PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال از اساتید! درمورد یک مشکل سخت افزاری

shadowfax
20-10-2007, 21:50
من سیستمم رو 2روزه خریدم به شرح زیر:

CPU ADM Opteron 1.81 Dual Core 2 x64
Mainboard: ASUS A8N-SLI Deluxe
H.D.D: 320 Sata 2
DVD Writer: Liteon 20x Sata
Graphic: nVidia GeForce 8500GT
RAM: 1GB Dual OCZ

از روزی که این سیستم رو خریدم تا میرم تو ویندوز و به اینترنت (ADSL) وصل میشم یا برنامه دانلود آفلاین --- رو باز میکنم بعد از چند دقیقه یه صفحه آبی (Blue Screen error) میاد اینم متن و عکسش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من سیستم رو بردم پیش کسی که ازش خریدم تنها کاری که کرد این بود که یه بازی نصب کرد 2 ساعت روش بود سیستم و کار میکرد منتظر بود ببینه Error Blue Screen میاد یا نه ؟ که نیومد! حالا ما کیسو برداشتیم اوردیم خونه وصل کردیم دیدم اصلا تو مانیتور تصویر نمیاد و میره رو حالت Power Save! هرکاری کردم دیگه تصویر نیومد! حتی تصویر Boot دستگاه!

خیلی خیلی اعصابم بهم ریخته همه کارامم مونده:41:! ممنون میشم یه راهنمایی بکنید....

amin123
20-10-2007, 22:35
عزیز ویندوز را خود فروشنده برات نصب کرد؟این Error دلایل مختلفی میتونه داشته باشه........اگه میتونی خودت ویندوز را نصب کن و ببین کجای نصب Error میده.....البته ممکنه متنش این نباشه ولی در هرصورت کمک میکنه.......

Gabana
20-10-2007, 23:12
توضيحات اشكال فوق

توي سايت ها و اطلاعات تكنيكال هيچ دليل خاصي براش ذكر نشده جز مورد زير :

Most commonly it results from overheating, from failed hardware (RAM, CPU, hardware bus, power supply, Or from pushing hardware beyond its capabilities (e.g., overclocking a CPU

توصيه اي كه مي تونم بكنم ( البته بدون توجه به اشكال فوق و اميد به اينكه مشكل حل بشه ) آپديت بايوس مادربوردت هست /.

موفق باشي /.

shadowfax
21-10-2007, 02:24
عزیز ویندوز را خود فروشنده برات نصب کرد؟این Error دلایل مختلفی میتونه داشته باشه........اگه میتونی خودت ویندوز را نصب کن و ببین کجای نصب Error میده.....البته ممکنه متنش این نباشه ولی در هرصورت کمک میکنه.......

اصلا موقع نصب ویندوز error نمیده فقط در حین کار با ویندوز این error میاد اونم در مواقعی که ذکر کردم....! من هم 3-4 بار ویندوزای مختلف ریختم بازهم همین مشکل بود.

shadowfax
21-10-2007, 02:27
توضيحات اشكال فوق

توي سايت ها و اطلاعات تكنيكال هيچ دليل خاصي براش ذكر نشده جز مورد زير :

Most commonly it results from overheating, from failed hardware (RAM, CPU, hardware bus, power supply, Or from pushing hardware beyond its capabilities (e.g., overclocking a CPU

توصيه اي كه مي تونم بكنم ( البته بدون توجه به اشكال فوق و اميد به اينكه مشكل حل بشه ) آپديت بايوس مادربوردت هست /.

موفق باشي /.

مرسی از توضیحات! فقط یه مشکل دارم من فلاپی درایو ندارم چطوری باید آپدیتش کنم ؟

Gabana
21-10-2007, 22:42
احتياجي به فلاپي نيست . فايل مد نظرت رو دانلود مي كني و از روي هارد عمل آپديت رو انجام ميدي/.