PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره سامسونگ تركوند........

boys_won
28-09-2005, 14:35
خبر داغه داغه ها فقط نسوزی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جديدترين گوشي تلفن همراه سامسونگ SPH-V7900

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ جديد ترين گوشي تلفن همراه خود را در كره معرفي كرد

واقعا" زيبا و خوش استيله مگه نه؟

يكي از خصوصياتش خيلي خفنه......

غير از دوربين دو مگاپيكسليش و mp3 player يه ويژگي خيلي خفن داره...

اونم ظرفيت اين گوشي است

اول بگم كه مموري و اين چيزا بچه بازي واسه اين گوشي

اين گوشي يه هارد با حجم 3 گیگابایت داره :ohno: :ohno: :blink: :blink:

هنوز تو بازار نیومده ولی به زودی میاد

من فقط موندم گوشی به این ظریفی 3 گیگ هارد کجاشه؟ :rolleye:

Friend
28-09-2005, 14:42
دوست من دو سوال داشتم
1- قیمتش رو هم میدونی ؟؟؟
2- کی وارد ایران میشه ؟؟
با تشکر

مهران
28-09-2005, 15:06
مرسی خیلی خفنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
28-09-2005, 15:28
چقدر مسخره است این گوشی . 3 گیگابایت هارد؟!!! و قیمت 950 دلار و یعنی به پول ما 940 هزار تومان . خوب با پول این میری یک w800 سونی اریکسون که هم mp3player سونی با کیفیت بینظیر داره و عمرا این سامسونگ مسخره به پاش نمرسه و هم دوربین 2 مگاپیکسل داره با فلاش جدا میخری 450 هزار تومان و یک رم 4 گیگ سونی هم میخری 350 هزار تومان که جمعا میشه 750 هزار تومان و خیلی هم بهتر از این آشغال مسخره است و هم اینکه 3 ماه قبل اومده بیرون و این آشغال هنوز به بازار عرضه نشده . در ضمن n91 نوکیا هم که 5 ماه قبل معرفی شده 4 گیگ هارد داره .

Friend
28-09-2005, 15:34
چقدر مسخره است این گوشی . 3 گیگابایت هارد؟!!! و قیمت 950 دلار و یعنی به پول ما 940 هزار تومان . خوب با پول این میری یک w800 سونی اریکسون که هم mp3player سونی با کیفیت بینظیر داره و عمرا این سامسونگ مسخره به پاش نمرسه و هم دوربین 2 مگاپیکسل داره با فلاش جدا میخری 450 هزار تومان و یک رم 4 گیگ سونی هم میخری 350 هزار تومان که جمعا میشه 750 هزار تومان و خیلی هم بهتر از این آشغال مسخره است و هم اینکه 3 ماه قبل اومده بیرون و این آشغال هنوز به بازار عرضه نشده . در ضمن n91 نوکیا هم که 5 ماه قبل معرفی شده 4 گیگ هارد داره .
مسعود جان شما قیمتش رو از کجا میدونی ؟؟؟

Lord_theOne
28-09-2005, 15:54
سامسونگ يك چيزه ديگريست نگاه اينو صداي سامسونگ آخرشه وضوح تصويرش در دنيا بهترينه البته اول نيست ولي حرفي براي گفتن داره

boys_won
28-09-2005, 17:26

شما ميتوني مدرك واسه حرفات بياري؟

من خودم شخصا" نوكيا رو قبول دارم ولي اين يه چيزه ديگست

boys_won
28-09-2005, 17:27
والا تا اونجايي كه من ميدونم n90 اينطوريه :

نوکيا N90
--
وزن : 173 گرم
حافظه داخلی 31 مگابايت..حافظه جانبی 64 مگابايت با قابليت ارتقا
سيمبين ورژن 8.1
دارای بلوتوث
دوربين 2 مگاپيکسل ساخت شرکت Carl Zeis آلمان به همراه فلش
پخش Mp3 به صورت استريو
---
نکته : شاهکار نوکيا..اين گوشی نماينده نسل آينده موبايل ها خواهد بود..دوربين 2 مگاپيکسل اون که ساخت شرکت Carl Zeis آلمان يکی از معروف ترين شرکت های Optic در دنيا هست واقعا در حد يک دوربين ديجيتال کامل هست و در سايت های مختلف با دوربين های canon مقايسه ميشه..صفحه بزرگ و با کيفيت اون هم قابل
توجه هست.
---
معايب:
-
نداشتن Vibration ..که واقعا جای تعجب داره..اندازه بسيار بزرگ..و عمر کم باتری

masoudboy
28-09-2005, 21:09
دوست عزیز چه احتیاجی به مدرک است . حرف من کاملا درست است و در ضمن در یک سایت قیمت تقریبی که الان داره در کره به فروش میره را زده بود 950 دلار و من n90 را نگفتم و n91 را گفتم که میتوانید از لینک زیر اطلاعات از این گوشی که تقربا 6 ماه پیش توسط بدست آورید . فقط این رابگم چهار گیگ حافظه داره و دوربین 2 مگاپیکسل و در ضمن n90 ویبره داره و در سایت مزبور به اشتباه ذکر شده . در ضمن اگر منظور شما در کیفیت و وضوح تصویر صفحه نمایش موبایل است که سونی اریکسون در دنیا بهترین است ومیتونید از p910 این تفاوت آشکار را ببینید . سامسونگ هیچی نیست فقط یک شرکت مسخره کره ای است که با حربه های تبلیغاتی قصد داره خودش را به خصوص در کشورهای جهان سوم مطرح کنه و بنابراین مرگ بر سامسونگ و ال جی و تمام محصولات بد و بی کیفت کره ای . به امید روزی که بازار ما از این اجناس کثیف کره ای خالی بشه .

Sina.G
28-09-2005, 21:21
samsung هرچقدر هم که زور بزنه به Nokia ,Motorolla و SonyEricson نمیرسه.

sap
28-09-2005, 22:00
بابا بیخیال! چقدر سر این شرکتهای درپیت کره ای بحث می کنین! موقعی که شرکت مثل نوکیا داشت تجهیزات مخابراتی می ساخت سامسونگ بزرگترین تولیداتش نوار ویدیو و کاست بود! الانم کسایی که حرفه ای هستن و به اصطلاح موبایل بازن تو دستشون کمتر محصولات کره ای میبینید (من که اصلا ندیدم!) به هر حال یکی دیگه داره از وارد کردن محصولاتش توی جهان سوم سود می بره ما چرا بحث کنیم!؟

باران
28-09-2005, 22:52
من به دنبال يک مبايل هستم که چنين شرايطی داشته باشه.
قابليت ساپورت کردن بيش از 1 سيم کارت
دوربين 2 مگا پيکسل
حافظه حدود 1 گيگ
2 تا فضا برای ممری
تلويزين راديو
اگر شبيه به اين موبايل وجود داره لطف کنيد اسمش را بگيد يا سايت مربوط را اينجا بگزاريد ممنون

Farid007
28-09-2005, 23:24
تلوزیون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOBILE_MASOUD
28-09-2005, 23:33
سلام
اقا يه هارد 3 گيگابايتي فوقالعاده است ولي به نظر من اولين شرط من تو اين گوشيهاي سطح بالا سيستم عامل سيمبيانه كه فكر نكنم سامسونگ اين مدل هم مثل بقيه مدلهاش داشته باشه

Solid Snake
28-09-2005, 23:55
بابا چقدر بگم گوشي فقط نوكيا

Strasboorg
29-09-2005, 00:01

عزيز دلم
هر وقت مموري 4 گيگ سوني رو خريدي
سريع واسش مشتري پيدا كن
چون شايد به كارت نياد
كه مطمينا نمياد
چون w800 تا 2 گيگ بيشتر ساپورت نميكنه --- تازه بعضي از شنيده ها ميگه تا 1 گيگ ---

boys_won
29-09-2005, 08:00
بابا از سامسونگ خيلي حرفه كه اين گوشي رو بزنه منم به شخصه نوكيا رو فقط قبول دارم

boys_won
29-09-2005, 08:04
ميدونيد چرا اينو ميگم چون در مقايسه با گوشي جديده نوكيا سرتره

توجه كنيد ميگم گوشي جديده نوكيا يعني اين مدلي كه الان معرفي ميكنم الان نياييد مدلهاي ديگه رو معرفي كنيدا

من دو تا آخرين كارهاي نوكيا وسامسونگ را مقايسه كردم

گوشی جديد نوکيا 3250 که البته هنوز به بازار نيومده و تازه معرفی شده

مشخصات:
-
وزن :115 گرم
صفحه نمايش با 256000 رنگ
پخش زنگ پولی فونيک با 64 کانال
حافظه جانبی از نوع Mini Sd با قابليت ارتقا تا 1 گيگابايت
حافظه داخلی 10 مگابايت
دارای سيستم عامل سيمبين ورژن 9.1
دوربين 2 مگاپيکسل
بلوتوث
Mp3 Player استريو
راديو استريو
دارای جک هدفون استريو 3.5 ميليمتری
---
توضيح:
-
اين گوشی در واقع نوع پيشرفته گوشی 3230 حساب ميشه..و به همراه لوگوی جديد نوکيا به نام Xpress Music معرفی شده..اين لوگو از اين به بعد در گوشی هايی استفاده ميشه که دارای قابليت پخش موزيک با کيفيت بالا هستند.
---
محاسن:
-
دوربين 2 مگاپيکسلی
پخش Mp3 با کيفيت بالا..
سيستم عامل سيمبين 9.1..اين ورژن سيمبين نويد پيشرفت های چشم گير بصری رو ميده
جک هدفون : اين يکی از ويژگی های خوبه اين گوشيه که اين امکانو ميده که شما هر هدفونی که دوست دارين رو به گوشی وصل کنين..که البته قبلاً در گوشی سونی اريکسون W800 به نوعی ديگه قرار داده شده
---
معايب:
-
نداشتن پورت مادون قرمز
نداشتن فلش دوربين
باتريه نسبتا ضعيف برای همچين گوشی
---
نکته 1: قيمت پايه اين گوشی 350 يورو اعلام شده..و اين با توجه به امکانات گوشی يعنی مفت..به نظر من اين گوشی از کانديداهای اصلی جواد شدن در ايرانه!!!
-
نکته 2: نوکيا کاملا خطر رو احساس کرده..با توجه به شاهکار سونی اريکسون يعنی w800 ..نوکيا هم به فکر
استفاده از ترفند Xpress Music شده..که خوب جاي شکی نيست که جلوی واکمن کم ميآره..البته الان همه ميگن
پس N90 چی..ولی خودتون فکر کنين ببينين حاضرين 1000000 تومن پول يه گوشی بدين

sAsAn.K
29-09-2005, 09:00
سینا جون راست میگه سامسونگ خودشو بکشه هم به پای نوکیا نمیرسه دیگه چ برسه به زیمنس و سونی اریکسون!

boys_won
29-09-2005, 12:39
سینا جون راست میگه سامسونگ خودشو بکشه هم به پای نوکیا نمیرسه دیگه چ برسه به زیمنس و سونی اریکسون!

كي گفت سامسونگ از نوكيا بهتره آخه؟

mohsen_djd2
29-09-2005, 15:51
دوربین 5 مگاپیکسلی

General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2005, 1Q
Status Coming Soon
Size Dimensions
Weight
Display Type TFD, 16M colors
Size 320 x 240 pixels
Ringtones Type Polyphonic (64 channels)
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Yes, Photo/Video call
Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
Card slot RS-MMC
Features GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots)
Data speed 32 - 48 kbps
Messaging SMS, MMS, EMail
Clock Yes
Alarm Yes
Infrared port Yes
Games Yes
Colors
Camera 5 MP, video, flash
- Bluetooth
- TV output
- Java
- WAP 2.0
- MP3/AAC/MPEG4 player
- T9
- Organizer
- USB port
Battery Standard battery, Li-Ion

Sina.G
29-09-2005, 16:07
كي گفت سامسونگ از نوكيا بهتره آخه؟

boys won جان.اولا نه فقط من بلکه خیلیای دیگه هم همینو میگن. می گی نه ! نظر سنجی راه بنداز.ثانیا این که نیازی به گفتن نداره ( samsung سطحش خیلی پایینتر از این حرفاست )

STAYWITHME
29-09-2005, 16:28
خیلی هم جالب نیست n90 نکیا رو ببین

STAYWITHME
29-09-2005, 16:29
ما دوربین 5 مگ نداریم اون هندی کمه

اون هتمن وی جی ای هستش

MOBILE_MASOUD
30-09-2005, 00:24
سلام
staywithme جان كجاي كاري سامسونگ گوشي با دوربين 7 مگاپيكسلي هم زده اگه خواستي بگو مدل وعكساشو برات بزارم

Friend
30-09-2005, 03:20
به نظر من سامسونگ و نوکیا اصلا قابل قیاس نیستند
مثل این میمونه شما بگید هندونه شیرین تره یا خربزه
اصلا امکان مقایسه نیست
امیدوارم تونسته باشم حالیتون کنم منظورمو
با تشکر

STAYWITHME
30-09-2005, 05:51
فریند من حالی نشدم

مسعود جاد میبخشید ولی اون vga هست ما هندی کم هامون اینقدرن

boys_won
30-09-2005, 10:36
بابا چرا شما ها دارين موبايل و با هندي كم مقايسه ميكنيد

فكر ميكنيد مثلا اگه يه موبايل 5 مگاپيكسل باشه با يه دوربين ديجيتال سوني 5 مگاپيكسلي برابري ميكنه؟

واقعا" كه............

اطلاعاتتون يعني در همين حده؟

كندلوس
30-09-2005, 12:06
[b]در جهان فقط موتورولا حرف اول را مي زنه و بس؟
بعد هم سونی اریکسون و زيمنس هم خيلي خوبند :puke: .

STAYWITHME
07-10-2005, 08:26
با این حرف موافقم مخصوصا با جریان اون گوشی های زیر 30 دلار

Snip3r
08-10-2005, 10:51
[b]در جهان فقط موتورولا حرف اول را مي زنه و بس؟
بعد هم سونی اریکسون و زيمنس هم خيلي خوبند :puke: .
کی این حرفو زده؟

mohandes
08-10-2005, 22:39
فریند من حالی نشدم

مسعود جاد میبخشید ولی اون vga هست ما هندی کم هامون اینقدرن

چه گیری دادیا ......
دوربین دیجیتال بالای 16 مگاپیکسل هم وجود داره....

boys_won
09-10-2005, 09:48
چه گیری دادیا ......
دوربین دیجیتال بالای 16 مگاپیکسل هم وجود داره....

اين بحث شما چه ربطي به موبايل داره؟

Mehdi_Best
10-10-2005, 11:20
سلام
يك خبر ببين به كجا رسيد!!!
من نظر شخصي خودم رو مي دم. البته شايد درست نباشه.
به نظر من سامسونگ اصلا در حد و اندازه هاي اين حرفها نيست كه بخواد با سوني اريكسون - نوكيا - زيمنس و موتورولا رقابت كنه.

سامسونگ فقط از طريق تبليغات - رنگ و لعاب محصولات و به قول بچه ها النگ و دلنگي كه به محصولاتش اضافه مي كنه تونسته درصدي از بازار (علي الخصوص جهان سوم) رو بدست بگيره.

من از هر چي محصول كره اي هست بيزارم. ال جي هم كه از سامسونگ بدتر.
يك محصول درجه سوم سنگاپور و مالزي هم بهتر از محصولات درجه يك كره اي هست.

STAYWITHME
14-10-2005, 02:48
مهدی جون موافقم سامسونگ هر جا باشی آنتن نمیده باید بری مخابرات بغل آنتن های اونا وایسی

info_free
29-11-2005, 17:23
سلام
دوستان علاقمند به موبايل هاي خفن سري به سايت نوكيا بزنن و غول جديد نوكيا يعني ان-80 رو ببينن كه دوربينش 3 مگا پيكسله و فقط حافظه داخليش 90 مگابايته. جالبه بدونين حافظه داخلي 6630 فققط 8 مگابايت هست.
پس به جاي بحث الكي در مورد گوشي هاي سامسونگ بهتره منظر اين گوشي جديد نوكيا باشين.
ضمنا سوني اريكسون پي 950 هم در زمينه خودش شاهكاري به حساب مياد

info_free
29-11-2005, 17:25
دوستان عزيز سري به سايت نوكيا بزنين و غول جديد نوكيا يعني ان-80 رو ببينيد. گوشي با دور بين 3 مگاپيكسل(بله سه مگا پيكسل) و ظرفيت حافظه داخلي 90 مگابايت. جالبه بدونين 6630 فقط 8 مگابايت حافظه داخلي داره.
ضمنا اين گوشي علاوه بر كارايي زيبا هم هست

deyhim86
29-11-2005, 22:28
اي بابا ببين moafiyae گوشي چي كار كرده به بعضي يا كه ميگي سامسونگ بهتر از نوكيا يه انگار فوش خواهر مادر دادي بهشون
من خودم بعدز چند سال نوكيا داشتن الان d500 دارم خيليم رازيم
باسه اين نو كيا ديگه نميگيرم كه تو هر مودلش يه چيز كم ميزاره كه اين سياست كثيفي هستش
بعدش طراحهايه نوكيا همه عمله بنا هستن
6630 مثله بيله 7610كولنگه 3230 هم مثله اجره ديگه آفتابشو نميگم
من نميگم نوكيا بده ولي samsungهم گوشي بدي نيستش كلا من با حجم زياد كوشي هايه نوكيا مشكل دارم اونايم كه ضريفه حرفه اي نيست

arezoo007
03-12-2005, 08:01
اي بابا ببين moafiyae گوشي چي كار كرده به بعضي يا كه ميگي سامسونگ بهتر از نوكيا يه انگار فوش خواهر مادر دادي بهشون
من خودم بعدز چند سال نوكيا داشتن الان d500 دارم خيليم رازيم
باسه اين نو كيا ديگه نميگيرم كه تو هر مودلش يه چيز كم ميزاره كه اين سياست كثيفي هستش
بعدش طراحهايه نوكيا همه عمله بنا هستن
6630 مثله بيله 7610كولنگه 3230 هم مثله اجره ديگه آفتابشو نميگم
من نميگم نوكيا بده ولي samsungهم گوشي بدي نيستش كلا من با حجم زياد كوشي هايه نوكيا مشكل دارم اونايم كه ضريفه حرفه اي نيست

خيلي موافقم باهات،ضمن اينكه گوشيهاي جديد سامسونگ با گذشته خيلي فرق كرده.

sara_abs_58
03-12-2005, 13:08
بابا ای ول عجب دعوایی؟
حالا از اینها گذشته یه سوال بی ربط بین این بحث شما دارم اگه میدونید جواب بدید لطفا.
آیا روی گوشی های نوکیا که دوربین دارن میشه فلش جدا نصب کرد؟
آخه من تو تبلیغ گوشی 7610 اینو دیدم ولی هیچ جا این فلشو گیر نیوردم.
اگه صحت داره بگید از کجا تهیه کنم و چه قیمتی داره؟
ممنون

Hamid110
04-12-2005, 00:40
سلام
آرزو خانم شما داريد ميگيد گوشيهاي جديده سامسونگ با گذشته خيلي فرق كرده
يعني شركت نوكيا خواب بوده و هيچ تحولي در گوشيهاي خود نداده
به نظر من نوكيا بهترين و پيشرفته ترين شركت ساخت گوشي موبايل هستش چون كارش فقط ساخت گوشي موبايل مي باشد
ولي سامسونگ هرچي كه بگي مي سازه و فكرش فقط رو گوشي نيست من نميگم دي500 بده اما ميگم به گوشيهاي نوكيا نميرسه
شما به نام اين تاپيك توجه كرديد (( بالاخره سامسونگ تركوند ))
به نظر من (( نوكيا هميشه داره ميتركونه )) مثلا اين گوشي جديدش ان90

موفق باشيد
ممنون
باي

arezoo007
04-12-2005, 21:02
سلام بر عشق نوكيا (حميد 110) :)
آقا حميد ،منم معتقدم كه نوكيا معتبرترين شركت سازنده گوشيهاي موبايل
اسم اين تاپيكم (بالاخره سامسونگ تركونده)
چونكه سامسونگم داره خودشو به شركت معتبري مثل نوكيا ميرسونه
ضمن اينكه به نظر من تركوندنيا فعلا دست سامسونگ،از اونجايي كه سامسونگ بالاترين هاردو توي گوشيها داره،بالاترين كيفيت تو دوربين گوشيها داره،كمترين وزن تو گوشيها ، و...
يعني ركوردا فعلا دست سامسونگه!
شما هم موفق باشيد

mehrdadnami
04-12-2005, 22:31
سلام.
deyhim86 ي عزيز والا تا اونجا كه من ميدونمكسي بد صحبت نكرد ولي راستشو بخواي دوست عزيز شما كه راجع به 3230 اونجوري صحبت ميكني اعصاب يه آدم منطقي مسل منو ميريزي به هم خوب دوست عزيز من قبول كن سامسوتگ از اونجا كه اعصاب ملتو ريخته به هم به خاطر آنتن دهي واقعا پائيني كه داره همه ميخان يه جورائي از خجالتش در بيان.خلاصه ممكنه فقط 10 درصد از سامسونگ ناراحت نباشن و اين موضوع سعي سامسونگ در رسيدن به نوكيا رو زير سوال ميبره.
فقط بگم كه به نظر من هركسي در حد كلاسش سهي ميكنه گوشي دستش بگيره ولي اين به معني نشان داده شدن كلاس اون طرف توسط گوشيش نيستا ولي خوب ديگه اين سامسونگ هم تلاش قابل تقديري داره كه نشون ميده در دنيا اين اصل مديريتي-اقتصادي حاكمه كه هركسي حتي سامسونگ وحتس حتس الجي هم ميتونن سعي نن به استاندارد هاي جهاني برسن ولي خوب شما نميتونين بگين يه محصولدرجه 2 از تعاريف استاندارد درجه 1 هم بالاتره كه.
درضمن هروقت سامسونگ با همون 7 مگاپيكسلش هم از لحاظ محبوبيت و فروش به همون 3230 تك باندي كه خيليم ايراد ميگيزين بسازه اون وقت ميتونين بگين سامسونگم درجه يكه.فقط همين

Hamid110
04-12-2005, 22:42
سلام بر عشق سامسونگ آرزو خانم دو صفر هفت
ممنون از شما به خاطر واژه جديدي كه به من داديد
كي گفته من عشق نوكيا هستم من حق رو ميگم
نوكيا بهتر از سامسونگ كره اي هستش
مرسي از شما
باي

masoudboy
04-12-2005, 23:09
به نظر من در صنعت موبایل فقط 3 شرکت نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا حرفی برای گفتن دارند و سامسونگ و ال جی و پنتک از بدترین و بی مصرف ترین تلفن های همراه در دنیا هستند . اصولا افرادی که از موبایل اطلاع کمی دارند در موقع خرید به این گونه مارک ها روی می آورند.

MaFia
04-12-2005, 23:12
به نظرم به جاي مقايسه يه برند با يه برند ديگه
امكانات اين برند و يا مدل رو بررسي كنيم خيلي بهتره

Hamid110
04-12-2005, 23:41
سلام مافيا جان
ممنون از شما
حتما
باي

arezoo007
06-12-2005, 08:54
به نظر من در صنعت موبایل فقط 3 شرکت نوکیا و سونی اریکسون و موتورولا حرفی برای گفتن دارند و سامسونگ و ال جی و پنتک از بدترین و بی مصرف ترین تلفن های همراه در دنیا هستند . اصولا افرادی که از موبایل اطلاع کمی دارند در موقع خرید به این گونه مارک ها روی می آورند.

دوست عزيز
من از گوشي سامسونگ طرفداري ميكنم نه به خاطر اطلاعات كمم،بخاطر اينكه خودم تجربه استفاده از اين گوشيو داشتم.من خودم 3ساله سامسونگ تي 400 دارم ،خيليم ازش رازي هستم،الانم كه دارمش عينه روز اوليه كه خريدمش .هم از لحاظ انتن دهي و هم صدا و خيلي چيزاي ديگه ازش راضيم،تابحال 5و6 بارم از دستم افتاد رو آسفالت هيچشم نشده،يكي از آشناهاي من گوشي سامسونگ داشت افتاد توي جوب :biggrin: وقتي رفتيم خونه باوركن من خودم 1 ساعت فقط زير شير اب گرفتم،حتي قسمت خروجي صداشو، بعدشم با ريكا شستمش :blush: وقتي كه خشك شد، شد عين اولش و كوچكتري مشكليم پيش نيومد.
چرا قبول دارم تو اين ميون بعضي از گوشيهاش خيلي كيفيت بدي داشته و مثل اسباب بازي فوري خراب ميشده،
ولي من حرفم اينه كه سامسونگ d500, d600 با بقيه گوشيهاي سامسونگ تو گذشته خيلي فرق ميكنه.
ضمن اينكه بي انصافي نيست كه سامسونگو كنار مارك ال جي يا پنتك قرار بديم ؟

arezoo007
06-12-2005, 09:05
سلام بر عشق سامسونگ آرزو خانم دو صفر هفت
ممنون از شما به خاطر واژه جديدي كه به من داديد
كي گفته من عشق نوكيا هستم من حق رو ميگم
نوكيا بهتر از سامسونگ كره اي هستش
مرسي از شما
باي

سلام آقا حميد 10+100
خواهش ميكنم قابل شمارو نداشت!
منم عشق سامسونگ ندارم
فقط ميبينم سامسونگ اين وسط مظلوم واقع شده
ضمن اينكه هيچوقت نگفتم نوكيا بدتر از سامسونگه
شايد بهترم باشه
گفتم كيفيت گوشيهاي سامسونگ اخيرا با گذشته فرق كرده.
ممنون

mehrdadnami
06-12-2005, 12:43
ضمن اينكه هيچوقت نگفتم نوكيا بدتر از سامسونگه
شايد بهترم باشه

واقعا شما فكر ميكني كه شايد بهتر باشه؟ دوست عزيز .من توي پست قبليمم اشاره كردم.يه محصول درجه 2 حتمن و يقينن از يه محصولي كه خودش تعريف استاندارد هاي درجه يكه پائينتره .به نظر من بازاريابي دليل محكميست براي موفقيت يك شركت در سطوح بين المللي.
در ضمن ببخشيد.پستاي من اصلن ديده ميشنو كسي نميخونه و جواب نميده يا اين كه اصلن ديده نميشه؟حميدخان شما بگو!

Hamid110
06-12-2005, 13:25
آرزو دو تا صفر 5 + 2
من چي بگم كه شما گير به سامسونگ ندي ؟
شما با گوشي نوكيا كار نكردي !
اما من با سامسونگ تا دلت بخواد سر و كار داشتم
((((( شركت نوكيا خيلي پيشرفته تر از سامسونگه )))))
شما بهتر ان90 رو يه نگاهي كني
موفق باشي
باي

masoudboy
06-12-2005, 14:13
سال 80 بود که برای خرید یک گوشی به بازار مراجعه کردم و یک گوشی میخواستم که در آن سال حداقل امکانات را داشته باشه و میخواستم مارک سامسونگ هم بگیرم چون مثل الان اطلاعات زیادی در این مورد نداشتم و بر اساس تبلیغات سامسونگ و تحت تاثیر قرار گرفتن من میخواستم یک گوشی سامسونگ A400 به مبلغ 320 هزار تومان بخرم . این گوشی یک گوشی تاشو بود که در زمان خودش تقریبا جدیدترین گوشی سامسونگ بود که یعنی بالا ترین امکانات این شرکت راداشت یک صفحه نمایش معمولی که رنگی نبودو یکسری امکانات معمولی دیگه که همه گوشی های دیگه داشت مثل sms و ... و یک اینفرارد که فقط میشد باهاش دریافت کرد ولی فروشنده میگفت اصلا هیچ فایده نداره وخیلی ضعیفه و من نتونستم تا حالا چه با کامپیوتر و چه با گوشی دیگه به اون فایل بفرستم ولی خوب من میخواستم این گوشی را که چشمم گرفته بود بر اثر بی اطلاعی خودم بخرم که ناگهان شاگرد فروشنده به من گفت یک گوشی هست به اسم سونی اریکسون T610 هست که فقط 280 هزار توامان قیمت داره و امکاناتش هم بلوتوث و اینفرارد قوی و صفحه رنگی 65 هزار رنگ و دروبین عکاسی و نمایش عکس تماس گیرنده و کیفیت صدای عالی و آنتن دهی بهتر از سامسونگ و تازه 40 هزار تومان قیمت کمتر . حالا شما خودتون قضاوت کنید کدام گوشی بهتر بود و من باید انتخاب میکردم و من هم t610 را انتخاب کردم و تا الان یعنی 4 سال بعد بدون هیچ مشکلی دارم از اون استفاده میکنم . الان T610 اگر گیر بیاد 110 هزار تومان قیمت داره و هنوز سامسونگ بعد از 4 سال نتونسته یک گوشی بزنه که با این قیمت این امکانات را داشته باشه . سامسونگ در سال 2005 و برای اولین بار توانست روی مدل d500 یک بلوتوث بذاره و هنوز که هنوزه اینفرارد های گوشی های سامسونگ ضعیف و فقط اسم اینفرارد دارند و مثلا همین d600 را شما با w800 سونی اریکسون که تقریبا 3 ماه قبل آمده مقایسه کنید که میبینید که باز هم سامسونگ بازنده است .

d_oxid
06-12-2005, 22:18
هميشه اين دعوا بين سامسونگو بقيه بوده كه يه سري آدمه غير حرفه اي كه هيچي از تكنولوژي به كار رفته تو موبايل حاليشون نيست ايراداتي كارشناسانه وارد ميكنن....(از جمله خودم)...اينو بگم كه اصولا آدميزاد هرچي رو داره ازش خوب ميگه....در مورد سامسونگ گنده تر از ماها بايد نظر بدن نه منو تويي كه فوقش يه n90تو دسمونه و هيچي ار تكنو لوژي ساخت حاليمون نيس......من خودم از سامسونگ خوشم نمياد...ولي روا نيستكه اينا همه بد بگيم در بارش......از لحاظ خيلي چيزام سامسونگ فوقولاده پيشرفت كرده از جمله lcdها....پس اين حرفاي غير كارشناسانه رو بزاريد كنار...سامسونگ خودش كلي مهندسو از اين جور آدما داره كه گاگول نيستن و هر كاري كه ميكنه حكمتي داره....پس بخيال دعوا شين......مقايسه خوبه ولي نظر كارشناسي ندين سنگسن تره....چون اصلا سامسونگ گوشياش كاري به نوكيا يا بقيه نداره...يعني مقايسم بايد بين چند تا چيزه هم تراز باشه نه دوتا كه هر كدوم يه سازي ميزنند...

Ronaldiniho
06-12-2005, 22:31
مسعود جان شما قیمتش رو از کجا میدونی ؟؟؟

سامسونگ كيلو چنده
فقط نوكيا
من به عنوان يه دوست بهت پيشنهاد مي كنم
نوكيا بخر

Hamid110
07-12-2005, 13:24
سلام
نمي خواستم چيزي بنويسم اما . . .

از طرز اضهار نظر شما معلومه كه داريد از سامسونگ طرفداري مي كنيد
خود شما گفتي بهتر ما در مورد اين شركت ها بحث نكنيم !!! ((( چون گنده تر از ماها بايد در اين مورد بحث كنند )))
من تجربه شخصي خودم رو در مورد گوشي هاي نوكيا و سامسونگ گفته بودم ((( بر اساس تجربه گفتم نوكيا بهتره )))
نميدونم شما در اين زمينه چقدر تجربه داريد ؟
آيا شما از اول اين تاپيك رو خوندي ؟

شركت سامسونگ فقط ظاهر كارش رو درست ميكنه

اگه شما از سامسونگ خوشت نمياد !!! پس چرا اومدي و اينجا داري ازش دفاع ميكني !!! ( خوب بود شما در اين مورد ... )

((((( شركت نوكيا و سوني اريكسون دو قطب بزرگ و اصلي و بهترين و پيشرفته ترين شركت هاي ساخت گوشيهاي موبايل در جهان هستند )))))

meysam2053
07-12-2005, 20:22
سلام
من هم با حمید110 موافقم
فقط ((((( نوکیا )))))
من هم با سامسونگ کار کردم هم با نوکیا
نوکیا بهتر و پیشرفته تره
موفق باشید
بای

mehrdadnami
07-12-2005, 20:30
چيزي كه عيان است
چه حاجت به بيان است؟

30naa
08-12-2005, 00:38
آقایون و خانوما نه سامسونگ نه نوکیا فقط سونی اریکسون
آنتن دهی 1
خوش دست نیست که هست
کیفیت صفش خوب نیست که هست
خزوخیلم که نیست
خوب دیگه چی میخواین؟

d_oxid
09-12-2005, 06:59
من فقط گفتم مثل كارشناسا نظر ندين..... 100در 100 se و nokia پيشرفته ترن...چون فقط رو مبايل متمركزن ولي سامسونگ تقريبا همه چيز توليد ميكنه.....
من گفتم اول قياس اينا باهم زياد درست نيست چون هيچ ربطي بهم ندارن ...دوم اينكه اينارو بذاريم پاي سليقه ي افراد نظر نديم كه سامسونگ ال و بلو من فلان شركتو به اين ترجيح ميدمو اينا....ما بگيم به صورت تجربي و شواهد كاركردفلان گوشي اينطوره....ولي ديگه كل شركتو زير سوال نبريم چون كار ما نيست..... در باره سامسونگ بد زياد گفته ميشه كه خيليهاش چرتو پرته.....قبلانم گفتم اين شركتا اينقدر بازار يابو مهندسو طراح دارن كه احتياجي به نظر منو تو نيست....وقتي يه كالايي رو توليد ميكنن بهتر از منو تو ميدونه.......همشونم يه ضعفي دارن....se جز سري p رو بقيه سيمبين نذاشت....يه سري توش هست ديگه.....يا نوكيا توليداتش بي عيبو نقص نيست مثلا 3230 كه بد پشت سرش زياده .......سامسونگم نقص داره ولي خريد اينا ديگه سليقه اي شده....چون از نظر كاربرد عموميش همشون يه جورن تقريبا...حالا دوباره يكي بياد بگه من طرفداري سامسونگو ميكنم