PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجازه آقا!! اطلاعات در مورد SQL Server 2000 مي خوام!!!

romixery
22-10-2007, 21:37
سلام به دوستان عزيزم
بالاخره تونستم SQL Server رو را بندازم. خدا رو شكر.
ولي مي خوام قبل از استفاده از اون اطلاعاتي در مورد اون داشته باشم. اگه كمك كنيد ممنون مي شم
اول:
خوب مهمترين سوال اينه كه اگه بخوام بانك رو روي كامپيوتر User ديگه ببرم آيا بايد SQL Server رو اون كامپيوتر نصب كنم؟ نصب بانكش چجوريه مشكل يا آسون. اگه توضيح بدين ممنون ميشم
دوم:
گرفتن نسخه پشتيبان از بانك اطلاعاتي چجوريه؟
سوم:
در مورد امنيت اطلاعات SQL Server همه تأكيد مي كنن. ولي خوب از زبان دوستان هم بشنويم بد نيست؟

موفق باشين
باي

Mavix
22-10-2007, 23:01
با سلام

- لازم نیست برنامه SQL Server رو روی کامپیوتر کلاینت نصب کنی.

- پشتیبان گرفتن از پایگاه داده SQL Server کمی حرفه ای تر است ولی میتونی از داخل خود SQL Server طوری برنامه ریزیش کنی که خودش پشتیبان بگیره

* شما شروع کنین بعدا روش پشتیبان گیری با کد رو هم بهتون میگم.

- میتونی با تعریف User و سطح دسترسی ها امنیت رو بالا ببری

& اگه تونستی یه کتاب بگیر و SQL Server رو خوب یاد بگیر چون 100% به نفعته و باید یاد بگیری.

موفق باشی.

F A R H A D
23-10-2007, 00:02
SQL Server رو خوب یاد بگیر چون 100% به نفعته و باید یاد بگیری.

سلام. با احترام به Mavix من پیشنهاد میکنم که به جای sql server از mysql یا interbase استفاده کن. چون این نسخه های sql server که در دسترس 90% ما در ایران هست، نسخه personal هست که در صورت استفاده بر روی شبکه اگر بیش از 5 کاربر به بانک کانکت بشه، سرعت سرویس دهی نرم افزار پایین میاد (این موضوع شگرد ماکروسافت در تولید این نرم افزار بوده).
اما اگر برای سیستم تک کاربره هست قضیه خیلی فرق میکنه.
موفق باشی

m.vazir3010i
23-10-2007, 01:44
کاریت به این کارا نباشه romixery !

romixery
23-10-2007, 10:10
سلام به دوستان عزيزم
از اينكه راهنماييم كردين خيلي خيلي ممنونم
Mavix جان من يه سي دي آموزشي، ساخت شركت انياك (تبليغ نشه) گرفتم كه حرف نداره. و بسيار بهتر از يه كتاب هستش چون به صورت تمام ويژوال هست.
فرهاد جان تبهر شما رو در SQL مي دونم. از آموزشهايي كه دادين معلومه. ولي من فعلا قصد استفاده از شبكه رو ندارم. اگه خواستم برم توي كار ديتابيس تحت شبكه حتما حتما مزاحم مي شم و از راهنمايياتون استفاده مي كنم
بازم از همه شما دوستان عزيزم كمال تشكر رو دارم.
اگه راهنمايي ديگه هم هست لطف كنيد بگين ممنون مي شم
موفق باشين
باي

F A R H A D
23-10-2007, 13:52
کاریت به این کارا نباشه romixery !

:13: دلیل؟

سلام به دوستان عزيزم
از اينكه راهنماييم كردين خيلي خيلي ممنونم
Mavix جان من يه سي دي آموزشي، ساخت شركت انياك (تبليغ نشه) گرفتم كه حرف نداره. و بسيار بهتر از يه كتاب هستش چون به صورت تمام ويژوال هست.
فرهاد جان تبهر شما رو در SQL مي دونم. از آموزشهايي كه دادين معلومه. ولي من فعلا قصد استفاده از شبكه رو ندارم. اگه خواستم برم توي كار ديتابيس تحت شبكه حتما حتما مزاحم مي شم و از راهنمايياتون استفاده مي كنم
بازم از همه شما دوستان عزيزم كمال تشكر رو دارم.
اگه راهنمايي ديگه هم هست لطف كنيد بگين ممنون مي شم
موفق باشين
باي

خواهش میکنم. فقط یه نکته که همینجا میگم :20: :
دستورات sql مربوط به نوع خاصی از دیتابیس نمیشه و در تمام دیتابیسها قابل استفاده هست!
ms sql , mysql , access , paradox , interbase , ...

m.vazir3010i
23-10-2007, 14:34
من و romixey با هم همکلاسی بودیم میخواستم شوخی کنم

Mavix
23-10-2007, 18:23
با سلام

فرهاد جان میشهاز نسخه Developer استفاده کرد تا مشکل محدودیت کاربر نباشه.

من خودم از IB خوشم میاد و استفاده میکنم ولی به این خاطر SQL Server رو به دوستم توصیه میکنم که یاد بگیره چون مثلا اگه

بخواد وارد بازار کار بشه بیشتر اینو باید بدانه تا سایر دیتابیس ها. یعنی اینجوری بگم یاد گرفتن همه خوبه ولی این یه پیش نیازه.

قربون همگی

romixery
23-10-2007, 20:23
سلام
اتفاقا من هم از نسخه Developer (كه شما اشتباه نوشتين Devepoler) استفاده مي كنم. خيلي ممنون

راستي m.vazir3010i بهتره پيغامهاي خصوصيتونو چك كنيد.:31:
موفق باشين
باي

F A R H A D
24-10-2007, 10:20
اتفاقا من هم از نسخه Developer استفاده مي كنم

پس مشکل حل شد