PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه پایگاه داده

f_talebi
19-10-2007, 18:26
سلام
اگر پروژه ای در رابطه با درس پایگاه داده ها دارید ممنون می شوم.هر شرکت یا سارمانی که باشد. مثلا محیط عملیاتی داروخانه و ..

خیلی ممنون می شوماگربهمن کمک کنید .

DrXoX
19-10-2007, 22:15
سلام

چه اطلاعاتی دربارش می خواین ؟ فقط طراحی پایگاه داده یا باید در یک زبان برنامه نویسی مثل دلفی پیاده سازیش هم بکنید؟

فکر کنم اگر در انجمن مقالات مطرح کنی زودتر به جواب برسی ، یا در انجمن برنامه نویسی که بعضی از دوستان این درس رو گذروندن

راستش من خودم برای این درس یک پروژه درباره مخابرات تحویل دادم ولی من فقط طراحی جدول ها و ارتباطات بین آنها رو انجام دادم و بقیه

دوستام که در یک گروه بودیم با هم آن را در Sql پیاده سازی کردیم و بعد هم با دلفی تکمیلش کردیم

این پروژه شامل:

1- بخش ثبت نام مشترکین
2- بخش صدور قبوض مشترکین
3- بخش ارائه ریز مکالمات
4- بخش 118
و ...
بود

این پروژه ها یک کم تلاش می خواد و اینم بگم این درس واقعا اگر خودتون دنبال پروژه باشید و یادش بگیرید بعدا خیلی به درد می

خوره و در طراحی بانک اطلاعاتی خیلی خیلی تاثیر مثبت داره

بازهم سولی داشتید تا جایی که بتونم راهنمایی می کنم

موفق باشید

f_talebi
20-10-2007, 11:49
سلام

من این پروژه را باید با accsess پیاده سازی کنم ولی با موضوع مشکلی ندارم . مشکل من با موجودیت هایی که برای یک سیستم باید پیدا کنم.

تا الان تصمیم دارم روی سیستم داروخانه کار کنم و فکرکنم موجودیت های آن :
مشتری
شرکت ها و سازمان های بیمه
شرکت ها ی توزیع کننده دارو
کارکنان
دارو
باشد.بعد هم باید برای هرکدام از اینها صفت خاصه و ... بنویسم.

به هر حال خیلی ممنون.

DrXoX
20-10-2007, 17:44
سلام

خیلی کار راحتی هستش البته شاید چون این درس رو گذروندم اینو میگم ولی زیاد مشکل نیست

موضوع های زیادی وجود دارن مثلا داروخانه ، مخابرات ، شرکت گاز ، بیمارستان ، آژانس هواپیمایی و...

به هر حال هر کدوم که براتون راحت تره و اطلاعات بیشتری دربارش دارین به نظرم بهتره روی اون کار کنید و

همین طور اگه اطلاعات کافی دربارش نداری میتونی از دانشگاه یه نامه بگیرید و برید شرکت یا ... مورد نظر و

ازشون راهنمایی بگیرید

موفق باشید

f_talebi
21-10-2007, 10:13
سلام

باید بگم من این سوال را برای خودم نپرسیدم .برای خواهرم که رشتش کتابداری پرسیدم .البته من هم این درس رو گذروندم ولی به صورت تئوری و اصلا بهاین چیز ها کاری نداشتیم بنابراین زیاد نمی تونم بهش کمک کنم.
میخواستم ببینم اگه به کمک احتیاج داشتیم می تونم از شما کمک بگیرم؟

DrXoX
21-10-2007, 14:46
سلام

بله حتما ، من و بقیه دوستانی که در p30 هستیم تا اونجایی که بتونیم کمک می کنیم

موفق باشید

mona_demonio
23-02-2009, 21:53
من یه پروژه پایگاه داده در مورد یک شرکت هواپیمایی یا یه پایانه مسافر بری دارم لطف میکنید راهنماییم کنید

mahdi7610
24-02-2009, 18:20
من یه پروژه پایگاه داده در مورد یک شرکت هواپیمایی یا یه پایانه مسافر بری دارم لطف میکنید راهنماییم کنید

سلام

لطفا در انجمن درخواست مقاله مطرح کنید و در اینجا ادامه ندهید

درخواست مقالات کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

n_star672001
14-03-2009, 12:53
سلام
اگه میشه به منم کمک کنید منم باید در مورد بیمارستان نمودارای ER شو در word با توضیحاتش بکشم و بنویسم.
ممنون میشم هر کی کمکم کنه.

gtnsonya
29-03-2009, 22:52
سلام
اگه میشه به منم کمک کنید منم باید در مورد داروخانه نمودارای ER شو در word با توضیحاتش بکشم و بنویسم .ممنون میشم هر کی کمکم کنه.

movafagh_m
24-05-2009, 16:19
سلام به همگی
من ER دياگرامی دارم که میخوام اونو به جدولای مربوطش تبدیل کنم.
روش کلی چیه ؟

palmary girl
31-12-2009, 00:18
سلام
من یک پروژه با موضوع انبار برای درس مهندسی نرم افزارم دارم کارهای تحلیل و کشیدن نمودار جریان داده ها را انجام دادم ولی سر کشیدن er و جدول ها گیر کردم اگه کسی میتونه کمک کنه بهم میل بده که تا جاییکه پروژه رو انجام دادم براش بفرستم
princeton.ra66@gmail.com

qasem64
28-05-2010, 11:38
سلام بچه ها
من یه پروژه در مورد داروخانه یا بانک برای sql server می خواستم کسی می تونه به من کمکی کنه فقط محیط عملیاتی رو می خوام

Zeus_7
01-06-2010, 14:38
سلام.من یه پروزه درمورد داروخانه دار که باید er آن بکشم .کسی میتونه صفت های موجودیت داروخانه رو به من بگه؟؟؟موجودیت هایی هم که بکار بردم دارو , موجودیت شرکت توزیع دارو, دکتر دارو,شرکت و سازمان بیمه.من صفت های این موجودیت ها را میخوام

HosseinShamshirsaz
06-06-2010, 17:29
سلام من یه پروژه پایگاه داده در مورد سیستم قطار رجا میخوام. این پروژه شامل نمودار ER ، شرح وظایف و نرمال ساز ی باشه. خیلی واجبه خیلی ممنون می شم زود حاضر شه.

MESHKIPOSH
09-06-2010, 13:55
سلام من یه پروژه پایگاه داده در مورد سیستم قطار رجا میخوام. این پروژه شامل نمودار ER ، شرح وظایف و نرمال ساز ی باشه. خیلی واجبه خیلی ممنون می شم زود حاضر شه.
بفرمایید دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

najafzade
23-12-2015, 22:00
سلام در لینک زیر می توانید چند پروژه پایگاه داده ملاحظه فرمائید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadiseh999
28-12-2017, 11:55
سلام من ی پروژه پایگاه داده در مورد بیمه میخام .خیلی واجبه:n03: