PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای تغییر ساعت

roya_2003
23-10-2007, 01:50
با سلام!
دوستان در مورد مسئله زیر اگر اطلاعی دارید ، ممنون میشم کمکم کنید.
من بر روی تمام کامپیوترهای کلاس ، که بهم وصل هستند میخواستم تغییر تاریخ و زمان بدم اما بر روی هر کامپیوتر که دابل کلیک می کردم تا زمان ویندوز رو تغییر بدم ، یا خطایی روبرو میشدم.
لطفا راهنمایی نمایید.
متشکرم

Hamidkhann
23-10-2007, 03:34
شاید شما باید با پسورد ادمین وارد بشین. ممکنه متن خطا رو بگین؟

wordist
23-10-2007, 07:33
با سلام!
دوستان در مورد مسئله زیر اگر اطلاعی دارید ، ممنون میشم کمکم کنید.
من بر روی تمام کامپیوترهای کلاس ، که بهم وصل هستند میخواستم تغییر تاریخ و زمان بدم اما بر روی هر کامپیوتر که دابل کلیک می کردم تا زمان ویندوز رو تغییر بدم ، یا خطایی روبرو میشدم.
لطفا راهنمایی نمایید.
متشکرم
يعني شما شبكه هستين و ميخواين از روي سيستم خودت زمان سيستمهاي ديگه رو تغيير بدي

منظورت اينه ؟؟

roya_2003
27-10-2007, 18:46
چرا در کامپیوتر سرور در برنامه ورد وقتی دارم ادغام پستی ایجاد میکنم، در مرحله ذخیره بانک اطلاعاتی (اسامی) ذخیره نمی کنه و یک کادر محاوره ای دیگه میاره ؟
لطفا راهنمایی کتید.
"متن خطا خاطرم نیست، ولی یک کادر محاوره ای برام میاورد که بعد از Ok ، خطا می داد، ولی در دیگر کامپیوترهای شبکه انجام میشد"

nightmare
27-10-2007, 18:57
دوست خوبم اینکه شما نمی تونید ساعت رو در سیستم ها تنظیم کنید بر می گرده به دسترسی های شما در سیستم که به نظر میاد یوزر معمولی هستین .
باید ابتدا در سیستم ها با یوزر Administrator وارد بشید تا بتونید ساعت ها رو تنظیم کنید . مشکل برنامه وردتون رو نمی دونم اما احتمال میدم باز هم به خاطر همین موضوع باشه .

و مطلب آخر ٬ شما نیاز ندارید در تک تک سیستم ها برید ساعت رو تنظیم کنید . میتونید در یکی از سیستم ها این کار رو انجام بدید و در باقی سیستم ها توسط این دستور ساعت هاشون رو تنظیم کنید با اون سیستم :

Run > CMD

net time \\computername /set /yes

در قسمت computername نام یا آدرس آیپی اون کامپیوتری که ساعت روش تنظیم کردید رو بدید .

تا بعد ...