PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل واقعا باور نکردنی در ویندوز

Creeping Death
25-10-2007, 21:42
سلام

اول توجه داشته باشید که این مشکل برای من پیش نیامده برای دوستم پیش آمده :

- دوستم وقتی یک فلش آلوده را به کامپیوترش وصل کرده متوجه شده که ویندوز حسابی ویروسی شده بعد تصمیم به عوض کردن ویندوز گرفته . با اینکه درایو ویندوز را فرمت کرده و ویندوز را دوباره نصب کرده دوباره همان ویندوز بالا آمده ( حتی با همان آیکن های دسکتاپ ) اون این کار را 3 بار دیگه هم انجام داده و باز هم همان آش و همان کاسه ( هیچ آنتی ویروسی هم روس سیستمش نصب نمیشه) شما راهی به ذهنتون می رسه ؟ چکار میشه کرد؟

Mohammad_4688
25-10-2007, 23:37
با سلام

یه راه حل داره اونم اینه که سیستمشو از پنجره پرت کنه تو خیابون

هاردشو اف دیسک کنه ببینه درست می شه یا نه

اگه درست نشد; دوستت باید به فکره یک هارد جدید باشه

winxp
25-10-2007, 23:46
سلام دوست عزیز

اون سیستم رو فرمت نکرده

یه وقت هست که فرمت درایو ntfs هست و دوست شما میره از dos مینویسه format c:\q و این درایو رو فرمت نمیکنه

پس بپرسین چه طوری فرمت کرده

بعد این که انتی ویروس که نصب نمیشه برا اینه که ویروسه نمیزاره
تاریخ سیستم رو یه سال به عقب برگردونین و ببینین بازم نصب نمیشه

به تاپیک هر کی فایلهاش مخفی شده بیاد اینجا برین و نرم افزار هارو don کنین

ازش بپرسین جواب بدین تا راهنمایی بشین

موفق باشین

Hamidkhann
26-10-2007, 00:55
شاید ویروس تو درایوهای دیگه بوده که با ورود به اون درایوها مجددا فعال شده. یعنی از همون لحظه نصب که ویندوز برای اولین بار میومد بالا آیکن ها مثل حالت ویروسی بودن؟

H A M E D
26-10-2007, 01:06
هر ويروسي هم كه باشه با فرمت كردن پاك ميشه مگه ويروس روي Boot Sector رفته باشه كه اون بحثش جداست ولي من تا حالا همچين چيزي نديدم احتمالا يه جاي كار اشتباه كرديد.

S a f a 6 4
26-10-2007, 01:12
رو یه سیستم دیگه یه آنتی ویروس مطمعن نصب کن ,بعد هارد اون کامپیوتری رو که مشکل داره با این یکی سیستم

اسکن کن

البته حتما از یه آنتی ویروس کار درست و آپدیت شده استفاده کن ,در غیر این صورت این یکی سیستم هم آلوده میشه

به نظر من این تنها راهی هستش که بدون از دست رفتن اطلاعاتت میتونی سیستمت و درست کنی

DrXoX
26-10-2007, 01:57
سلام

Creeping Death دوست عزيز همان طوري كه دوستان هم گفتن احتمال زياد دوستتون يه جاي كار رو اشتباه انجام ميده

به هر حال بهتره يك بار با سي دي و اگر نشد يك بار با فلاپي بوت سيستم را فرمت كنيد

براي فرمت كردن با فلاپي هم پس از وارد شدن به محيط داس فرمان زير را اجرا كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد