PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعد از دیدن کلیپ های youtube نمی شه ذخیرشون کرد ؟

Shadow of Destiny
24-10-2007, 02:37
...

خیلی سعی کردم که صفحه رو ذخیره کنم ولی بعد از ذخیره کردن وقتی پیج رو دوباره باز می کنم هیچی نمیاد.. اما خود کلیپ youtube به عنوان فایلی به نام get_video تو پوشه ی Temporary internet files ذخیره می شه که باید به اون پسوند flv داد و با flv player اجراش کرد..

حالا من دارم سعی می کنم که مستقیم از خود پیجی که ذخیره کردم اجرا کنم چون خود سایت youtube با کیفت خیلی بهتری می تونه پخششون کنه و مخصوصا fullscreen ش حرف نداره..

سعی کردم با EmEditor آدرس فایل های گم شده رو بهش بدم ولی بی فایده بود..:41:
می شه کمکم کنید ؟

mx_2dar
24-10-2007, 03:05
از نرم افزار you tube downloader
یا you tube grabber استفاده کن
یه سرچ تو گوگل یا p30 پیداش می کنی

Shadow of Destiny
24-10-2007, 12:53
دو در جان ممنون... آره اما نمی خوام از نرم افزار خاصی استفاده کنم.. می خوام مستقیم با خود پیج ذخیره شده کلیپ ها رو پخش کنم.. راهی نیست ؟

peyman1987
24-10-2007, 13:43
نميتونين اينجوري اين فايلها رو ذخيره کنين. اون چيزي که ذخيره ميشه فقط player هست و فايل اصلي فيلم از جاي ديگه لود ميشه براي همين بايد از همون نرم افزارهايي که mx_2dar عزيز گفتن استفاده کنين.

Shadow of Destiny
24-10-2007, 14:12
منظورت از فایل اصلی فیلم چیه ؟

peyman1987
24-10-2007, 15:12
فايلهاي فلش فيلمها جدا هستن و برنامه اي که با فلش نوشته شده تا بتونه اونها رو از روي سرور برداره و نمايش بده جدا. شما با ذخيره کردن صفحه فقط برنامه پخش کننده رو ذخيره ميکنين در حاليکه براي پخش بايد به اينترنت متصل باشين تا برنامه فيلم مورد نظر رو از روي سرور کم کم بخونه و پخش کنه.

Shadow of Destiny
24-10-2007, 18:41
پیمان جان اشتباه می کنی. من وقتی که فایل کاملا دانلود شد و disconnect هم می کنم، هنوز می تونم کلیپ تو اون پنجره رو پخش کنم و fullscreen و خیلی چیزای دیگه رو استفاده کنم ولی وقتی که پیج رو ذخیره می کنم و دوباره باز می کنم هیچی نشون نمی ده و یا شاید فقط همون پلیر رو ذخیره کنه. ولی پیجی که هنوز نبستمش کار می کنه. پس به این نتیجه می رسیم که تمام فایل ها باید یه جا تو خود کامپیوتر ذخیره شده باشه.. درسته ؟

mohsennowruzi
25-10-2007, 00:05
سلام
یه راه نسبتا ساده برای ذخیره کردن فایل‌ها از youtube وجود داره، این طوری حتی مجبور نیستید صبر کنید تا کامل لود بشه و می تونید از همون اول فایل رو ذخیره کنید.

خوب فرض کنیم که شما یه کلیپ رو از youtube انتخاب کردید. مثلا من کلیپ مادر از سامی یوسف رو انتخاب کردم که آدرس اون به صورت زیر هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا کافی هست که قسمت بعد از علامت مساوی رو کپی کنم و به آخر آدرس زیر اضافه کنم:

=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که نتیجه آدرس زیر می شه:

با وارد کردن این آدرس در مرورگر یه پیام به شما داده می شه و می تونید به راحتی فایل رو ذخیره کنید.

نکته مهم این هست که فایل ذخیره شده هیچ پسوندی نداره و شما باید خودتون پسوند flv. رو به آخر اسم فایل اضافه کنید.
نهایتا برای پخش این فایل نیاز به برنامه ای دارید که می تونید از flvplayer یا total video converter یا هر برنامه دیگه ای که از فرمت flv پشتیبانی کنه استفاده کنید.

نهایتا این که آدرس هایی که تو روش فوق ساخته می شه با استفاده از دانلود منیجرها هم می شه دریافت کرد، من خودم با reget امتحان کردم که جواب داد.

Shadow of Destiny
25-10-2007, 00:16
ایده خوبی بودا.. ممنون..

حالا نمی شه یکاریش کرد که مستقیم از خود صفحه ی ذخیره شده بشه اجراش کرد ؟

mohsennowruzi
25-10-2007, 00:46
من که نفهمیدم شما چرا اصرار دارین این جوری به فایل دسترسی پیدا کنین

ولی خوب اگه خیلی براتون مهم هست می تونین از روش زیر استفاده کنین.

اول بزارید کلیپ کاملا لود بشه (بعدش می تونید دیسکانکت کنین)

حالا به پوشه Temporary Internet Files برید. این پوشه آدرسش بستگی به این داره که ویندوز تو چه درایوی باشه و اسم یوزر شما چی باشه مثلا تو سیستم من ویندوز رو درایو D هست و اسم یوزر هم mohsen که آدرس به صورت زیر می شه

D:\Documents and Settings\Mohsen\Local Settings\Temporary Internet Files

حالا دنبال فایلی بگردید که اسمش با =get_video?video_id شروع می شه و از نوع com هست مثل این فایل:

get_video?video_id=3G0FGWmjhiU&origin=sjc-v60.sjc.youtube.com

این فایل رو کپی کنید و ببرید یه جای دیگه و پسوند اون رو از com به flv تغییر بدید.

vorojax
25-10-2007, 01:45

حالا به پوشه Temporary Internet Files برید. این پوشه آدرسش بستگی به این داره که ویندوز تو چه درایوی باشه و اسم یوزر شما چی باشه مثلا تو سیستم من ویندوز رو درایو D هست و اسم یوزر هم mohsen که آدرس به صورت زیر می شه

حالا دنبال فایلی بگردید که اسمش با =get_video?video_id شروع می شه و از نوع com هست مثل این فایل:

این فایل رو کپی کنید و ببرید یه جای دیگه و پسوند اون رو از com به flv تغییر بدید.
سلام دوست عزيز.
يه سوال؟؟
فايلهايه تصويري ياهو رو چي؟؟ ميشه اينجوري بدست اوورد؟؟

Shadow of Destiny
25-10-2007, 02:31

شما پست اول منو خوندین دوست عزیز...
من دقیقا این مطلب رو نوشته بودم که کجا ذخیره می شه و باید پسوندشو به flv تغییر داد.. اما سوال اینه.. نمی دونم شاید دارم درست نمی پرسم...
می خوام صفحه ای که ذخیره کردم رو باز کنم و بعد با نرم افزار خودش کلیپ رو اجرا کنم نه با هیچ نر افزار دیگه ای..

خب فک کنم راهی نیست دیگه.. ولی من با چند تا آدرس دادنا و ویرایش پیج با نرم افزار EmEditor به یه نتایجی می رسم.. اما هنوز موفق نشدم..

RONN!E
25-10-2007, 10:29
امکان دیدن ویدئوها از طریق ذخیره صفحه وجود ندارد.شما میخواهید ویدئو رو با کیفیت بسیار خوب ببینید!خب کاری نداره.برنامه gom player یه پلیر خوش دست و کم حجم که میتونید فایلهای flv رو با کیفیت عالی ببینید.

mohsennowruzi
25-10-2007, 14:02
شما پست اول منو خوندین دوست عزیز...
من دقیقا این مطلب رو نوشته بودم که کجا ذخیره می شه و باید پسوندشو به flv تغییر داد.. اما سوال اینه.. نمی دونم شاید دارم درست نمی پرسم...
می خوام صفحه ای که ذخیره کردم رو باز کنم و بعد با نرم افزار خودش کلیپ رو اجرا کنم نه با هیچ نر افزار دیگه ای..

خب فک کنم راهی نیست دیگه.. ولی من با چند تا آدرس دادنا و ویرایش پیج با نرم افزار EmEditor به یه نتایجی می رسم.. اما هنوز موفق نشدم..

سلام
ببخشید من پست اولتون رو نخوندم.
الان متوجه شدم می خواهید چی کار کنید.
همون طور که خودتون به نتیجه رسیدید، یه خورده سخته!
من یه نگاهی به سورس صفحه انداختم،‌ولی خیلی شلوغ تر از اون بود که چیزی ازش سر در بیارم.
فکر می کنم اگه با حوصله بررسیش کنین به نتیجه برسین.
به فایل‌های جاوا اسکریپت موجود در پوشه Temporary Internet Files هم یه نگاهی بندازید.

من الان فرصت ندارم، چند تا تکلیف دارم که باید بنویسم، اگه فرصت کردم حتما بررسی می کنم

mohsennowruzi
25-10-2007, 14:14
سلام دوست عزيز.
يه سوال؟؟
فايلهايه تصويري ياهو رو چي؟؟ ميشه اينجوري بدست اوورد؟؟

بله در خصوص فایل های تصویری که از طریق سرویس ویدئو یاهو پخش می شوند ، هم می‌تونین از پوشه Temporary Internet Files کمک بگیرید.
با این تفاوت که در خصوص یاهو دیگه نیازی نیست که به دنبال یه فایل با پسوند com بگردید. بلکه یه فایل با پسوند flv وقتی صفحه کامل لود شد تو پوشه Temporary Internet Files وجود داره که می تونید کپی کنید و ببرید یه جای دیگه. البته ممکنه اسم این فایل flv هیچ ربطی به id ویدئویی که شما دیدید نداشته باشه. شما فقط کافی هست فایل‌های با پسوند flv رو از تو پوشه Temporary Internet Files کپی کنید و ببرید یه جای دیگه پیست کنید و بعد حتما بین اون‌ها می تونید ویدئو مورد نظرتون رو پیدا کنید.

Shadow of Destiny
25-10-2007, 19:19
سلام
ببخشید من پست اولتون رو نخوندم.
الان متوجه شدم می خواهید چی کار کنید.
همون طور که خودتون به نتیجه رسیدید، یه خورده سخته!
من یه نگاهی به سورس صفحه انداختم،‌ولی خیلی شلوغ تر از اون بود که چیزی ازش سر در بیارم.
فکر می کنم اگه با حوصله بررسیش کنین به نتیجه برسین.
به فایل‌های جاوا اسکریپت موجود در پوشه Temporary Internet Files هم یه نگاهی بندازید.

من الان فرصت ندارم، چند تا تکلیف دارم که باید بنویسم، اگه فرصت کردم حتما بررسی می کنم

آفرین دقیقا منظورم همین بود....

خب برا اینکه بهتر متوجه شی می تونه فایل های اضافی رو حذف کنی. مثلا با اکستنشن Scrap Book می تونه اضافه ها رو حذف کنی و فقط پلیر شو بذاری و روش کار کنی... اینطوری همش می ش چند خط. اگه تونستی ممنونت می شم. چون اینجوری می تونم یه لیست بزرگ از کلیپ های مورد علاقه رو تو یک صفحه جمع کنم.. مرسی..:20:

vorojax
26-10-2007, 00:31
بله در خصوص فایل های تصویری که از طریق سرویس ویدئو یاهو پخش می شوند ، هم می‌تونین از پوشه Temporary Internet Files کمک بگیرید.
با این تفاوت که در خصوص یاهو دیگه نیازی نیست که به دنبال یه فایل با پسوند com بگردید. بلکه یه فایل با پسوند flv وقتی صفحه کامل لود شد تو پوشه Temporary Internet Files وجود داره که می تونید کپی کنید و ببرید یه جای دیگه. البته ممکنه اسم این فایل flv هیچ ربطی به id ویدئویی که شما دیدید نداشته باشه. شما فقط کافی هست فایل‌های با پسوند flv رو از تو پوشه Temporary Internet Files کپی کنید و ببرید یه جای دیگه پیست کنید و بعد حتما بین اون‌ها می تونید ویدئو مورد نظرتون رو پیدا کنید.
سلام.
دوست عزيز ديشب 5 تا فايل نگاه كردم كه با روشي كه شما گرفتي بگيرم.
2 تاش تو يا هو بود كه شكر خدا شد.
ولي 3 تا ديگه تو يوتويوب بود كه هر چي گشتم پيدا نشد:
در نتيجه:
2 حالت داره
1-من هر چي تو يا هو ديدم زير 2مگ بود.
ولي واسه يوتويوبا يالايه 9 مگ بود فكر كنم اگه حجمشون زياد باشه ذخيره نميشه.
2-واسه يوتويوب تو سيستم من ذخيره نميشه.
به نظر شما كدومشه؟؟

ibahar
28-10-2007, 10:59
این بهترین راه برای ذخیره ی فلش است.

mohsennowruzi
28-10-2007, 17:36
سلام.
دوست عزيز ديشب 5 تا فايل نگاه كردم كه با روشي كه شما گرفتي بگيرم.
2 تاش تو يا هو بود كه شكر خدا شد.
ولي 3 تا ديگه تو يوتويوب بود كه هر چي گشتم پيدا نشد:
در نتيجه:
2 حالت داره
1-من هر چي تو يا هو ديدم زير 2مگ بود.
ولي واسه يوتويوبا يالايه 9 مگ بود فكر كنم اگه حجمشون زياد باشه ذخيره نميشه.
2-واسه يوتويوب تو سيستم من ذخيره نميشه.
به نظر شما كدومشه؟؟

احتمالا در خصوص حجم فایل ها درست نتیجه گیری کردید، با این توضیح که فایل حجمش هر چقدر زیاد هم باشه حتما در پوشه Temporary Internet Files قرار می گیره منتها شما صبر نکردید تا کل کلیپ دانلود بشه، من این طوری حدس می زنم
پیشنهاد می کنم برای یوتیوب از اون یکی روشی که گفتم استفاده کنید

mohsennowruzi
28-10-2007, 17:39
آفرین دقیقا منظورم همین بود....

خب برا اینکه بهتر متوجه شی می تونه فایل های اضافی رو حذف کنی. مثلا با اکستنشن Scrap Book می تونه اضافه ها رو حذف کنی و فقط پلیر شو بذاری و روش کار کنی... اینطوری همش می ش چند خط. اگه تونستی ممنونت می شم. چون اینجوری می تونم یه لیست بزرگ از کلیپ های مورد علاقه رو تو یک صفحه جمع کنم.. مرسی..:20:
نمی دونم چقدر برنامه نویسی بلدین، ولی فکر می کنم این مقاله براتون جالب باشه:

vorojax
28-10-2007, 20:57
احتمالا در خصوص حجم فایل ها درست نتیجه گیری کردید، با این توضیح که فایل حجمش هر چقدر زیاد هم باشه حتما در پوشه Temporary Internet Files قرار می گیره منتها شما صبر نکردید تا کل کلیپ دانلود بشه، من این طوری حدس می زنم
پیشنهاد می کنم برای یوتیوب از اون یکی روشی که گفتم استفاده کنید
درسته باید از روش دوم استفاده کنم.
ممنون دوست عزیز.