PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tab در Internet Explorer

shahbab
29-09-2005, 15:33
یه برنامه بود که به IE6 ملحق می شد و بعضی ضمایم مانند استفاده از دکمه های Tab رو به این مرور گر اضافه می کرد؟ اسمش الان یادم رفته...این برنامه کمکی متعلق به خود شرکت مایکرو سافت بود ...چون یه مدته از IE استفاده نکردم اسمش و اینکه از کجا باید دانلودش کنیم یادم رفته ... کمک کنید و اسمش و اگه میشه آدرس لینکشو برام بزارین.
مرسی

shahbab
01-10-2005, 12:57
یعنی هیچکی نیست به این سوال ما جواب بده؟ اینقدر از Ie بدتون میاد ؟ منم زیاد خوشم نمیاد ولی مجبوریم روی سیستممون داشته باشیم

hamed_bati2000
01-10-2005, 13:50
دوست عزيز آن برنامه اسمش همان Ie Tab هست ولي يك چيزي مي خواستم بهت بگم كه من هم 1 زمان طرفدار 2 آتيشه Internet explorer بودم ولي الان 1 مدت هست با Avant Browser كار مي كنم اين برنامه هم 1 Browser هست با همان تركيب Internet explorer و كاملا شبيه همان هست ولي 100 تا مزيت نسبت به آن داره يكي از آنها و كوچكترينش اين Tab هست كه داره سرعت باز كردن صفحاتش فوق العاده هست و از نظر امنيت و دچار كرم و ويروس نشدنش هم كه حرف نداره Blucker هاش عالي هست برو اينو دانلود كن خيال خودت را راحت كن

khashi87
01-10-2005, 14:09
آقا شباب من پیداش کردم رو فلاپی بهت میدم لینکشم برات میفرستم.

Mehdi_Best
01-10-2005, 14:18
khashi87 جان سلام
اگه داري آپلود كن كه بقيه هم استفاده كنند. ممنون

mohammadnasri
01-10-2005, 15:05
با سلام

IE Tab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به همراه كرك

Sinagood
01-10-2005, 15:30
اینم تولبار ام اس ان که همه چی داره و برای IE تب میزاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahbab
02-10-2005, 11:39
با سلام..
1-برنامه MSN Search toolbar که سینای عزیز گذاشته اند روی سیستم من دکمه های tab رانصب نمی کند ...با اینکه اعلام می کند که در تولبار نصب است و حتی در رایت کلیک روی IE می توان آنرا تیک زد که در عمل هیچ فرقی نمی کند .
2- برنامه ای که آقای محمد ناصری با اینکه بنظر می رسد برنامه کم حجم و خوبیست و دکمه های tab را هم بخوبی نصب می کند اما نمی دانم چرا موجب می شد که سیستم من دائم هنگ کند ( البته من در حال بررسی این موضوع هستم ودر حال خاضر مجبور شدم از نصب آنرا خارج کنم.)
کسی هست بتواند قسمت اول را به من پاسخ دهد.

Sinagood
02-10-2005, 16:15
MSN search toolbar رو توی اکسپلورر و اینترنت اکسپلورر active کردی؟

اگه نشد برو توی MSN search toolbar configuration و در tabbed browsing گزینه ی دوم که دیفالت هست رو بزن
ضمنا به هنگام استفاده از ام اس ان تولبار برنامه ی ie tab رو پاک کن

جوابشو بهم بده. اگه کار نکرد بهتره از netscape استفاده کنی که تب داره اما میتونی به راحتی توش معین کنی که از هسته ی آی ای استفاده کنه

shahbab
02-10-2005, 17:37
MSN search toolbar رو توی اکسپلورر و اینترنت اکسپلورر active کردی؟

اگه نشد برو توی MSN search toolbar configuration و در tabbed browsing گزینه ی دوم که دیفالت هست رو بزن
ضمنا به هنگام استفاده از ام اس ان تولبار برنامه ی ie tab رو پاک کن

جوابشو بهم بده. اگه کار نکرد بهتره از netscape استفاده کنی که تب داره اما میتونی به راحتی توش معین کنی که از هسته ی آی ای استفاده کنه

درWindows Desktop Search به Desktop Search Option رفتم و گزینه Tabbed browsing و سپس Tabes instruction pages (defult) رو فعال کردم اما نتیجه ای نداشت ...خودم میدونم یه تنظیمی رو باید انجام بدم حالا کدوم ..!؟
مرور گر IE رو می خوام برای یه کارای ضروری نظیر Windows Update رو سیستمم داشته باشم.

shahbab
06-10-2005, 13:21
کس دیگری نیست بما جواب بده؟
مشکل این با این کهMSN search toolbar رو روی اینتر نت اکسپلورر نصب کردم اما دکمه های tab روی IE نصب نمیشه؟

shahbab
08-10-2005, 12:03
مشکلم حل شد چطوری؟
روی IE من دکمه های پرینت Pdf نصب شده بود ( چونکه نرم افزار Acrobat که برای ساختن فایلهای pdf است روی سیستمم نصبه) و همین اجازه نمی داد که msn tool bar روی IE دکمه های tab رو نصب کنه .
با حذف دکمه های پرینت pdf مشکل حل و دکمه های tab نصب شد.... البته اینو بگم اگه کسی نمی خواد MSN tool bar رو نصب کنه برنامه ای که دوست عزیزmohammadnasri لینک دادن برنامه کم حجم و بسیار خوبیست.

mohammadnasri
13-10-2005, 00:54
سلام

اين يكي آخرشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ahmad_Etemadi
13-10-2005, 08:34
دورود بر تمامی دوستان
به نظر من بهترین راه استفاده از IE7 هستش که خودش این قابلیت (Multi Tab) وچند قابلیت جدید دیگه رو داره.من خودم الان چند وقتی که از این ورژن استفاده می کنم و خیلی راضیم.البته قبل از استفاده از این ورژن از MSN Search Toolbar استفاده می کردم و هیچ مشکلی با اون نداشتم. اگر کسی روش و فایل اون رو خواست بگه .
بدروود