PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S.o.s کمممممممممممممممک

marmOOlak_2k6
24-10-2007, 11:50
سلام به بچه های فعال p30world ::40:

ببخشید من یه درخواست داشتم.....با اجازه میگم...

من میخوام یه بنر با فتوشاپ درست کنم بزارم تو وبلاگ ...بهم گفتن باید اینجا درخواست کد کنم .......حالا میخواستم بدونم کسی کمک من میکنه؟؟:10:

اگه کمکم کنید ممنون میشم....
راستی چون هنوز کامل نیست هرکی کمک میتونه بکنه اینجا پیغام بذاره تا پیغام خصوصی براش بفرستم کمکم کنه.......:46:

بازم به خاطر همکاریتون توی تموم بخش های p30 علی الخصوص کمکاتون به من متشکرم:11:

مارمولک p30 زاد ......:31:

Maysam-BFU
24-10-2007, 12:21
با استفاده از نرم افزار Front Page می تونید بنر خودتون رو داخل وبلاگ بگذارید.

1- وارد تنظیمات ویلاگتون شوید و کدهای قالب رو کپی کنید.

2- کدهای کپی شده را در داخل Front Page رفته و در قسمت CODE آنها را پیست کنید.و بعد به حالت Design برگردید.

3- مشاهده می کنید که اجزای وبلاگتون مشخص شده ، البته بجای مطالب وبلاگ کدها هستند.

4- شما بنر خودتون رو می تونید توی هر قسمتی از این قالب قرار دهید ؛ با فرمان Insert > Picture > From File بنر خودتون را که در داخل اینترنت آپلود شده را وارد کنید ( مثلا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) و Open را بزنید و بعد چند لحظه صبر کنید تا بنر وارد بشود.

5- قالب را در کامپیوتر ذخیره نکنید ، دوباره وارد قسمت Code شوید و کلید Ctrl+A را بزنید تا همه کدها انتخاب شوند و بعد همه را کپی کنید.

6- به تنظیمات وبلاگ خود رفته و کدی را که کپی کردید را جایگذین کد قالب خود کنید. و تغییرات را در وبلاگ ذخیره کنید.

سعی کردم آسون توضیح بدم. موفق باشی

DaRiOuShJh
24-10-2007, 13:39
با استفاده از نرم افزار Front Page می تونید بنر خودتون رو داخل وبلاگ بگذارید.

1- وارد تنظیمات ویلاگتون شوید و کدهای قالب رو کپی کنید.

2- کدهای کپی شده را در داخل Front Page رفته و در قسمت CODE آنها را پیست کنید.و بعد به حالت Design برگردید.

3- مشاهده می کنید که اجزای وبلاگتون مشخص شده ، البته بجای مطالب وبلاگ کدها هستند.

4- شما بنر خودتون رو می تونید توی هر قسمتی از این قالب قرار دهید ؛ با فرمان Insert > Picture > From File بنر خودتون را که در داخل اینترنت آپلود شده را وارد کنید ( مثلا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) و Open را بزنید و بعد چند لحظه صبر کنید تا بنر وارد بشود.

5- قالب را در کامپیوتر ذخیره نکنید ، دوباره وارد قسمت Code شوید و کلید Ctrl+A را بزنید تا همه کدها انتخاب شوند و بعد همه را کپی کنید.

6- به تنظیمات وبلاگ خود رفته و کدی را که کپی کردید را جایگذین کد قالب خود کنید. و تغییرات را در وبلاگ ذخیره کنید.

سعی کردم آسون توضیح بدم. موفق باشی

به به به
میثم جان
میبینم که بچه هایه تالاره فتوشاپ رو ردیابی هم میکنید!:46:
موفق باشی:10:

Maysam-BFU
25-10-2007, 11:51
به به به
میثم جان
میبینم که بچه هایه تالاره فتوشاپ رو ردیابی هم میکنید!:46:
موفق باشی:10:

آره دیگه ما اینیم :21: