PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دروایو های My Computer چرا Open with میشه

USB
24-10-2007, 09:51
پس از اینکه ویندوزم رو با آنتی ویروس اسکن گرفتم و ویروس ها رو حذف کردم کامیوتر رو ریستارت کردم ولی حالا وقتی روی دروایو ها کلیک میکنم open with میاد تو رو خدا کمک کنید

Diego
24-10-2007, 10:46
پس از اینکه ویندوزم رو با آنتی ویروس اسکن گرفتم و ویروس ها رو حذف کردم کامیوتر رو ریستارت کردم ولی حالا وقتی روی دروایو ها کلیک میکنم open with میاد تو رو خدا کمک کنید

من این مشکلو با cool disk های usb دارم.علتش چیه؟

long-horn
24-10-2007, 10:48
ویروسها پاک شده ولی آثارشون هنوز هست
میتونید درایوها رو تک تک فرمت کنید ولی نیازی به پاک شدن اطلاعات نیست
ویروس W32-Blaster بر روی Fat درایو اثر میذاره از بابت اطلاعاتت نگران نباش چون سالمن:20:

hoax3r
24-10-2007, 10:58
اینجارو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hossein_61
24-10-2007, 15:41
مي تونيد شو آل فايل بكنيد بعد فايل اتوران ساخته شده توي هارد يا كول ديسك رو حذف كنيد . مشكلتون برطرف ميشه ./

Mohammad_4688
24-10-2007, 17:23
با سلام

اگر می خوای اطلاعات روی درایو حذف نشه باید اطلاعات درایو رو بریزی تو یه درایو دیگه وقتی که درایو خالی شد اونو فرمت کن همینطور ادامه بده تک تک درایو ها رو فرمت کن مشکل حل می شه

دوست عزیز احتمال داره فولدر آپشن ناپدید شده باشه این کارها رو انجام بده تا فولدر آپشن بر گرده

اگر قادر نیستید که FOLDEROPTION را در CONTROLPANEL ویا در منوی tool از پنجره my computer پیدا کنید ، به احتمال قوی folderoptions شما غیر فعال شده است . البته اگر مطمئن هستید که شما چنین تنظیمی انجام نداده اید کمی نگران شوید.
چون تعدادی از ویروس های جدید که دارای فایل های اجرایی مخفی هستند برای این که شما نتوانید آن فایل ها را ببینید ، folder options را غیر فعال می کنند .
برای فعال کردن folderoption وارد رجیستری شوید . اگر می خواهید folder options را برای کاربر فعلی فعال کنید ، وارد کلید زیر شوید:
HKEY_current_use/software/microsaft/windows/currentVersion/policies/explorer
واگر می خواهید folderoptions را برای تمام کاربران کامپیوتر فعال کنید ، وارد کلید زیر شوید:
Hkey_local_machine/software/Microsoft/windows/currentVersionpolicies/explorer
در کلید ذکر شده یک مقداراز نوع Dword با نام nofolder options وجود دارد ( اگر وجود ندارد آن را ایجاد کنید ). داده مربوط به این مقدار را به صفرتغییر داده ویک بار log off وlog on کنید تا folder options شما نمایش داده شود.

USB
24-10-2007, 23:17
مي تونيد شو آل فايل بكنيد بعد فايل اتوران ساخته شده توي هارد يا كول ديسك رو حذف كنيد . مشكلتون برطرف ميشه ./
یه مشکل خیلی عجیب اینه که وقتی Show all file and folder و یا Hide Protected System operation System رو میزنم و گزینه Apply و بعد OK میکنم هیچ اتفاقی نمیافته یعنی فایل های مخفی شده رو نمایش نمیده و ضمناً با کاسپرسکی هم ویروس یابی میکنم ویروس رو پاک میکنه اما با جستجوی مجدد فایل ntde1ect.com باز وجود داره .

USB
25-10-2007, 01:09
بلاخره خودم از یه راه خفن درستش کردم اول آنی ویروس کاسپر سکی 7 رو نصب کنید بعد آپدیتش کنی توی ویندوز کل سیستم رو اسکن کنید به محض اینکه اسکن تمامم شد وارد safe mod شوید بعد وارد فلدر آپشن شوید و گزینه شو هیدن فایل رو انتخاب کنید گزینه اپلای رو کلیک کنید ولی اوکی نکنید کنار دکمه استارت قسمت آبی رنگ رو راست کلیک کنید و Show the desktop رو انتخاب کنید بعدش برنامه مدیا پلیر رو با کنید کلید های ctrl+O رو همزمان فشار دهید از پنجره باز شده درایو های خودتون رو یکی یکی انتخاب کنید و بعدش از قسمت فرمت گزینه All format انتخاب کنید و بعد فایل های aurorun.inf رو حذف کنید سیستم رو ریستارت کنید و وارد ویندوز شوید ولذت ببرید

این هم محتویات فایل inf

winxp
25-10-2007, 02:23
بلاخره خودم از یه راه خفن درستش کردم اول آنی ویروس کاسپر سکی 7 رو نصب کنید بعد آپدیتش کنی توی ویندوز کل سیستم رو اسکن کنید به محض اینکه اسکن تمامم شد وارد safe mod شوید بعد وارد فلدر آپشن شوید و گزینه شو هیدن فایل رو انتخاب کنید گزینه اپلای رو کلیک کنید ولی اوکی نکنید کنار دکمه استارت قسمت آبی رنگ رو راست کلیک کنید و Show the desktop رو انتخاب کنید بعدش برنامه مدیا پلیر رو با کنید کلید های ctrl+O رو همزمان فشار دهید از پنجره باز شده درایو های خودتون رو یکی یکی انتخاب کنید و بعدش از قسمت فرمت گزینه All format انتخاب کنید و بعد فایل های aurorun.inf رو حذف کنید سیستم رو ریستارت کنید و وارد ویندوز شوید ولذت ببرید

این هم محتویات فایل inf

سلام عزیز

ایول خوشم اومد
به خودم رفتی :46:
اگه جواب بده خیلی کارت درسته

خوشم اومد
موفق باشی
:11:

USB
25-10-2007, 12:47
یکی از دوستان در فروم دیگه آنتی ویروسش رو نوشته خیلی جالب هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید c t a z.com/showthread.php?t=5441

چرا لینک ها ستاره ایی میشن؟

Diego
28-10-2007, 19:35
یه مشکل خیلی عجیب اینه که وقتی Show all file and folder و یا Hide Protected System operation System رو میزنم و گزینه Apply و بعد OK میکنم هیچ اتفاقی نمیافته یعنی فایل های مخفی شده رو نمایش نمیده و ضمناً با کاسپرسکی هم ویروس یابی میکنم ویروس رو پاک میکنه اما با جستجوی مجدد فایل ntde1ect.com باز وجود داره .
با NERO باز کن.چون منم این مشکلو داشتم.
من یه ویروس داشتم یه فایل exe درست میکرد تو هر درایو به نام explorer.

neyrizboys
28-10-2007, 20:52
میتونی توی نوار آدرس اسم درایو رو بنویسی. مثل :

C:/

Diego
29-10-2007, 08:30
مشکل من حل شد.
یه فایل اتوران داره که باید به صورت دستی پاک بشه.
یه فایل exe مخرب هم در ریشه درایو وجود داره احتمالا(در مورد من که وجود داشت.).

neyrizboys
30-10-2007, 14:55
بیشتر توضیح بده تا اگه مشکلی پیش اومد بدونیم چیکار کنیم !؟

Diego
30-10-2007, 17:25
بیشتر توضیح بده تا اگه مشکلی پیش اومد بدونیم چیکار کنیم !؟
قبل از هر چیز حتما باید با انتی ویروس درایو رو اسکن کنید.چون در غیر این صورت ویروس نمیذاره شما فایلهارو دستی پاک کنید.بعد هم از منوی tools و folder option و از tab view گزینه show hidden را تیک بزنید و گزینه ی hide protected operating system را از حالت انتخاب در بیارید و بعد فایل Autorun.ini و هرچی فایل exe مشکوک در ریشه درایو (حتما در ریشه درایو) بود را به صورت دستی پاک کنید.(اگر آنتی ویروس پیدا نکرد)

hossein_61
30-10-2007, 17:51
سلام دوست عزيز
اين كار يه ويروس جديد به نام Win32/PSW.Agent.NDP ntde1ect هست كه البته الان ديگه جديد نيست . نود اگه به روز بشه اونو كاملا ميشناسه و حذفش ميكنه .
من اين ويروس رو توي تاپيك زير كاملا معرفي كردم و راه پاك كردنش رو هم گفتم .اگه دستي پاكش كردي كه هيچ اما اگه با نود يا هر آنتي ويروسي پاكش كردي تنظيمات رجيستري رو بايد خودت دستي انجام بدي . خيلي راحته . تنظيمات رجيستري رو هم توي اين تاپيك قسمت آخر توضيح دادم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد./