PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دی وی رایت تمام فایلها و پوشه ها رو به شکل آیکون Ieنشون میده

Dadshah
25-10-2007, 01:02
سلام

مدتیه که کامپیوتر من تمام فایل ها و پوشه های داخل سی دی ها و دی وی دی هایی رو که داخل دی وی دی رایترم قرار میدم، به شکل آیکون اینترنت اکسپلورر نشون میده به طوریکه تشخیص اونها غیرممکن میشه. علاوه بر این نرم افزار Clone CD 5 نمیتونه چیزی رایت کنه (Image برمیداره ولی رایت نمیکنه) (خطایی هم که نشون میده اینه که نمیتونه دی وی دی رایترو شناسایی کنه)

1. سی دی رام من به هیچ وجه چنین مشکلی نداره و به خوبی کار میکنه.
2. من از آنتی ویروسهای McFee و Zone Alarm که آپدیت هم میشن استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.

winxp
25-10-2007, 02:26
سلام دوست عزیز

به نظر من ویندوز عوض کنی بهتره
سیستمت زیادی مشکل داره

موفق باشی

DrXoX
26-10-2007, 04:06
سلام

مدتیه که کامپیوتر من تمام فایل ها و پوشه های داخل سی دی ها و دی وی دی هایی رو که داخل دی وی دی رایترم قرار میدم، به شکل آیکون اینترنت اکسپلورر نشون میده به طوریکه تشخیص اونها غیرممکن میشه. علاوه بر این نرم افزار Clone CD 5 نمیتونه چیزی رایت کنه (Image برمیداره ولی رایت نمیکنه) (خطایی هم که نشون میده اینه که نمیتونه دی وی دی رایترو شناسایی کنه)

1. سی دی رام من به هیچ وجه چنین مشکلی نداره و به خوبی کار میکنه.
2. من از آنتی ویروسهای McFee و Zone Alarm که آپدیت هم میشن استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم.

سلام

شما يه بار ويندوز رو Repair كنيد ببينيد مشكل حل ميشه يا نه

اگر مشكل حل شد كه... ولي اگر حل نشد همون طوري كه دوست خوبم winxp گفت بهترين راه نصب مجدد ويندوز هستش

در مورد آنتي ويروس هم بايد بگم كه McAfee درسته كه آنتي ويروس خوبي هستش ولي چون سرعت كامپيوتر رو پايين مياره چندان استفاده نميشه به نظر من شما يكي از انتي ويروس هاي Nod32‌ يا Kaspersky رو نصب كن چون در مقايسه با McAfee ميشه گفت قابليت هاي بيشتري دارن و تاثير منفي هم روي سرعت سيستم ندارن .

موفق باشيد

Dadshah
26-10-2007, 14:00
سلام

شما يه بار ويندوز رو Repair كنيد ببينيد مشكل حل ميشه يا نه

اگر مشكل حل شد كه... ولي اگر حل نشد همون طوري كه دوست خوبم winxp گفت بهترين راه نصب مجدد ويندوز هستش

در مورد آنتي ويروس هم بايد بگم كه McAfee درسته كه آنتي ويروس خوبي هستش ولي چون سرعت كامپيوتر رو پايين مياره چندان استفاده نميشه به نظر من شما يكي از انتي ويروس هاي Nod32‌ يا Kaspersky رو نصب كن چون در مقايسه با McAfee ميشه گفت قابليت هاي بيشتري دارن و تاثير منفي هم روي سرعت سيستم ندارن .

موفق باشيد

سلام

آیا دلیل این مشکل رو میتونید حدس بزنید، آیا اصلا ویروس هست؟ یا یه مشکل نرم افزاری تو خود ویندوز هست؟

دو مطلب دیگه هم چون صحبتش شد، بپرسم:
1. کدوم یک از ویندوز Xp هایی که تو بازار ایران هست، بهتره (چه ویرایش و نسخه ای و محصول کدوم شرکت نرم افزاری)؟
2. آنتی ویروس من قبلا Kaspersky بود و ازش راضی هم بودم ولی نسخه و ورژن جدید اون قابلیت آپدیت نداشت. کدوم آنتی ویروس خوبی هست که قابلیت آپدیت داشته باشه (و محصول کدوم شرکت نرم افزاری ایرانی مطمئن تر و بهتره)؟

DrXoX
27-10-2007, 02:22
سلام

حدس من اينه كه مشكل از خود ويندوز باشه

در مورد سوال ها :

1-ويندوز Xp ي كه دستكاري نشده باشه Xp service pack 2

2- Nod32 مي تونيد ازسايت kamyabonline.com دانلودش كنيد هم كرك داره و هم قابليت آپديت شدن داره

در مورد شركت هاي ايراني هم بايد بگم چندان فرقي با هم ندارن چون اكثر اونها هم منبع اصلي شون اينترنت هستش براي مثال برنامه رو دانلود مي كنن و با استفاده از تغييراتي در برنامه نام و مشخصات شركت خودشون رو در برنامه وارد مي كنن و همه فكر مي كنن مال اون شركت هستش در صورتي كه ...البته بعضي از برنامه ها هم هستن كه خود ايراني ها مي نويسن با وي بي ، دلفي يا ... كه اينها بحث ش جداست

موفق باشيد

winxp
27-10-2007, 20:47
سلام دوست عزیز

حالا که دوست دارین مشکل شناسایی بشه پس خودتون مشکلتون رو با دقت بخونین

چی شد ؟

مشکل شما سر dvd شماست
حالا مشکل dvd چیه که ایکونهارو اون طوری نشون میده و clone میگه dvd پیدا نشد رو نمیدونم
اما یه نظرایی دارم

برا حل مشکل ایکونها چون cd rom درست نشون میده و dvd رام نه
فرض بگیرین درایو h درایو dvd و درایو G درایو cd rom باشه
پس میشه گفت ایکونها فقط برا درایو h این طورین

حالا شما چی کار کن
فقط جای dvd و cd rom رو عوض کنین
از رو کابل
اگه dvd مستر بود یا اسلو , شما برعکسش کنین

به احتمال زیاد مشکل ایکون و نشناختن حل بشه

تست کنین خبرشو بدین

موفق باشین

Dadshah
11-11-2007, 11:26
سلام
ببخشید که خیلی دیر کردم.

من سی دی رایترو از کامپیوتر جدا کردم و کابل اونو به دی وی دی رایترم وصل کردم ولی باز هم مشکل حل نشد.

البته خوشبختانه با نصب آنتی ویروس NOD 32 مشکلم حل شده و نرم افزار CloneCD هم به خوبی کار میکنه.

از لطف همه دوستان ممنون و متشکرم

موفق و سلامت و سربلند باشید.