PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كومك!!!

dardsar
22-10-2007, 02:57
كامپوترمن تازگي ها خيلي دير خاموش ميشه !!!هر دفعه حدودٱ 10 دقیقه طول میکشه:18:
یکی میتونه بگه مشکلش چیه ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

DrXoX
22-10-2007, 03:28
سلام

با استفاده از ترفندی که می گم می تونی کاری کنی که سرعت خاموش شدن کامپیوترت تا چند برابر سریع تر بشه

1- از start گزینه ی Run رو انتخاب کن

2-در آن عبارت regedit را تایپ کن و کلید Enter را بزن

3- بعد از باز شدن رجیستری به دنبال این مسیر بگرد : Hkey_current_user/controlpanel/desktop

4- در پنجره ی سمت راست عبارت HungAppTimeout را پیدا کن و روی آن دوبار کلیک کن و بجای عددی که وجود داره یه عدد

کمتر رو وارد کن. فقط دقت کن عددی که وارد می کنی نباید از 100 کتر باشه

Hamidkhann
22-10-2007, 03:56
احتمالا ویندوزت خیلی کهنه شده و رجیستریش به هم ریخته. با تعویض ویندوز مشکل حل میشه

DrXoX
22-10-2007, 06:29
سلام

اگر با روشی که گفتم مشکل حل نشد با یه برنامه مثل Tune Up یا System Mechanic رجیستری رو Scan کنید

اگر باز هم همون طوری بود بهترین راه تعویض ویندوز هستش که صد در صد مشکل رو حل می کنه

winxp
23-10-2007, 02:10
سلام

با استفاده از ترفندی که می گم می تونی کاری کنی که سرعت خاموش شدن کامپیوترت تا چند برابر سریع تر بشه

1- از start گزینه ی Run رو انتخاب کن

2-در آن عبارت regedit را تایپ کن و کلید Enter را بزن

3- بعد از باز شدن رجیستری به دنبال این مسیر بگرد : Hkey_current_user/controlpanel/desktop

4- در پنجره ی سمت راست عبارت HungAppTimeout را پیدا کن و روی آن دوبار کلیک کن و بجای عددی که وجود داره یه عدد

کمتر رو وارد کن. فقط دقت کن عددی که وارد می کنی نباید از 100 کتر باشه

سلام

اگر با روشی که گفتم مشکل حل نشد با یه برنامه مثل Tune Up یا System Mechanic رجیستری رو Scan کنید

اگر باز هم همون طوری بود بهترین راه تعویض ویندوز هستش که صد در صد مشکل رو حل می کنه

سلام عزیز دوست داشتنی

راه حل هاتون خیلی مفید بود

در مورد اون راه اولی اگه میشه توضی بده که میاد چی کار میکنه

مممنون

موفق باشی
:11:

sorrowdancer
23-10-2007, 20:56
تغییر در مسیر رجیستری که دوستمون اشاره کردند مدت زمانی که سیستم بعد از کلیک بر روی End Task پنجره TaskMgr اجازه خروج به برنامه را می دهد را تعیین می کند

و گاهی اوقات که یک برنامه یا پروسه در حال فعالیت هست و ما می خواهیم شات دان کنیم و همچنان برنامه باز است مفید خواهد بود

این مسیر مفیده
HKCU\Control Panel\Desktop
و تغییر این کلید
WaitToKillServiceTimeout
مقدار پیش فرض آن 20000 (20 seconds) هست که می تونید کمترش کنید

البته زمانی که دوستمون گفتن طول میکشه خیلی بیشتر از این تغییرات هست و بهترین راه عوض کردن ویندوز هست

موفق باشید

dardsar
24-10-2007, 01:08
ممنون !دستت درد نكنه ،لا اقل 10 دقيقش شد 5 دقيقه!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DrXoX
24-10-2007, 01:37
سلام

dardsar جان فکر کنم روی سیستم شما برنامه های زیادی نصب باشه یا این که برنامه های زیادی رو نصب و پاک کرده باشین ، هر ویندوزی بعد از گذشت زمان مشکلاتی براش پیش میاد و همین طور بعضی فایل های بیهوده و غیر ضروری که از نصب برنامه ها در ویندوز باقی می مونه مثل فایل های Bak که اصلا نیاز به اونها نیست و ... باعث ایجاد مشکلاتی تو ویندوز میشه ، شما بهتره با یک برنامه مثل Tune Up یا Super Cleaner این فایل های غیر ضروری رو پاک کنید ، البته برای پاک کردن این فایل ها بهتره از Supre Cleaner استفاده کنید چون من وقتی با Tune Up فایل های غیر ضروری رو پاک می کنم بعد برنامه Super Cleaner رو اجرا می کنم باز یه سری فایل پیدا می کنه

راه دیگه ای هم که وجود داره اینه که بعد از این که ویندوز رونصب کردین و برنامه های مورد نظرتون رو هم نصب کردین قبل از هر کاری یه بک آپ از درایوی که ویندوز رو نصب کردین بگیرید تا اگه بعدا با مشکلی برخورد کردین که به سادگی قابل رفع شدن نبود بتونید به راحتی سیستم رو برگردونید به روزی که درسته درست بوده برای این کار هم چند برنامه وجود داره که یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه Norton Ghost هستش و توی همین P30 هم آموزشش وجود داره هم برنامش می تونید به راحتی پیداش کنید

و راه دیگه ای هم که بعضی مواقع می تونه مفید باشه ساختن یک Restore ponit هستش که بعد از این که ویندوز و برنامه های مورد نظرتون رو نصب کردین یک Restore Point بسازید تا اگر با مشکلی برخورد کردین بتونین سیستم رو به عقب برگردونید این هم راه خوبیه ولی بک آپ گرفتن خیلی بهتر از این روش هستش و با بک آپ گرفتن دیگه نیاز به تعویض ویندوز رو خیلی کم دارین

پیشنهاد می کنم یک بار ویندوز را مجددا بریزید تا مشکلتون حل بشه و بعد یکی از روش های بالا رو انجام بدین

موفق باشید

DrXoX
27-10-2007, 03:39
سلام

يه روش خوب براي سريع خاموش شدن كامپيوتر (1 ثانيه) پيدا كردم :

در پنجره Task Manager كليد Ctrl رو پايين نگه داريد و از منوي Shut Down گزينه Turn off رو انتخاب كنيد

موفق باشيد

winxp
27-10-2007, 20:46
سلام drxox جان

واقعا عالی بود

هر راهی که من اومدم بگم دیدم شما گفتی وای یه راه رو نگفتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از همه سریع تر عمل میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دستت رو بزار رو کیس و ببر انتهای کیس
حالا یه خورده برو پایین
.
.
.
حالا میرسی به یه کلید که نوشته 0 و 1
سریع اون رو 0 کن و باز دوباره یک کن d:

اما همون طور که دوستان گفتن این راه ها بسیار موثر میباشد و مشکل شما از نصب زیاد برنامه ها و هم چنین دیر عوض کردن ویندوز میباشد

مشخصات سیستم و سخت افزار سیستم مثل رم و cpu بسیار مهم هستن
وقتی رو یه سیستم 3 بیاین فایروال انتی ویروس و 10 نرم افزار دیگه نصب کنین منطقی هست که سرعت بسیار کند بشه

شما باید حتما یه نرم افزار مثل tun up که هدیه دوست خوبم drxox جان هستش رو نصب کنین که کار کردن باهاش بسیار راحته و سیستم رو همشه سر پا نگه میداره

موفق باشین

DrXoX
28-10-2007, 01:54
سلام

البته يه برنامه هم براي اين كار وجود داره اگر با اين روش ها كارت راه نيفتاد بگيد تا برنامه رو آپ كنم و بذارم

موفق باشيد

winxp
29-10-2007, 23:27
سلام

البته يه برنامه هم براي اين كار وجود داره اگر با اين روش ها كارت راه نيفتاد بگيد تا برنامه رو آپ كنم و بذارم

موفق باشيد

سلام عزیزم

برنامه رو حتما بزار

منتظرم

موفق باشی

:11:

DrXoX
30-10-2007, 04:26
سلام

اين هم برنامه اي براي سريع خاموش و ريست كردن كامپيوتر

حجم برنامه : 263KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد

dardsar
30-10-2007, 13:38
آقا حل شد !!!
خيلي از پيشنهاد هاتون ممنون!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif