PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه جهت اجرای یک برنامه بلافاصله پس از آمدن ویندوز

aria_electric_fars
25-10-2007, 09:53
سلام دوستان
ببینید وقتی ما سیستم رو روشن می کنیم صاف می ره تو ویندوز درست؟؟؟من یه برنامه ی حسابداری دارم به نام آسمان می خوام وقتی ویندوز راه می افته بلافاصله بدون هیچ وقفه ای و بدون اینکه کاری کنم و در کمترین زمان بره تو برنامه ی حسابداری یعنی من که دکمه ی روشن کامپیوتر رو می زنم به جای اینکه بیاد تو دسکتاپ و برنامه رو اجرا کنم و تازه بیاد می خوام به جای اینکه بیاد تو دسکتاپ بره تو برنامه ی حسابداری و بعدا مثلا اگر خواستم دکمه ی Esc رو بزنم تازه اون وقت بره تو دسکتاپ

با تشکر
بای

Jalal
25-10-2007, 10:05
سلام دوستان
ببینید وقتی ما سیستم رو روشن می کنیم صاف می ره تو ویندوز درست؟؟؟من یه برنامه ی حسابداری دارم به نام آسمان می خوام وقتی ویندوز راه می افته بلافاصله بدون هیچ وقفه ای و بدون اینکه کاری کنم و در کمترین زمان بره تو برنامه ی حسابداری یعنی من که دکمه ی روشن کامپیوتر رو می زنم به جای اینکه بیاد تو دسکتاپ و برنامه رو اجرا کنم و تازه بیاد می خوام به جای اینکه بیاد تو دسکتاپ بره تو برنامه ی حسابداری و بعدا مثلا اگر خواستم دکمه ی Esc رو بزنم تازه اون وقت بره تو دسکتاپ

با تشکر
بای

یک کار بدون برنامه و راحت

ShortCut فایل اجرایی برنامه رو کپی کنید به این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

d نام درایو ی که ویندوز توش نصبه
jalal نام یوزر

موفق باشین

aria_electric_fars
25-10-2007, 18:12
سلام شهوند جان
خسته نباشی
این رو که هر کسی می دونه من می خوام فوری بره توش مثلا تو فیلما دیدی که مثلا سیستم رو روشن که می کنه فوری می ره تو برنامه و مثلا رمز می ده منظورم اونه

با تشکر
بای

Jalal
25-10-2007, 18:24
سلام شهوند جان
خسته نباشی
این رو که هر کسی می دونه من می خوام فوری بره توش مثلا تو فیلما دیدی که مثلا سیستم رو روشن که می کنه فوری می ره تو برنامه و مثلا رمز می ده منظورم اونه

با تشکر
بای

من جسارت نکردم

گفتم یک راهش اینه

اونو نمیدونم

WooKMaN
25-10-2007, 18:35
سلام دوستان

با تشکر
بای
اگه تو رجيستري بزني زودتر مياد ...

MV_GT500
25-10-2007, 19:23
منم فکر میکنم تنها راهش اینه که بوسیله ی رجیستری این کارو انجام بدی .

aria_electric_fars
26-10-2007, 11:13
اگه تو رجيستري بزني زودتر مياد ...

سلام ووک من جان
تو این چند سال واسه خودت مخ شدیا
دستت درد نکنه اصلا یادم به رجیستری نبود
این آدرسی که دادی پیدا نمی کنه یه نگاهی بنداز ببین درست نوشتی

با تشکر
بای

Jalal
26-10-2007, 11:15
سلام ووک من جان
تو این چند سال واسه خودت مخ شدیا
دستت درد نکنه اصلا یادم به رجیستری نبود
این آدرسی که دادی پیدا نمی کنه یه نگاهی بنداز ببین درست نوشتی

با تشکر
بای

تستیدم مسیر درسته

aria_electric_fars
26-10-2007, 11:22
سلام
می زنه
windows cannot find
یعنی مشکل از چیه؟؟
مسیر دیگه نداری؟؟؟
الان دستی می رم ببینم چی میشه

aria_electric_fars
26-10-2007, 11:25
خب آقا پیداش کردم
چه جوری بزارم توش؟؟؟

Jalal
26-10-2007, 11:43
خب آقا پیداش کردم
چه جوری بزارم توش؟؟؟

سمت راست تصویر کلیک راست کنید
New

String Value

یک اسم به دلخواه بدید

و در قسمت Value Data آدرس فایل مورد نظر رو بدید

اگه به مدلهایی موجود نگاه کنی متوجه میشی

:20:

nimamani
26-10-2007, 11:56
براي كانكت شدن به اينترنت هم راهي است
كه زماني كه ويندوز بالا مياد خودش كانكت بشه

ميتونم كانكشن رو اجرا كنم ولي بايد دستي
دگمه كانكت رو بزنم

مرسي

aria_electric_fars
26-10-2007, 12:55
سلام شهوند جان
حالا شد یه چیزی ولی یه نکته ی مهم
پسوند این برنامه Exe یا مثلا چیز اجرایی نیست بلکه پسوندش Application هست و وقتی می زارم توش اجرا نمی شه این یک نکته که می خواستم بدونم چه جوری لینک برنامه رو بزارم که اجرا بشه
دوم اینکه وقتی تو استارت آپ اون برنامه رو گذاشتم اجرا که می شد به جای اینکه ازم یوزر و پسورد بخواد ازم می خواست که یه دفتر مالی جدید باز کنم یعنی از صفر نه اینکه دفتر قبلی رو باز کنم در حالی که هر دو فایل از یه جایی آورده بودم
می خواستم اگر ممکنه راهنمایی کنید

با تشکر
بای

Jalal
26-10-2007, 13:04
سلام شهوند جان
حالا شد یه چیزی ولی یه نکته ی مهم
پسوند این برنامه Exe یا مثلا چیز اجرایی نیست بلکه پسوندش Application هست و وقتی می زارم توش اجرا نمی شه این یک نکته که می خواستم بدونم چه جوری لینک برنامه رو بزارم که اجرا بشه
دوم اینکه وقتی تو استارت آپ اون برنامه رو گذاشتم اجرا که می شد به جای اینکه ازم یوزر و پسورد بخواد ازم می خواست که یه دفتر مالی جدید باز کنم یعنی از صفر نه اینکه دفتر قبلی رو باز کنم در حالی که هر دو فایل از یه جایی آورده بودم
می خواستم اگر ممکنه راهنمایی کنید

با تشکر
بای

سلام

مسیر همون فایلی که اجرا میکنیدش رو بدید (حتما اجرایی هست که بصورت دستی اجرا میشه )

اول تعیین کنید چند فایل برای اجرای برنامه بصورت دستی نیاز دارد ؟
اگه عکس هم بزارید بد نیست

aria_electric_fars
26-10-2007, 14:05
سلام
من از حرفات هیچی نفهمیدم اینم عکس که اونی که باید اجرا بشه به صورت آبی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jalal
26-10-2007, 15:22
سلام
من از حرفات هیچی نفهمیدم اینم عکس که اونی که باید اجرا بشه به صورت آبی هست

شما با توجه به این گفته ها

سمت راست تصویر کلیک راست کنید
New

String Value

یک اسم به دلخواه بدید

و در قسمت Value Data آدرس فایل مورد نظر رو بدید

اگه به مدلهایی موجود نگاه کنی متوجه میشی

در قسمت Value data اینو کپی کنید ببینید کار میکنه

Jalal
26-10-2007, 21:04
در رجیستری ویندوز امکان انجام کارهای فراوانی وجود دارد اما اکثرأ کاربران به علت پیچیدگی این قسمت از ویندوز چندان با آن آشنایی ندارند. یکی از کارهای جالبی که میتوان به وسیله رجیستری صورت داد اجرای اتوماتیک یک برنامه پس از روشن شدن بعدی کامپیوتر است. بدین صورت که با تنظیم برنامه مورد نظر از طریق رجیستری میتوان سیستم را طوری تنظیم کرد که تنها پس از روشن شدن بعدی سیستم و فقط برای یکبار ، برنامه مورد نظر را پس از بالا آمدن ویندوز اجرا کند. این کار برای سیستم هایی که از چند کاربر استفاده میکنند میتواند بسیار کاربرد داشته باشد. در این ترفند قصد داریم به معرفی روش انجام این کار بپردازیم.

بدین منظور:
از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regedit را وارد کرده و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
حال به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/RunOnce
اکنون از قسمت دیگر پنجره ، در قسمتی از فضای خالی راست کلیک کرده و از New گزینه String Value را انتخاب کنید و نام آن را به دلخواه انتخاب کنید.
حال مقدار رشته ای ساخته شده دوبار کلیک کنید. در پنجره باز شده در قسمت Value Data آدرس برنامه ای که میخواهید اجرا شود را وارد کنید. دقت کنید آدرس به فایل اجرایی برنامه که exe است ختم شود.
به عنوان مثال برای اجرای اتوماتیک نرم افزار Firefox در هنگام روشن شدن بعدی سیستم ، در Value Data آدرس را به شکل D:Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe وارد کنید.
پس از وارد کردن آدرس فایل ، OK کرده و رجیستری را ببندید.
پس از رستارت سیستم خواهید دید برنامه انتخابی شما تنها یکبار پس از اینکار اجرا خواهد شد.
به نقل از ترفندستان

aria_electric_fars
27-10-2007, 08:19
سلام شهوند جان
من استرینگ نزاشته بودم واسش الان می زارم و دوباره ریست می کنم خودتونم نزاشته بودید من اینو نوشتم الان ریست می کنم ببینم چی می شه
"C:\Program Files\fazilati.com\asman\V86_1\asman.exe"
حالا یا این رو می زارم یا اینو
"C:\Program Files\fazilati.com\asman\V86_1\asman.applicatoion"
چون اصلا فایلی با پسوند exe توش نیست ببینم چی می شه
راستی کجا کتاب پیدا می شه که تمام کدهای رجیستری رو توضیح داده باشه؟؟یا کتاب الکترونیکی در این زمینه نیست؟؟؟

با تشکر
بای

Jalal
27-10-2007, 09:50
سلام شهوند جان
من استرینگ نزاشته بودم واسش الان می زارم و دوباره ریست می کنم خودتونم نزاشته بودید من اینو نوشتم الان ریست می کنم ببینم چی می شه
"C:\Program Files\fazilati.com\asman\V86_1\asman.exe"
حالا یا این رو می زارم یا اینو
"C:\Program Files\fazilati.com\asman\V86_1\asman.applicatoion"
چون اصلا فایلی با پسوند exe توش نیست ببینم چی می شه
راستی کجا کتاب پیدا می شه که تمام کدهای رجیستری رو توضیح داده باشه؟؟یا کتاب الکترونیکی در این زمینه نیست؟؟؟

با تشکر
بای

فایلتون EXE هست
برید Tools-FolderOption
View
تیک Hide Extention For Known File Types-off
رو بردارید و پسوند فایل فایتون رو ببینید