PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی

mazda_dalvandi
24-10-2007, 00:45
با سلام

من چند روزه که درگیر کامپیوترم شدم به این علت که از جند روز پیش من اومدم و یک تبدیل کننده com به usb رو امتحان کنم که ناگهان بعد از وارد کردن usb به اون صدای بوق دستگاه و سپس یک بوق ممتد عجیب ، بعد از اون مشکلی نبود و دیگه این کار هم نکردم اما نمیدونم چند وقت از این کار گذشته بود که دستگاه من hang میکرد و تا restaert نمیکردم درست نمیشد البته باید بگم گاهی 5 یا 6 بار باید restart میکردم تا این مشکل حل بشه من بعد از برای اینکه مشکلم حل بشه windows repair و سپس ویندوزم رو عوض کردم اما الان نمیدونم چرا تک و توک دستگاهم خود به خود restart l میشه حالا شما فکر میکنید ایراد از نصب windows یا از سخت افزار یا برنامه خاص اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید .......کف کردم چقدر حرف زدم ..... دیگه من و میبخشید.

M.Z.Y
25-10-2007, 00:37
سلام دوست عزيز

منم مردم از بس خوندم:24: من مطمئن هستم از سخت افزاره ولي راه چاره رو نميدونم چون منم خودم يه usbبه مادربوردم كه وصل مي كنم سيستم ريستارت مي شه ،البته نه هميشه و نه usbخود مادربورد usbكه روي پانل جلوي كيس قرار داره.(البته گاهي)

mazda_dalvandi
25-10-2007, 01:40
با سلام خدمت دوست عزیزم از توجهتون متشکرم

worya_sh
25-10-2007, 10:46
دوست عزیز اگه شما از تبدیل کام به usb استفاده می کنید مطمنا سیستمتون قدیمی هست اگه درست گفته باشم و سیستمتون قدیمی باشه برای شناسایی قطعاتی که با usb وصل می شند به یه مین قدیمی دچار همچین مشکلاتی میشید چون احتیاج به درایورهایی هست که برای سیستم شما تعریف نشده بهترین کار برای رفع این مشکل در صورت اسیب ندیدن قطعات نصب مجدد ویندوز هست اگه یه بار هم clear cmos کنید بد نیست.

وقتی دوباره ویندوز راه اندازی شد با خوندن راهنمای نصب تبدیل که تو سی دی همراهش هست شروع به نصب مرحله به مرحله بکنید و بعد از شناسایی کامل وسیه مورد نظز را به سیستم وصل منید.