PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن محدوديتها

zeus1988
22-10-2007, 15:03
سلام خدمت دوستان محترم
اين اولين باريه كه من سوال يپرسم و اميدوارم كه شما به من كمك كنيد سوالها مرتبط با بخش هك ميشه.
1-ميخواستم ببينم ميشه كه محدوديتهاي يه كاربر limite را برداشت؟(حداقل يه سري از محدوديتها)
2-ميشه يه كاربر admin ساخت كه پنهان باشه يعني بقيه admin ها نفهمن كه هست؟:46::46:

papijool
22-10-2007, 17:01
براي ساخت يك كاربر مخفي در ويندوز XP ميتوانيد مراحل زير را انجام دهيد :
ابتدا از طريق منوي Start و ابزار Run وارد ابزار Regedit شويد.
سپس مسير زير را بيابيد :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mi crosoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Winlogon\SpecialA ccounts\UserList
در صفحه سمت راست اين مسير ، شما تعدادي كليد مشاهده خواهيد كرد. اگر دقت نماييد خواهيد ديد كه نام اين كليدها در واقع كاربران مخفي سيستم شما ميباشند. شما در اين مسير يك كليد جديد از نوع DWORD ايجاد نماييد و نام آن را نامي دلخواه براي كاربر خود بگذاريد ( در واقع همان User Name كاربر جديد كه مايل هستيد آن را ايجاد نماييد ).
سپس روي آن دوبار كليك كرده و آن را به ترتيب زير مقدار دهي نماييد :
مقدار 0 به اين معنا است كه كاربر شما مخفي ميباشد و در صفحه Welcome Screen ديده نخواهد شد و مقدار 1 آن را از حالت مخفي در خواهد آورد
براي ورود به كاربر مدير سيستم شما بايد در صفحه Login ويندوز دوبار كليدهاي تركيبي Ctrl+Alt+Delete را بفشاريد تا صفحه كلاسيك ورود به ويندوز ظاهر گردد. سپس ميتوانيد با وارد نمودن نام کاربری که انتخاب کردهاید وارد آن شوید

javady
11-11-2007, 10:04
من راست کلیک که میکنم تا يك كليد جديد از نوع DWORD ايجاد نمایم erorr میده
چیکار کنم؟ در ضمن من تو admin نیستن چون پسورد داره؟ نمیتونم وارد شم

Dark-man
11-11-2007, 12:42
چون ادمین نیستید ارور میدهد

javady
11-11-2007, 14:43
یعنی نمیتونم؟

zeus1988
12-12-2007, 10:36
papijool جان اين روشي كه گفتي ماله وقتييه كه admin باشي.
راه ديگه اي نيست؟