PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف بودن فولدر آپشن از سیستم عامل

fawad_qadri
22-10-2007, 22:50
با عرض سلام خدمت تمام دوستان و استادان یک سوال داشتم اینک من در ویندوز که دارم برنام فولدر آپشن از روی سیستم عامل حذف شده است نه در کنترول پنل و نه در مای کامپیوتر در منوی تولس دیده نمی شود را حل دارد یا خیر اگر دوستان واستادان رهمنائی کند ممنون می شوم با تشکر از مدیریت سایت

J A V I D
22-10-2007, 23:01
تا اون جايي كه مي دونم اين كار يه ويروسه !

amiroo88
22-10-2007, 23:06
جستوجو

آموزش پاک کردن ویروسی که Folder Option را حذف می کند !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dolphin 7
22-10-2007, 23:30
ويندوز منم چم وخت پيش يه ويروسي گرفته بود كه اسمش نمي دونم چي چي تول (tool) يا يه چيزي تولبار (toolbar) يا يه همچين اسمي داشت كه كنترل پنل و فولدر آپشنمو حذف كرده بود سيستم پراپرتيزمم انگار وا نمي شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد خلاصه مجبور شدم دوباره ويندوزمو نصب كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد كه ويندوزو نصب كردم دوباره فرداش همون ويروسه رو گرفت و دوباره همون آش و همون كاسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه دوباره مجبور شدم ويندوزمو عوض كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو سه روز دو بار ويندوز ايكس پي عوض كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بار اول كلي درايور و نرم افزار نصب كرده بودم روش كه همش با ويندوز پريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي بار دوم شانس آوردم چيز زيادي نصب نكرده بودم كه ويروسي شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همشم تقصير يه سايت بود كه ديگه نرفتم توش و الان هنوز ويندوزم مشكلي پيدا نكرده البته قبلا سايتش مشكلي نداشت ولي اين اواخر يه چن تا پنجره ميومد كه مي خواس نمي دونم چيو دانلود كنم منم چن بار اولو كنسلش مي كردم ولياز بس اومد و حالمو گرفت گفتم بذار دانلودش كنم ببينم چيه خبر مرگش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه چشمتون روز بد نبينه اين دانلود كردن و اين حرفا همان و ويروسي شدن و حذف شدن كنترل پنل و فولدر آپشنمم همان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايته يه سايت پزشكي بود به اسم iranhealers كه اگه مي خواين برين تو اين سايت به نظر من بدون تجهيزات ايمني نرين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا مشكلي نداشت ولي يه مدت همين مشكلي كه گفتم پيدا كرد بعدم ديگه از اون موقه تا حالا كه حدودا يكي دو ماه ازش مي گذره ديگه خبري ازش ندارم شايدم مشكلش حل شده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي من كه ديگه عمرا نمي رم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]