PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با welcome screen لطفا کمک کنید(فوری)

Tom Clancy's
24-10-2007, 20:40
با سلام خدمت دوستان من یه مشکل داشتم لطفا کمک کنید (ضروریه)
وقتی ویندوزم بالا میاد به صفحه ی welcome screen که میرسه بعد از 10 ثانیه ری استارت میشه لطفا بگید مشکل از کجاست:41:

با تشکر

Mohammad_4688
24-10-2007, 21:01
با سلام

دوست عزیز فکر کنم کامپیوترت ویروس گرفته به نظر من باید ویندوز رو از نو بریزی اگر ویندوز رو از نو ریختی سریع یه آنتی ویروس نصب کن و سیستمتو اسکن کن از آنتی ویروس Nod 32 استفاده کنی خوبه چون اکثر ویروس ها رو می شناسه

dariushiraz
24-10-2007, 21:07
با سلام

دوست عزیز فکر کنم کامپیوترت ویروس گرفته به نظر من باید ویندوز رو از نو بریزی اگر ویندوز رو از نو ریختی سریع یه آنتی ویروس نصب کن و سیستمتو اسکن کن از آنتی ویروس Nod 32 استفاده کنی خوبه چون اکثر ویروس ها رو می شناسه

من با حرف محمد موافقم اما بعضی مواقع خود ویندوز خراب شده . پس قبل از نصب مجدد ویندوز سعی کن که آن را Repair کنی با خود Cd ویندوز.

یا حق .

Tom Clancy's
24-10-2007, 22:11
با تشکر از شما دوستان اما من تازه هاردو فرمت کردم و با bit defender 10 هم اسکن کردم اما ویروسی نداشت مشکل دیگه از کجا میتونه باشه؟

DrXoX
25-10-2007, 01:10
سلام

در سيستم شما بعضي از فايل هاي مربوط به ويندوز خراب يا پاك شده ، بهترين راه در اين شرايط اينه كه يه بار ويندوز را Repair كنيد به احتمال زياد مشكلتون حل ميشه

موفق باشيد

Hamidkhann
25-10-2007, 02:02
با Safe Mode بیا بالا. اگه بازم ریستارت کرد یعنی ویندوزت خراب شده یا مشکل سخت افزاریه. اما اگه ریستارت نشد اونوقت یا ویروس داری یا یکی از فایلای سیستمی یکی از درایورا( با پسوند sys ) خراب شده. که اگه درایور مربوطه رو پاک کنی موقتا درست میشه

winxp
25-10-2007, 02:14
سلام دوست عزیز

با safe mod بیا بالا بعد برو فایل boot.ini رو باز کن و در اخرش اضافه کن sos/ و سیستم رو ریست کن در حالت نرمال بیا بالا

حالا ببین رو کدوم فایل که میرسه ریست میشه

دوباره برو Safe mod و اونو ببین از چیه , اگه اضافه بود و مربوط به نرم افزارها بود پاکش کن
تو safe mod میتونی از دستور sfc /scannow استفاده کنی که البته باید درایو cd rom رو نصب کنی که با خط فرمان میشه این کار رو کرد و الان نمیدونم کدوم فرمان بود

موفق باشی