PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست خیلی فوری نرم افزار جاسوسی کامپیوتر

Dadshah
25-10-2007, 00:49
سلام

من نیاز خیلی شدید و فوری به یه نرم افزار دارم که از فلش مموری ها و سی دی ها و ... ای که به کامپیوترم وصل میشه، به طور مخفیانه و اتوماتیک یک کپی و بک آپ بگیره و تو کامپیوترم ذخیره کنه.

یا لا اقل نرم افزاری که بتونه به صورت زمانبندی شده و مخفیانه از صفحه نمایش، عکس برداری و فیلمبرداری کنه.

Mohsen6558
25-10-2007, 01:06
Golden Eye 4.50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golden Eye is designed to monitor and record all the activity on your computer. with its bulit-in spy components, It can record keystroke, visited websites, window title,and even screenshot.

Golden Eye works like a surveillance camera pointed directly at your computer monitor, monitoring and recording anything anybody does on your computer, and storing this in a secure area for your later review. With the full detail and searchable Interactive and Html report, you can easily know how your computer is being used or what is being done on your computer.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

WooKMaN
25-10-2007, 01:12
Golden Eye جاسوسي و زير نظر گرفتن فعاليت / تمامی ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dadshah
25-10-2007, 01:43
Golden eye رو دیده بودم و امتحان کرده بودم، حتی سی دی آموزشی اونو دارم؛ یه مشکل بزرگ داره و اینه که قابل زمان بندی نیست.
یعنی من نمی تونم این برنامه رو زیاد در حال اجرا نگه دارم و میخوام فقط در محدوده زمانی مشخصی کار و اسکن کنه. آیا نرم افزار دیگه ای هست که این قابلیت رو داشته باشه.

Mohsen6558
25-10-2007, 13:25
سلام بی تردید این بهترین برنامه واسه این کاره
در مورد زمان بندی هم داره شاید شما از ورژن قدیمیش استفاده کردین همینو دانلود و تست کن نتیجه نگرفتی بگو

nightmare
25-10-2007, 13:35
نمی دونم منظورت از زمانبندی دقیق چیه ؟
اما اگه برنامه ای میخوای که از همه چیز لاگ بگیره و توی مدت زمان های خاص که شما براش تعیین میکنی اون لاگ رو به ایمیل یا FTP شما ارسال کنه ٬ و همین طور کاملا مخفی باشه و در دراز مدت هم از کار نیافته ٬ من به شما برنامه ی Power Spy رو پیشنهاد می کنم . که شخص خودم با نصب همین برنامه توی یه ISP و دو هفته کار این برنامه و فرستادن لاگ هاش به آدرس FTP یم ٬ تونستم به کل اون ISP رو بفرستم مرخصی . ضمن اینکه هیج آنتی ویروسی هم شناساییش نمی کرد .

سایت سازنده : --[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود + کرک : --[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا بعد ...

Dadshah
26-10-2007, 13:54
سلام

از لطف همه دوستان متشکرم

منظورم از زمان بندی این بود که فرضا روز شنبه از ساعت 10 الی 18 اسکن کنه.

دوستان در مورد اولین درخواستم چیزی ندارن بگن: برنامه ای که از فلش هایی که به کامپیوتر وصل میشه به طور مخفیانه و اتوماتیک یک کپی هم تو کامپیوتر من ذخیره کنه.

Dadshah
11-11-2007, 11:31
سلام

من نرم افزار GoldenEYE 4.50 رو امتحان کردم ولی دوتا مشکل داشت:
یکی اینکه اون قابلیت برنامه ریزی که من میخواستم نداشت.
دوم اینکه مدت فاصله بین اسکن هاش زیاد بود و فکر میکنم بین هر دو عکسی که از صفحه نمایش میگیره 10 یا 20 ثانیه فاصله هست که کمی زیاده.

الان دارم میرم سراغ PowerSpy .

دوستان اگه پیشنهاد دیگه ای دارن، من به دیده منت میپذیرم. در مورد اول یعنی تهیه کپی از فلشهای وصل شده به کامپیوتر به طور خودکار و مخفیانه هم لطفا کمک کنید.

ممنون از لطفتون، موفق و سلامت و سربلند باشید.

winxp
12-11-2007, 06:45
سلام عزیزان

میشه یه نرم افزار معرفی کنین که حد اقل فقط انتی ویروس نشناستش ؟

من هر چی رو امتحان کردم کاسپر گیر داد

ضمنا یه کی لاگر میخوام که فقط کلیدهای ثیت شده رو برا من به یاهو میل کنه , بازم انتی نشناسش

ممنون میشم کمکم کنین

موفق باشین

winxp
14-11-2007, 02:58
سلام عزیزان

چی شد

4 روز من اینارو پرسیدم هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا

منتظرم

فعلا

موفق باشین

Dadshah
17-11-2007, 09:42
کسی پیدا نشد جواب بده؟!