PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::: یه مشکل در Idm :::

maoud908
21-10-2007, 19:45
سلام: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه مشکلی با این IDM دارم اونم اینه که:

من یه فایلی رو مثلا میخوام برای یه ساعت دیگه تنظیم کنم تا دانلود بشه ... در IDM تنظیمات هم انجام میدم برای

یه ساعت دیگه... ولی وقتی که START میزنم IDM به جای اینکه صبر کنه تا در اون ساعت دانلود کنه همون موقع

شروع به دانلود میکنه ... بنابراین مثلا سرور یه سایت که در اون ساعت شلوغه و من که میرم مدرسه اگر ارور بده

دیگه نمیشه دانلود کرد...

در ضمن ایا میشه همیشه هر وقت کامپیوتر روشن میشه یه کاری کنیم تا IDM به اینترنت وصل شه و شروع به

دانلود فایل ها کنه؟

ممنون ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K A R I M I
21-10-2007, 22:52
مسعود جان من مطابق شکل تنظیم کردم و دانلود راس ساعت مقرر شروه شد ، دقت کن که در آخر اپلای رو بزنی ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندین روش داره ولی بهترین کار اینه که بدونی که کی کامپیوترت روشن میشه !!!
شما این برنامه رو میزاری تو استارت آپ و تعیین می کنی که راس ساعت مقرر دانلود شروع بشه ...

maoud908
22-10-2007, 06:57
مسعود جان من مطابق شکل تنظیم کردم و دانلود راس ساعت مقرر شروه شد ، دقت کن که در آخر اپلای رو بزنی ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چندین روش داره ولی بهترین کار اینه که بدونی که کی کامپیوترت روشن میشه !!!
شما این برنامه رو میزاری تو استارت آپ و تعیین می کنی که راس ساعت مقرر دانلود شروع بشه ...
ممنون عزیز...فهمیدم من به جای اینکه اپلای بزنم استارت میزدم...
چون که 3 نفر از کامپوتر استفاده میکنن نمیدونم کی کامپیوتر روشن میشه...

K A R I M I
22-10-2007, 07:43
با یه روش دیگه میتونی این کار رو بکنی ولی باید به دو نفر دیگه بگی که وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنند صبر کنند تا یه سری عملیات انجام بشه ، من بعد از ظهر روشش رو بهت میگم ...

maoud908
22-10-2007, 14:01
با یه روش دیگه میتونی این کار رو بکنی ولی باید به دو نفر دیگه بگی که وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنند صبر کنند تا یه سری عملیات انجام بشه ، من بعد از ظهر روشش رو بهت میگم ...
منتظرم عزیز...

K A R I M I
23-10-2007, 04:31
شما ابتدا این برنامه رو دانلود کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد کارایی برنامه رو با یه کم ور رفتن یاد بگیر ...
خوب حالا باید Idm رو بذاری تو استارت آپ ، بعد خاصیت فیلم برداری از موس رو روشن کن و یک بار همه کارهایی رو که می خواهی انجام بده و بعد ذخیره کن ، حالا شما وقتی که کامپیوتر رو روشن کانی ابتدا دانلود منیجر باز شده و اون حرکات ذخیره شده شما به همان صورت به طور اتوماتیک انجام میشه ...
به نظر من یه روش جالبه ! چاره دیگه ای هم نیست ...
من به طور کلی مطالب رو گفتم شما خودت برو و ریزه کاری ها رو انجام بده ...

maoud908
24-10-2007, 14:00
ممنون عزیز..
من برنامه رو دانلود کردم
ولی وقتی استارت ریکارد میزنم اون پایین میزنه press pause to stop ولی هیچکجای برنامه pauseنداره؟

usfelme
24-10-2007, 16:55
عزیز اگه شما میخوای هر موقع ویندوزت بالا میاد سیستم خودش به اینترنت وصل شه و شروع به لیست دانلودت کنه IDM این قابلیت رو نداره و باید از flashget استفاده کنی.به راحتی هم گزینه های مربوطه رو پیدا می کنی

maoud908
24-10-2007, 17:04
عزیز اگه شما میخوای هر موقع ویندوزت بالا میاد سیستم خودش به اینترنت وصل شه و شروع به لیست دانلودت کنه IDM این قابلیت رو نداره و باید از flashget استفاده کنی.به راحتی هم گزینه های مربوطه رو پیدا می کنی
ممنون ولی از فلش گت خوشم نمیاد ..سرعتش به idm نمیرسه...

K A R I M I
24-10-2007, 18:37
فکر کنم که منظورش دکمه روی کیبورد باشه ؟؟!!

maoud908
24-10-2007, 19:28
فکر کنم که منظورش دکمه روی کیبورد باشه ؟؟!!
همچین دکمه ای رو رو کیبرد ندارم!

K A R I M I
24-10-2007, 21:57
شما دکمه Pause Break روی کیبورد ندارید ؟؟؟؟

sorrowdancer
25-10-2007, 12:14
IDM این قابلیت رو داره که بعد اتمام دانلودها Shutdown کنه ولی ای کاش این قابلیت رو هم داشت که اون ساعتی که ما بهش میگیم چه دانلود تموم شده باشه چه نه خاموش کنه (الان فقط میتونه دانلود رو قطع کنه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maoud908
25-10-2007, 18:28
شما دکمه Pause Break روی کیبورد ندارید ؟؟؟؟
اهان پیدا کردم
درست شد...
خیلی برنامه باحالیه...

maoud908
25-10-2007, 20:25
چه برنامه ای بود؟!
اصلا هوش مصنوعی نداره...
من یه کار ریکارد کردم تا انجام بده ایکون برنامه جاش عوض شد اصلا یه کار دیگه کرد...

K A R I M I
25-10-2007, 21:35
دوست عزیز ( جان )
شما باید پنجره IDM رو باز کنید و روی مثلا Start queue کلیک کنید ، خوب به یقین کار دانلود شروع میشه ...
ما از همین حرکت ها توسط برنامه فیلم می گیریم و کاری می کنیم که در دفعه بعد این حرکتها به صورت خودکار انجام بشه ! فقط یادمون باید باشه که بعد از فیل برداری از کارهامون نباید جای پنجره ها رو تغییر بدیم ( روشنه ؟ )
به همین سادگی ...