PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز xp من آپگریت نمیشود؟

karajwizard
25-10-2007, 07:20
موقعی که برای دومین بار می خوام ویندوز xp سرویس پک 2 را نصب کنم روی دقیقه های 30 (فکر کنم) گیر میکنه و دیگه جلو نمیره و مجبور به Format کردن درایو c میشم تا ویندوز نصب بشه ولی چه فایده که بیشتر برنامه ها رو باید دوباره نصب کنم.این رو هم بگم که تو سیستم دوستم یه همچین مشکلی هست.چی کار کنم.ممنون

Hamidkhann
25-10-2007, 18:16
ممکنه توضیح بدی برای دومین بار یعنی چی؟

karajwizard
25-10-2007, 19:31
ویندوز قدیمی میشه و نیاز به نصب مجدد ویندوز داره منظورم اینه ولی نمی خوام فُرمت کنم

hamilton
25-10-2007, 20:17
ویندوز قدیمی میشه و نیاز به نصب مجدد ویندوز داره منظورم اینه ولی نمی خوام فُرمت کنم

منظور شما اينه كه الان در سيستم خودتون ويندوز XP SP2 نصبه و الان بعد از مدتها كاركردن و كند شدن و...ميخواهيد اين نسخه موجود را Upgrade كنيد بدون اينكه به ويندوز موجود دست بخوره و فايلي حذف بشه؟؟؟؟!!!
اگر منظورتون اين باشه همچين چيزي امكان نداره.اگر منظورتون چيز ديگه اي هست توضيح بيشتري بفرماييد.

karajwizard
25-10-2007, 21:40
منظورم من برنامه هاست که گفتم.
موقعی که ویندوزقدیمی شده می خای ویندوز رو مجددا رو همین ویندوز بریزی این که مشکلی نداره

Alastoor
25-10-2007, 21:48
منظورم من برنامه هاست که گفتم.
موقعی که ویندوزقدیمی شده می خای ویندوز رو مجددا رو همین ویندوز بریزی این که مشکلی نداره

می خوای ویندوز رو روی ویندوز بریزی؟!! :18:

به نظرم شما مشکلتون رو خوب مطرح نمی کنید به همین خاطر به جواب مورد نظرتان نمی رسید...

Jalal
25-10-2007, 21:56
می خوای ویندوز رو روی ویندوز بریزی؟!! :18:

به نظرم شما مشکلتون رو خوب مطرح نمی کنید به همین خاطر به جواب مورد نظرتان نمی رسید...

فکر میکنم منظورشون Repair باشه

karajwizard
25-10-2007, 23:31
درسته ولی فکر کنم اصطلاحات رو درست گفته باشم آپگریت کردن ویندوز یعنی همونهای که گفتم یا به قول دوستمون تعمیر کردن
از اینها گذشته جواب چی ؟؟؟؟؟ آقایون حرفه ای

hamilton
26-10-2007, 00:15
دوست عزيز Repair كردن جاي نصب يك ويندوز جديد را نميگيره.اگر دوست داريد Repair كنيد سي دي ويندوز XP را در داخل سي دي رام بذاريد و در منوي Strat در قسمت Run عبارت زير را تايپك كنيد و ok را بزنيد و صبر كنيد تا عمليات Repair انجام بشه:

sfc /scannow

در اينجا نيازي به فرمت كردن هم نخواهيد داشت.

Hamidkhann
26-10-2007, 00:21
از همه اینها که بگذریم یه ویندوز قدیمی با این اصلاحات و تعمیرات درست نمیشه. بهترین کار فرمت و نصب مجدده. واقعا می ارزه که نرم افزارارو از اول نصب کنی

jamali
26-10-2007, 00:33
دوست خوب من
توصیه خود مایکروسافت هم Advanced Install (همون از دوباره نصب کردن) هستش .

karajwizard
26-10-2007, 00:40
حرفهای شما بدون شک درست ولی سوال من این بود که چرا میخوام ویندوز روی ویندوز قبلی بریزم روی دقیقه 30 اگه اشتباه نکنم گیر می کنه و رد نمیشه و باید فرمتش کنی از سی دی نیست خش هم نداره آیا به خاطر درست ریجستر شدن نیست؟

Hamidkhann
26-10-2007, 01:13
حرفهای شما بدون شک درست ولی سوال من این بود که چرا میخوام ویندوز روی ویندوز قبلی بریزم روی دقیقه 30 اگه اشتباه نکنم گیر می کنه و رد نمیشه و باید فرمتش کنی از سی دی نیست خش هم نداره آیا به خاطر درست ریجستر شدن نیست؟

شاید حرف شما درست باشه. شایدم بعد از مدتی کد ها و رجیستری ویندوز به هم میخوره و یه جور ناهماهنگی بین فایلای قدیمی ویندوز و فایلای جدید که در حال ریخته شدن هستن پیش میاد و چون تو اینطور مواقع پیغام خطایی تعبیه نشده متوقف میشه. بدون هیچ اعلانی

karajwizard
26-10-2007, 15:04
خیلی ممنون ولی درمانی داره یا نه؟ اگه یادتون باشه ویندوز اکس پی قدیمی اینطوری نبودن حتی تا سرویس پک 1 هم اینطوری نبود میخواستی دوباره ویندوز بریزی این مشکلات رو نداشت