PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایروال قوی Kerio Personal Firewall هرگز به نسخه 4.3 بروز نخواهد شد

Cracki
29-09-2005, 03:10
Kerio Personal Firewall یکی از بهترین فایروالها است. شرکت Kerio Technologies برای اولین بار
در سال 1997 با بیرون دادن WinRoute Pro پا به دنیای اینترنت سکوریتی گذاشت.بعد از آن شروع به فعایت
خود در زمینه امنیت نمود که در کار خود بسیار موفق بود و هست.

امروز فایروال کریو و برنامه های آن از بهترین و محبوبترین برنامه های امنیتی هستند که افراد زیادی رو به
سمت خودش جلب کرده. شرکت کریو تکنولوژی همچنین موفق به دریافت جوایز متعددی نیز شده و همه
این تاریخچه را در بایگانی خود ذخیره نموده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هم اکنون نیز با استخدام کردن صدها نفر در 3 دفتر رسمی خودش در سرتاسر جهان اقدام به پیشرفت کردن
بیشتری را دارد.

اما متاسفانه شرکت کریو اعلام کرده است که بنا به دلایلی دو برنامه معروف خود را به نام Kerio Personal Firewall
و Kerio ServerFirewall از تاریخ 31 دسامبر 2005 دیگر توسط این شرکت پشتیبانی نخواهند شد. این بدان منظور
است که از تاریخ 31 دسامبر 2005 کریو فعالیت خود رابیشتر بر روی برنامه های دیگر خود متمرکز میکند. و این یعنی
کنار رفتن یکی از قویترین فایروالها به نام Kerio Personal Firewall.

شرکت کریو همچنین اعلام کرده است که از تاریخ 31 دسامبر دیگه هیچ اشتراکی را بروز نخواهد کرد ولی کسانی
که دارای اشتراکهای واقعی از طرف کریو میباشند میتوانند تا آخر سال 2006 از اشتراک خود استفاده کرده و از آنها
پشتیبانی نیز خواهد شد. ولی در غیر این صورت شرکت کریو اعلام نموده که به فکر فایروال دیگری برای کاربران
خانگی و همچنین سرورها باشید.

هم اکنون کاربرانی که از فایروال کریو استفاده میکنند و آن را رجیستر نموده اند میتوانند تا آخر سال 2006 از فایروال
استفاده نموده . ولی همانطور که گفته شد تا 31 دسامبر 2005 توسط این شرکت پشتیبانی خواهد شد.

منبع >>> Kerio
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Joshua Thomas
Technical Support Manager
2350 Mission College Blvd, Suite 400
Santa Clara, CA 95054
Phone: (408) 496-4500
Fax: (408) 496-6902

ترجمه شده توسط >>> کرکی .انجمن تخصصی P30world
واقعا متاسفم که من مجبور به نوشتن این خبر شدم اما بهر حال باید از طریقی اطلاع پیدا میکردید.

برای اطلاعات بیشتر و همچنین خواندن نظرات مردم در این مورد میتوانید به این سایت زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_k
29-09-2005, 05:53
اینجوری که خیلی بد شد

mahdy2021
29-09-2005, 07:47
پس بریم بگردیم دنبال فایروال

sAsAn.K
29-09-2005, 08:00
به جای کریو چی استفاده کنیم حالا:(

mehdi3267
29-09-2005, 09:40
ساسان جان هنوز اوت ÷وست و زون الارم هستند

Cracki
29-09-2005, 14:05
دوستان کریو که هنوز کار میکنه و اگر رجیستر شده دارید خوب ازش استفاده کنید.

فعلا تا 3 ماه دیگه هیچ مشکلی با کریو ندارید. اونوقت هم ببینیم که کریو چی میگه
آیا اشتراک کسانی را که از کریو استفاده میکنند باطل خواهد کرد یا تا اتمام وقتشون ازشون پشتیبانی میکنه.

ولی به نظر من کریو این شرکتی که اسم فایروالش در همه بحث های امنیتی گفته میشه نشونه قدرت اون و محبوبیت
اون هستش و فکر نمیکنم بیاد از کاربرانش پشتیبانی نکنه.

یک مطلب دیگه که جهت اطلاع دوستان باید اعلام کنم اینه که کریو باز هم انواع مختلفی فایروال دارد از جمله
این >>> Kerio WinRoute Firewall 6.1.2 Build 603

کریو در این نسخه آنتی ویروس McAfee رو هم گنجانده . البته من تا کنون از این نسخه استفاده نکردم و نمیتونم
نظری در موردش بدم.

mehdi3267
29-09-2005, 14:11
کرکی جان از الان باید یک فکری بکنیم

mahdy2021
29-09-2005, 14:46
دوستان کریو که هنوز کار میکنه و اگر رجیستر شده دارید خوب ازش استفاده کنید.

فعلا تا 3 ماه دیگه هیچ مشکلی با کریو ندارید. اونوقت هم ببینیم که کریو چی میگه
آیا اشتراک کسانی را که از کریو استفاده میکنند باطل خواهد کرد یا تا اتمام وقتشون ازشون پشتیبانی میکنه.

ولی به نظر من کریو این شرکتی که اسم فایروالش در همه بحث های امنیتی گفته میشه نشونه قدرت اون و محبوبیت
اون هستش و فکر نمیکنم بیاد از کاربرانش پشتیبانی نکنه.

یک مطلب دیگه که جهت اطلاع دوستان باید اعلام کنم اینه که کریو باز هم انواع مختلفی فایروال دارد از جمله
این >>> Kerio WinRoute Firewall 6.1.2 Build 603

کریو در این نسخه آنتی ویروس McAfee رو هم گنجانده . البته من تا کنون از این نسخه استفاده نکردم و نمیتونم
نظری در موردش بدم.

craki جان تویه کریو برای من نوشته product expiration:never
برایه من که اتمام وقت نداره پس باید تا کی صبر کنم.

Cracki
29-09-2005, 15:34
مهدی جان الان این فایروال کریو که شما داری میتونی تا هر وقت که دلت بخواد ازش استفاده بکنی.
فایروال شما و یا هر کس دیگه ای از کار نمیوفته و کاملا مثل قبل کار خواهد کرد. ولی از تاریخ 31 دسامبر 2005
یعنی 3 ماه دیگه کریو از این فایروال پشتیبانی نمیکنه .

مثلا اگر باگی در این نسخه پیدا بشه دیگه نسخه جدیدتر برای برطرف شدنش بیرون نمیده. شما میتونی همین فایروالی
رو که الان داری 2 سال و یا بیشترم ازش استفاده بکنی و مطمئن باش که کار خواهد کرد چونکه این یک برنامه است و شما
این برنامه را داری . به صورت آنلاین که نیست.

Sina.G
29-09-2005, 18:01
ای بابا . تازه با kerio آشنا شده بودیما.حیف شد.

mahdy2021
30-09-2005, 12:17
یه اتفاق جالب!
هنوز کریو زندست.
کریو من به نسخه 4.2.1 بوسیله آپدیت اتوماتیک ارتقا پیدا کرد.

Cracki
01-10-2005, 00:20
مهدی جان اتفاقا چون کریو همچین تصمیمی رو گرفته به نظرم این اواخر سعی میکنه که فایروالش رو
بهتر از همیشه بکنه و نسخه آخری که از این فایروال در اینترنت باقی میمونه بشه روش حساب کرد .

از طرفی هم کاربرانش رو راضی تر از گذشته نگه داره. پس اگر کریو بازم نسخه جدید داد بیرون که آخرین نسخه
فینالش باشه هر چه سریعتر دانلود کن و بدون که کمترین باگ رو نسبت به نسخه های قبلیش توش پیدا خواهی کرد.