PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست

mosafer1375
25-10-2007, 16:15
با سلام اگه زحمتی نیست من کرک یا سریال برنامه Voice Changer 6.0 Diamond فوری می خوام
اگه لطف کنید برام پیدا کنید و بزارید خیلی خیلی ممنون میشم

Alastoor
25-10-2007, 16:25
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم کیجن:

mosafer1375
26-10-2007, 00:06
سلام

اینم کیجن:

با عرض تشکر و قدردانی
ولی متاسفانه جواب نداد من Voice Changer 6.0 Diamond ورژن 6 رو می خواستم ولی بازهم شما با این کیجن و سریالهایی که داده بودی ولی باز جواب نداد من حالا باید چکار کنم

Alastoor
26-10-2007, 13:55
ورژن برنامه شما 6.0.0 هست یا 6.0.10 ؟

ghafeleh
26-10-2007, 14:56
آقا دست شما درد نکنه ورژن برنامه من 6 بود ولی تو اینترنت رو گشتم و کیجن ورزن 6.0.1رو پیدا کردم و بعدش هم برنامه رو دانلود کرم
الان خواهشی که از شما دارم برای کار کردن خوب و حرفه ای با این برنامه باید چکار کرد آموزش کلی برای این برنامه هست یا نیست اگه هست که لطف کیند برام بزارید

ممنون میشم کمکم کنید
من یه نمونه صدا براتون می زارم که می خوام بدونم چی جوری این صدارو درست کردند اگه با این برنامه انجام شده لطف کنید آموزش اون را با آموزش کلی برنامه اگه گیر آوردید ضمیمه کنید

[

Alastoor
26-10-2007, 15:21
آقا دست شما درد نکنه ورژن برنامه من 6 بود ولی تو اینترنت رو گشتم و کیجن ورزن 6.0.1رو پیدا کردم و بعدش هم برنامه رو دانلود کرم
الان خواهشی که از شما دارم برای کار کردن خوب و حرفه ای با این برنامه باید چکار کرد آموزش کلی برای این برنامه هست یا نیست اگه هست که لطف کیند برام بزارید

ممنون میشم کمکم کنید
من یه نمونه صدا براتون می زارم که می خوام بدونم چی جوری این صدارو درست کردند اگه با این برنامه انجام شده لطف کنید آموزش اون را با آموزش کلی برنامه اگه گیر آوردید ضمیمه کنید

[

خوشحالم که مشکل کرک برنامه برای شما برطرف شد.
من متاسفانه با این برنامه کار نکردم و نمی دونم چه جوری کار میکنه...

برای آموزش استفاده از برنامه به انجمن بحث های نرم افزاری مراجعه و در آنجا مطرح نمایید:

بحث هاي نرم افزاري :

ممنون.