PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غفاریان: حداقل تهران تا پایان سال زیر پوشش Gprs همراه اول قرار می‌گیرد

vahooli
20-10-2007, 15:06
غفاریان: حداقل تهران تا پایان سال زیر پوشش GPRS همراه اول قرار می‌گیرد!!!

شهر تهران، تا پایان سال تحت پوشش GPRS قرار می‌گیرد و مشترکان همراه اول در (حداقل) شهر تهران تا پایان سال از سرویس‌های ارزش افزوده همچون اینترنت پر سرعت و MMS بهره خواهند برد.

دکتر وفا غفاریان، رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در گفت‌وگو با سیتنا، اظهار داشت: سرویس‌های ارزش‌افزوده در تلفن ثابت و تلفن همراه دارای دو بعد است که یک بعد آن تکنولوژی لازم و بعد دیگر کاربری است.
معاون وزیر ارتباطات، گفت: عمده سرویس ارزش‌افزوده اپراتور اول تلفن همراه که تکنولوژی آن GSM2 است، معطوف به سرویس پیام کوتاه می‌شود.
وی، ادامه داد: در اپراتور دوم تلفن همراه نیز که دارای GPRS است، امکانات MMS و اینترنت پرسرعت فراهم است.
غفاریان، اظهار امیدواری کرد که با برگزاری مناقصه اپراتور اول تا پایان سال، تکنولوژی GPRS به عنوان لازمه تکنولوژی خدمات ارزش افزوده مانند MMS و اینترنت پرسرعت ارائه شود.
وی، تصریح کرد: در حال حاضر، اپراتور اول تنها ارائه سرویس پیام کوتاه را به صورت بالفعل دارد، در حالی که این امکان برای ایرانسل به صورت بالفعل فراهم شده و امید است در استان‌ها نیز عملیاتی شود.
رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران، در پایان خاطرنشان کرد: حداقل تا پایان امسال، مشترکان تهرانی تلفن همراه از سرویس‌های ارزش افزوده بهره خواهند برد و امید است که این سرویس در سایر نقاط کشور نیز در مدت زمان کوتاهی ارائه شود.

milad_milad_milad
23-10-2007, 12:32
خسته نباشن:2:!!!! من که اگه gprs ش هم راه بیوفته ازش استفاده نمیکنم:5:!!! با ایرانسل جونم خیلی بیشتر حال میکنم!!:20:

M.etallic.A
23-10-2007, 14:24
این آقای غفاریان آخر خالی بندیه... اول تابستون گفت تا شهریور ماه gprs اپراتور اول راه میفته. قبلا هم از این حرفها زده جدی نگیرید.

vahooli
23-10-2007, 23:26
این آقای غفاریان آخر خالی بندیه... اول تابستون گفت تا شهریور ماه gprs اپراتور اول راه میفته. قبلا هم از این حرفها زده جدی نگیرید.

این دقیقا همون حرفیه که من آخر پستم نوشته بودم اما الان می بینم آقایون مدیر پاکش کردن !!! من نمیدونم من به چی توهین کرده بودم ؟! دروغ گفته بودم ؟! باعث تشنج می شد حرفم ؟!:13:

h@med110
24-10-2007, 22:02
واقعا تبریک می گم ..:20:
انشا ا...در چشم انداز 200 ساله من دارم می بینم که نتیجه و ندیده هامون دارن از 3g استفاده میکنن.
البته فقط یک حساب سرانگشتی از درامد مخابرات فقط بابت فروش سیمکارتاش (حالا هزینه مکالمش هیچی) بکنید و بعد می فهمید که با این پول چه کارایی میشد کرد .حالا بعد از اینهمه سال ما هنوز منتظریم gprs بیاد.
10 میلیون سیمکارت هرکدوم حداقل 500 هزاز تومان...واقعا چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/

M.etallic.A
24-10-2007, 22:20
10 میلیون سیمکارت هرکدوم حداقل 500 هزاز تومان...واقعا چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/

n تومان....

vahooli
25-10-2007, 13:37
این همه پول تو جیب آقایونه ! هنوز خیلی از روستاهای ما تلفن ندارند...هنوز خیلی از جاده های کشور بدون پوشش هستن و ... بخوای دونه دونه حساب کنی پر ازاینا ...

milad5113
25-10-2007, 16:49
خسته نباشه................

p 3 0 world
26-10-2007, 15:44
يادمه قرار بود كه تا پايان تابستان امسال اين سيستم توي همه ي كشور راه بيفته

p 3 0 world
26-10-2007, 15:46
البته اگه راه بيفته كه خيلي خوب مي شه اون وقت ديگه ايرانسل هيچيش از همراه اول سر نيست (به جز آنتن دهيش توي مشهد)

vahooli
26-10-2007, 18:23
البته اگه راه بيفته كه خيلي خوب مي شه اون وقت ديگه ايرانسل هيچيش از همراه اول سر نيست (به جز آنتن دهيش توي مشهد)

جدی؟ پس پیغام گیر صوتی رایگانش چی؟ پس ذخیره شمارش چی ؟ ویترنش چی؟ E-care چی؟ اصلا شما می دونی مخابرات با این تجهیزات پکیدش اصلا نمی تونه چنین سرویس هایی را با کیفیت بالا بده ؟ اصلا شما می دونی ورژن مخابرات 2.5 هست و ایرانسل 2.75 ؟ اصلا شما می دونی .... ؟ همینه دیگه مخابرات این حرفارا می زنه که فروش ایرانسلا بخوابونه چه جوری ؟! این جوری که آدمای مثل شما که اصلا دقیق بینی نمی کنید برای همین اول گفت تابستون میدم بعد گفت ...بعد گفت ...

mehdi_vsgh
27-10-2007, 20:50
اینا واقعا شورشو در اوردن دیگه

اونوقت ایرانسلو به خاطر اینکه 15 روز در ارائه جی پی ار اس بدقولی کرده را تحت فشار قرار میدن
اما نمیگن که همراه اول چند ساله داره بدقولی میکنه