PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور مي شود سريال يك فايل فشرده از رپيدشير را پيدا كرد؟

jedivssith
19-10-2007, 20:25
درود

براي اولين بار يك فايل 40 مگابايتي از رپيدشير گرفتم كه هنگام باز شدن فايل RAR از من سريال مي خواهد
به صفحه اول سايتي كه اين لينك را معرفي كرده بود نيز رفتم ولي نبود. چه كار بايد كرد؟

اين صفحه را باز كنيد لينك اول را مي گويم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين لينك اول همان فايل هست كه من دانلود كردم.
ThomHogan-D200.rar
Complete Guide To The Nikon d200 By Thom Hogan

آيا مي شود در سايتهاي ديگري كه اين فايل آپلود شده سريال اين فايل فشرده RAR را پيدا كرد؟ اگر دوستان توانستند كمكي بكنند.
با نرم افزار Advanced Archive Password Recovery 3.01 سعي مي كنم اين نرم افزار را رمز شكني كنم ولي زمان بسيار زيادي طول مي كشد
و هنوز بعد از ساعتها 34 درصد جلو رفته و مطمئن هستم در پايان هيچ جوابي به من تحويل نخواهد داد چونكه قبلاً اين كار را انجام دادم. اگر نرم افزار ديگري
كه سرعت و قدرت بيشتري جهت پيدا كردن رمز فايل هاي RAR سراغ داريد معرفي كنيد كه در چنين مواقعي دچار سردرگمي و جنگ اعصاب نشويم.

با سپاس فراوان
بدرود

DrXoX
19-10-2007, 20:59
آيا مي شود در سايتهاي ديگري كه اين فايل آپلود شده سريال اين فايل فشرده RAR را پيدا كرد؟ اگر دوستان توانستند كمكي بكنند.
بدرود

سلام

شاید این فایل در چند سایت گذاشته شده باشه و پسوردش را هم نوشته باشن و از این سایتی که شما دانلود

کردین فراموش کرده باشن که پسورد را بگذارند

با نرم افزار Advanced Archive Password Recovery 3.01 سعي مي كنم اين نرم افزار را رمز شكني كنم ولي زمان بسيار زيادي طول مي كشد
اگر نرم افزار ديگري كه سرعت و قدرت بيشتري جهت پيدا كردن رمز فايل هاي RAR سراغ داريد معرفي كنيد كه در چنين مواقعي دچار

سردرگمي و جنگ اعصاب نشويم.

فکر نمی کنم برنامه هایی که در این زمینه وجود دارن تفاوت چندانی با هم بکنند یه برنامه ای که من قبلا استفاده کرده بودم Passware Kit

Enterprise بود

ولی پسوردی که کاربر روی فایل Rar گذاشته اگر بیش از 3 حرف یا عدد باشه یا توی پسورد Space و... استفاده کرده باشه به این سادگی ها

نمیشه پیداش کرد ولی کار نشد نداره اگر خیلی براتون مهمه حتما این برنامه رو هم امتحان کنید به هر حال این کمکی بود که من می تونستم

به شما بکنم

موفق باشید

jedivssith
20-10-2007, 01:14
سلام

به هر حال این کمکی بود که من می تونستم به شما بکنم

موفق باشید

لطف شما در چند پست شامل بنده بود خيلي ممنون
پاينده باشي

مسعود

MV_GT500
20-10-2007, 02:02
هیچ راهی نداره
(یه بار واسه منم همچین موردی پیش اومد . یه روزم الاف شدم . آخرشم پسوورد پیدا نشد )