PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا من را راهنمایی کنید!!!

samin_98
23-10-2007, 10:01
چرا وقتی باکاربر guest بالا میام و برنامه های Office را اجرا می کنم کلی Error می ده و باید کلیک کنم تا برنامه رو باز کنه .علتش چیه ؟؟؟؟
در ضمن چند بار Office رو نصب کردم باز هم همین طور بود.فقط هم با Guest اینطوریه با user های دیگه درست کار می کنه.

wordist
23-10-2007, 10:17
چرا وقتی باکاربر guest بالا میام و برنامه های Office را اجرا می کنم کلی Error می ده و باید کلیک کنم تا برنامه رو باز کنه .علتش چیه ؟؟؟؟
در ضمن چند بار Office رو نصب کردم باز هم همین طور بود.فقط هم با Guest اینطوریه با user های دیگه درست کار می کنه.
سلام دوست عزيز

معمولا اكانتهاي مهمان (Guest) داراي محدوديتهايي هستند كه ممكنه Office نياز به اونا داشته باشه

ولي من تا بحال نديدم كه نشه با آفيس توي Guest كار كرد

حالا اگه ميگي ارور ميده متن اون ارور يا عكسش رو بذار ببينم چي ميگه

خوش باشي

hassan_ali
25-10-2007, 01:43
اگه به خاطر macros ارور میده راه حلش اینه:
به محل نصب آفیس برو (microsoft office) وسپس داخل پوشه office10 (بسته به نوع آفیست داخل پوشه office 10 یا office 11 یا office 12 )برو وسپس داخل پوشه start up برو وتمام فایلهایی که داخلش هست پاک کن.دیگه اون error رو نمی بینی.

Hamidkhann
25-10-2007, 01:58
فکر میکنم منظور شما 3 یا 4 تا پیغام خطاست که طولانی هم هستن و پشت سر هم میان. در اینصورت باید بگم اینا اشکالی نداره. در واقع واسه کاربرای غیر از ادمین اینطوریه. اگه حالت شبکه باشه که دیگه آخرشه