعد پسوردی که قبلا داده بودی رو تایپ کن و در پایان روی Remove password کلیک کن.

nix
27-10-2007, 16:10
شما مشکلت چیه؟ وارد windows نمیشی؟
با کدوم پسورد مشکل داری؟
admin password?
system password?

javadshahvand
27-10-2007, 16:42

اگه پسورد رو بایوس گذاشتی باطریرو دربیا یه بار روشن خاموش کن بعد از 5 دقیقه دوباره باطری رو جا بزن روشن کن

آشنايي با راه هاي پاك كردن پسورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nightmare
27-10-2007, 19:08
اگه پسورد رو بایوس گذاشتی باطریرو دربیا یه بار روشن خاموش کن بعد از 5 دقیقه دوباره باطری رو جا بزن روشن کن

آشنايي با راه هاي پاك كردن پسورد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست خوبم لپتاپ با PC فرق می کنه ٬ بسیاری از لپتاپ ها اگر اینکارو انجام بدی دیگه بالا نمیاد و قفل می کنن ( اطلاعات بایوس رو می فرستن به یه آیسی دیگه :46: )

اما در مورد مشکل کاربر عزیز USB ٬ ذکر نکردید کدوم پسورد ؟
بایوس ؟ هارد ؟ ویندوز ؟ .....

تا بعد ...

javadshahvand
27-10-2007, 19:22
دوست خوبم لپتاپ با PC فرق می کنه ٬ بسیاری از لپتاپ ها اگر اینکارو انجام بدی دیگه بالا نمیاد و قفل می کنن ( اطلاعات بایوس رو می فرستن به یه آیسی دیگه :46: )

اما در مورد مشکل کاربر عزیز USB ٬ ذکر نکردید کدوم پسورد ؟
بایوس ؟ هارد ؟ ویندوز ؟ .....

تا بعد ...

خب شما ذکر میفرمادیدید.............

nightmare
27-10-2007, 19:28
خب شما ذکر میفرمادیدید.............

برای وقت و کلماتم ارزش قایلم و بی دلیل خرجشون نمی کنم :46:

اما حالا چون تو خواستی:20: :

اگر بایوسه می تونی ببری بازار پایتخت جاهایی هستن که ور میدارن . با دستورات Debug هم ( شاید ) بتونی بر داری . مدل بایوست رو که همون اول بوت میزنه سرچ کن برای حذف پسورد ...

اگر روی هارد پسورد گذاشتی ٬ میتونی هاردت رو عوض کنی چون به این راحتیا راهی نداره .

در مورد ویندوز هم که تو همین انجمن سرچ کنی بچه ها دخلش رو آوردن .

تا بعد ...

javadshahvand
27-10-2007, 19:34
برای وقت و کلماتم ارزش قایلم و بی دلیل خرجشون نمی کنم :46:

اما حالا چون تو خواستی:20: :

اگر بایوسه می تونی ببری بازار پایتخت جاهایی هستن که ور میدارن . با دستورات Debug هم ( شاید ) بتونی بر داری . مدل بایوست رو که همون اول بوت میزنه سرچ کن برای حذف پسورد ...

اگر روی هارد پسورد گذاشتی ٬ میتونی هاردت رو عوض کنی چون به این راحتیا راهی نداره .

در مورد ویندوز هم که تو همین انجمن سرچ کنی بچه ها دخلش رو آوردن .

تا بعد ...

شما همش آدرس اینور اونورو دادی چیزی از خودت خرج نکردی که؟:27:

nightmare
27-10-2007, 19:40
شما همش آدرس اینور اونورو دادی چیزی از خودت خرج نکردی که؟:27:

در عوض معلوم شد تو آدم تیز هوشی هستی :10:

Lord_theOne
27-10-2007, 19:55
مي بينم كه دلتون اخطار مي خواهد!!!
خوب شما بايد مشكل اين بنده خدا را حل كنيد
هر كسي در همه زمينه ها مخ نيست و همه چيز نمي داند
با هر دوتون هستم بهتره با هم صميمي تر باشيد و اطلاعات را به رخ همديگه نكشيد تا راه پيشرفت بهتر باز بشود
موفق باشيد

nightmare
27-10-2007, 21:15
مي بينم كه دلتون اخطار مي خواهد!!!
خوب شما بايد مشكل اين بنده خدا را حل كنيد
هر كسي در همه زمينه ها مخ نيست و همه چيز نمي داند
با هر دوتون هستم بهتره با هم صميمي تر باشيد و اطلاعات را به رخ همديگه نكشيد تا راه پيشرفت بهتر باز بشود
موفق باشيد

خواستی بن هم بکن :46:

همینجا از تمامی دوستانی که از حرف های من ناراحت شدن عذر خواهی می کنم امیدوارم از من چیزی به دل نگیرید .
از Gabana عزیز هم میخوام تمامی پست های اضافه رو حذف و پست های نیازمند ویرایش رو ٬ ویرایش کنند . :11:

تا بعد ...

Hamidkhann
28-10-2007, 01:34
این گزینه رو نوشته :

اگه لپتاپ اجازه میده خب پاک کن پسورد رو اما اگه اجازه نمیده برگرد اینجا برای بررسی بیشتر