PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت پایین تایپ در ویندوز

emam312
25-10-2007, 20:26
با سلام خدمت دوستان
من یه ویندو ز Double up XP نصب کردم اما سرعت تایپش خیلی پایینه یعنی من تایپ می کنم میرم اون بعد از من نوشته ها رو ثبت می کنه به نظر میاد مشکل نرم افزار های آفیسه (office 2007) شما می دونید مشکل را چه ج.ری می شه حل کرد؟
ممنونم

msnasiri
25-10-2007, 21:22
اگه ممکنه بگید این ویندوز چی هست و چه فرقی با professional xp داره

Jalal
25-10-2007, 21:53
اگه ممکنه بگید این ویندوز چی هست و چه فرقی با professional xp داره

ربطی به مدل ویندوز نداره

یه از Spec سیستمت بزار

emam312
26-10-2007, 01:03
ربطی به مدل ویندوز نداره

یه از Spec سیستمت بزار
من معنی عبارت بالا را نفهمیدم اگه میشه بیشتر توضیه بدهید، ممنون می شم
اما در مورد اینکه این ویندوز چی هست؟ برداشت شخصی بنده این هست که شرکتی قفل ویندوز xpرا شکسته و با اضافه نمودن یک سری تغییرات ظاهاری و اضافه نمودن یه سری نرمافزارهای رایج و یا مرتبط با سخت افزار CD آنرا به نام این نسخه از ویندوز به بازار روانه کرده البته صفحه اول آن هم با همین نام بالا میاد
ظاهر قشنگی داره نیاز نیست دنبال یه سری نرم افزار بعد از نصب برید اما حجمی حدود 4 گیگ اشغال می کنه
البته من به این مشکل برخوردم اما همین نسخه حتی (سی دی) یه جای دیگه نصب شده بود (که من از روی آن رایت کردم ) مشکلی نداشت!!! بدو.ن این مشکل من اونو به دوستان توصیه می کنم
به هر حال اگه کمک بفرمایید حل بشه ممنون می شم؟

Jalal
26-10-2007, 10:32
من معنی عبارت بالا را نفهمیدم اگه میشه بیشتر توضیه بدهید، ممنون می شم

مشخصات سیستم

emam312
26-10-2007, 14:19
Specification سیستم به قرار زیر است:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از بذل توجه شما سپاسگزارم
منتظر پاسخ شما هستم

sorrowdancer
26-10-2007, 14:36
استفاده از ویندوزهای دستکاری شده رو به هیچ وجه توصیه نمی کنم
یک برنامه دیگه داره حافظه و سرعتت رو میگیره
در Tskmgr یه نگاه بنداز ببین چه پروسه ای داره سرعتت رو میگیره

راخت ترین راه تعویض ویندوزتون هست

Jalal
26-10-2007, 15:25
مشخصات سیستم

سرعت سیستم خوبه

احتمالا ویندوز درست نصب نشده یا بقول دوستمون یک برنامه ای در Task manager سرعت سیستم رو پائین میاره

fdaliry
26-10-2007, 15:45
با سلام خدمت دوستان
من یه ویندو ز Double up XP نصب کردم اما سرعت تایپش خیلی پایینه یعنی من تایپ می کنم میرم اون بعد از من نوشته ها رو ثبت می کنه به نظر میاد مشکل نرم افزار های آفیسه (office 2007) شما می دونید مشکل را چه ج.ری می شه حل کرد؟
ممنونم

دوست عزیز شاید سرعت کیبوردت پایینه
برو به مسیر زیر
control panel/keyboard
بعد ببین (تو برگه speed) سرعت کیبرد تو این ویندوز چه جوریه
اگه پایینه بیارش بالا درست میشه

emam312
26-10-2007, 18:50
از تمامی دوستان که رهنمایی نمودند سپاسگزام
فکر می کنم مربوط به پروسه ای به نام VISTA drive بودن که وقتی حذف کردم بر طرف شد.ولی
به هر حال از لطف تمامی دوستان که راهنمایی نمودند ممنونم ضمن آنکه تمامی ویندو.زهای قفل شکسته در ایران قطعاً دستکاری شده اند هدف تعویض بنده از ویندوز این بود که ویندوز قبلی بعضی از قابلیتها را نداشت.