PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل باز شدن درايو ها به غير از C !!!

ARASH66
24-10-2007, 11:08
با سلام !
براي يكي از دوستانم اين مشكل پيش اومده كه تمام اطلاعاتشم براش مهمه و نميخواد از دست بره !
روي همه درايو ها به غير از c كه ويندوز روشه اين ارور رو ميزنه !

D:\ is not accessible access is denied

ميگفت Fat رو هم عوض كرد درست نشد !
اطلاعات رو تو سرچم ميبينه ولي باز نميشن !
نميخوادم فرمت كنه اطلاعاتش بپره !

Ehsan PCbase
24-10-2007, 11:32
با سلام !
براي يكي از دوستانم اين مشكل پيش اومده كه تمام اطلاعاتشم براش مهمه و نميخواد از دست بره !

من تو زمینه هارد دیسک چیزای زیادی می دونم و تا حد زیادی می تونم مشکلات رو حل کنم اما این مشکل شما رو تا به حال جایی ندیدم ... پیشنهاد من به شما اینه که کیس رو (اگه تونستی هاردشو) به یه مرکز تخصصی ای که کارشون سخت افزار و این جور چیزاست ببری و بسپری به اونا تا مشکلتو حل کنن ... چون هارد دیسک خیلی حساس هستش و هر کسی نمی تونه مشکلاتشو حل کنه و اگه من هم اینجا یه چیزی بگم و شما بری انجام بدی ، احتمال خطا وجود داره (چه از طرف شما چه از طرف pc) . پس بهترین کار اینه که کیس رو پیش یه متخصص ببرید :46:

ARASH66
24-10-2007, 12:24
احسان جان ممنون
شما درست ميگيد ولي كامپويتر ماله من نيست شما راه حل و پيشنهاد هارو بديد ببينم چي ميشه !

saegheh67
24-10-2007, 12:27
با سلام !

منم قبلا با این مشکل مواجه شدم و تنها کاری که تونستم بکنم این بود که درایوها ها فرمت کنم و بعد با نرم افزارهای بازگرداندن اطلاعات همه ی اطلاعاتم را برگردانم

saeed666
24-10-2007, 12:32
سلام...

مشکل شما به راحتی قابل حله :

1- اول مطمین شوید که در یوزری که در گروه Administrators هست هستید .

2 - سپس وارد Folder Option شده و در قسمت View تیک قسمت Use Simple File Sharing را اگر خورده شده بردارید و Ok کنید.

3 - روی درایو مورد نظر کلیک راست کنید و از منوی Propertis گزینه ی Security را انتخاب کنید.

4 - در لیستی که باز شده روی یوزر مورد نظر که همان طور که گفتم باید تو گروه Administrators باشه کلیک کنید و از لیست پایین که برای اعمال Permission های مختلف است . تیک Allow را برای قسمت Full Control بگزارید.

و در پایان پس از Ok کردن شاید بسته به حجم اطلاعات کمی طول بکشه . و در نهایت درایو قابل دسترسی است.

اگر با این مراحل مشکل حل شد که هیچی وگرنه بگید چه مشکلات دیگه ای هست . چون شاید اتفاقات دیگه ای هم افتاده باشه.

SomeThink
24-10-2007, 12:41
البته یه ویروس هم هست که از این کارای چپندرقیچی زیاد انجام میده اسمش یادم نیست ولی یادمه که با ویروس کش ایمن ازبین میرفت!

Mohammad_4688
24-10-2007, 17:55
با سلام

احتمال داره سیستمش ویروسی باشه اول با آنتی ویروس Nod 32 سیستمشو اسکن کنه ببینه درست می شه یا نه

mobiledead
24-10-2007, 18:12
سلام...

مشکل شما به راحتی قابل حله :

1- اول مطمین شوید که در یوزری که در گروه Administrators هست هستید .

2 - سپس وارد Folder Option شده و در قسمت View تیک قسمت Use Simple File Sharing را اگر خورده شده بردارید و Ok کنید.

3 - روی درایو مورد نظر کلیک راست کنید و از منوی Propertis گزینه ی Security را انتخاب کنید.

4 - در لیستی که باز شده روی یوزر مورد نظر که همان طور که گفتم باید تو گروه Administrators باشه کلیک کنید و از لیست پایین که برای اعمال Permission های مختلف است . تیک Allow را برای قسمت Full Control بگزارید.

و در پایان پس از Ok کردن شاید بسته به حجم اطلاعات کمی طول بکشه . و در نهایت درایو قابل دسترسی است.

اگر با این مراحل مشکل حل شد که هیچی وگرنه بگید چه مشکلات دیگه ای هست . چون شاید اتفاقات دیگه ای هم افتاده باشه.

فکر نکنم اینطوری حل شه
چون گفته فرمت سیستم درایو رو هم عوض کرده
اگه قرار بود اینطوری درست شه
باید وقتی که فرمت رو عوض می‌کرد درست می‌شد

mahdi7610
24-10-2007, 18:46
سلام دوست عزیز نیازی نبود فایل سیستم خودتون را به fat تغییر بدید . این مشکل به خاطر این است که owner سیستم شما تغییر کرده بود که شما بایستی owner را به یوزر خودتون raplace می کردید .

winxp
25-10-2007, 02:51
سلام دوست عزیز نیازی نبود فایل سیستم خودتون را به fat تغییر بدید . این مشکل به خاطر این است که owner سیستم شما تغییر کرده بود که شما بایستی owner را به یوزر خودتون raplace می کردید .

سلام دوستان

بله اقا مهدی درست میگه

و برا تغییرش میتونی از راهی که دوستمون گفتن برین و اونجا owner رو replace کنین

اگه خواستین بگین بیشتر راهنمایی کنم

موفق باشین

:11:

ARASH66
26-10-2007, 07:06
از همه دوستان ممنونم كه براي حل اين مشكل كمك كردين !
ميدم امتحن كنه .... جوابشم همينجا ميدم !

ARASH66
02-11-2007, 11:49
دوستان والا اين دوست ما هر كاري كرده نشده !
ميگه ويروس نيست اين راه حل صفحه قبل رو هم انجام داده ولي باز نشده !
خلاصه مشخص نيست عيب از كجاس !