PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با دلفی میشه برا یاهو برنامه نوشت مثلا بوتر و پسورد سندر....

amin2000
20-10-2007, 23:47
با عرض سلام به دوستان گل و عزیز من سوالی داشتم که آیا با دلفی میشه برا یاهو برنامه نوشت مثلا بوتر و پسورد سندر و کیلاگر و تروجان و غیره کلا برنامه نویسی برا یاهو لطفا دوستان پیشکسوتان راهنمایی کنند ممنون میشم

F A R H A D
21-10-2007, 00:03
سلام
با دلفی خواسته ها چه آسان...
شما باید از indy استفاده کنی و البته برنامه نویسی سوکت.
موفق باشی

amin2000
21-10-2007, 19:53
سلام farhad_g1 عزیز مرسی از راهنماییتون ولی من درست متوجه نشدم میشه برا من مبتدیانه توضیح بدین ؟

pillx
21-10-2007, 20:04
در حال حاظر که یاهو روم ها رو کد گذاری کرده.
دیگه هیچ روبات و بوتری نمیتونه وارد روم بشه.
پس بوتر و روم لاگر به چه درد شما میخوره.

F A R H A D
22-10-2007, 00:27
سلام farhad_g1 عزیز مرسی از راهنماییتون ولی من درست متوجه نشدم میشه برا من مبتدیانه توضیح بدین ؟

ببینید شما برای طراحی برنامه های client/server روی نت نیاز به طراحی برنامه هایی دارید که بتونه با domain ها و port ها کار کنه. برای این منظور دلفی کامپوننتی قوی به نام indy رو معرفی کرده که در component palette دلفی میتونید ابزارها رو ببینید. این ابزار بر پایه برنامه نویسی سوکت کار میکنه.
طریقه کار با indy طوری نیست که با 2-3 یا 10 تا تاپیک بشه توضیح داد و فکر نمیکنم منبع فارسی خوبی هم براش وجود داشته باشه. اگر شما علاقمند به یادگیری indy و برنامه نویسی سوکت هستید خودتون باید زحمت پیدا کردن مطالب به زبان انگلیسی و ترجمه اونها رو بکشید.
فقط برای آشنا یی اولیه یه نگاه به ابزار TCPServer و TCPClient در تب indy servers و indy clients بندازید. برنامه سرور از tcpserver و برنامه client از tcpclient استفاده میکنه و از طریق commandHandlers مربوط به tcpserver میتونید خواسته های خودتون رو اجرا کنید.

در حال حاظر که یاهو روم ها رو کد گذاری کرده.
دیگه هیچ روبات و بوتری نمیتونه وارد روم بشه.
پس بوتر و روم لاگر به چه درد شما میخوره.

پیدا کردن پسورد که به درد میخوره!
البته شخصا با این کارها مخالفم :20:

mobilebaz
22-10-2007, 16:39
سلام دوست عزیز
برای نوشتن این جور برنامه ها تو دلفی می تونید از کامپوننت IM VCL Component 5.2 استفاده کنید.
برای دانلود به تاپیک مربوطه مراجعه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amin2000
22-10-2007, 22:19
سلام farhad_g1 عزیزخیلی ممنون از راهنمایی خوب و مفیدت و ممنونم از mobilebaz عزیز و اگر دوستانه دیگری هم هستن که بتونن منو راهنمایی کنن ازشون ممنون میشم و دوستان عزیز اگر مقاله ای در این زمینه دارید لطف کنید در همین تاپیک معرفی کنید و یا اگر سایتی در این زمینه سراغ دارین یا پیدا کردین آدرسشو بزارین ممنونم از همه دوستان

amin2000
22-10-2007, 23:27
سلام دوستان اگر کتابی در این زمینه هم میشناسید معرفی کنین ممنون میشم