PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت سی دی و عدم نمایش فایل ها

ila
20-10-2007, 12:15
سلام...من يه سي دي دارم ..يه بار حدود 500 مگابايت روش فيلم ريختم
ولي سي دي رو ته اشو نبستم که دفعه بعد هم بتونم روش رايت کنم...
دفعه بعد يه چند تا فايل نزديک 30مگابايت رايت کردم ولي بعد از رايت متوجه شدم اون فايلهاي قديمي رو که قبلا رايت کردم نيستن و فقط اين جديدا هستن....يک بار ديگه چند تا فايل رايت کردم باز اين ها هم رفتن و فقط همين جديدا رو نشون ميده..ولي جالب اينجاست که حجم سي دي کل اونايي رو که رايت کردم هم نشون ميده مثلا الان سي دي 700 مگابايتي من حدود 20مگابايت ديگه جا نداره...
اين يعني چي..چرا اينجوري شده؟بايد چيکار کنم که کاملا قبلي ها رو هم نشون بده و ديگه اينطوري نشه...در ضمن با نرو رايت کردم...و سي ديم هم پرينکوست...ري رايت هم نيست..ممنون

nix
20-10-2007, 12:23
maybe you write hidden files
open CD from content & tick SHOW HIDDEN FILES from folder option

saviss
20-10-2007, 21:51
سلام...من يه سي دي دارم ..يه بار حدود 500 مگابايت روش فيلم ريختم
ولي سي دي رو ته اشو نبستم که دفعه بعد هم بتونم روش رايت کنم...
دفعه بعد يه چند تا فايل نزديک 30مگابايت رايت کردم ولي بعد از رايت متوجه شدم اون فايلهاي قديمي رو که قبلا رايت کردم نيستن و فقط اين جديدا هستن....يک بار ديگه چند تا فايل رايت کردم باز اين ها هم رفتن و فقط همين جديدا رو نشون ميده..ولي جالب اينجاست که حجم سي دي کل اونايي رو که رايت کردم هم نشون ميده مثلا الان سي دي 700 مگابايتي من حدود 20مگابايت ديگه جا نداره...
اين يعني چي..چرا اينجوري شده؟بايد چيکار کنم که کاملا قبلي ها رو هم نشون بده و ديگه اينطوري نشه...در ضمن با نرو رايت کردم...و سي ديم هم پرينکوست...ري رايت هم نيست..ممنون

maybe you write hidden files
open CD from content & tick SHOW HIDDEN FILES from folder option
nixجان
همیشه این جوری هاهم نیست
من هم همین موضوع بارهابرام پیش اومد...
تااینکه متوجه شدم احتمالا لنزرایترم کثیف شده(شایدم ضعیف)
به هرحال ازاون موقع که سرعت رایت رو آوردم روی8xویاحداکثر12xمشکلم حل شد