PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنترل آیتم های کلیک راست بر درایو

sorrowdancer
19-10-2007, 11:09
با سلام

با کلیک راست بر روی تمامی درایوهام اولین گزینه AutoRun مشاهده می شود در نتیجه با دبل کلیک روی درایو آن دستور اجرا می شود درصورتی که من می خواهم آن را Open کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بعضی ویندوزها هم همین مشکل رو با گزینه Explorer دیدم یعنی در MyComputer و بر روی درایو x اولین گزینه Explorer بوده

حل این مشکل برای فولدر ها رو بلدم ولی مشکل من با درایوها هست

برای حل مشکل فولدرها یه کارایی کردم به به فولدر آپشن و فایل تایپ رفته و Folder None رو انتخاب کردم و Open رو انتخاب و Set Defoult کلیک کردم ولی برای Drive None گزینه Open وجود نداره و جالبه اون Autorun هم در آیتم ها نیست که Remove کنم.

(جریان این Autorun هم یک ویروسه بنام Temp1.exe که مثل ویروس Sounmix.exe با لود ویندوز در Taskmgr میاد و حتی با حذف اون از System32 باز هم در لاگان بعدی ساخته میشه)

ممنون میشم اگه کسی مسیر رجیستری این تغییرات رو برام پیدا کنه یا روشی برای حلش ارائه بده

شاید با این مسیر بشه Open رو براش ست کرد ... کمک !! D:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\Drive\shell]

یک دنیا سپاس

nix
19-10-2007, 16:09
این ویروسه ..و بهتره که به یک تغییر در رجیستری بسنده نکنی!

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 16:41
سلام دوست عزیز!!

شما هم به این تاپیک مراجعه نمایید. مشکل حتماً حل میشود.اگر حل نشد، دوباره اطلاع دهید تا با کمک دوستان مشکلتان را حل کنیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

sorrowdancer
19-10-2007, 16:58
قبل از ایجاد این تاپیک آخرین پست اون تاپیک از خودم بود

مشکل من ویروس نیست چون فکر کنم ویندوز عوض کنم درست شه

برای خودم جالبه که این ویروس چگونه این کار رو انجام داده

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 17:40
سلام دوست عزیزم!!

به Folder Option بروید و در تب View گزینه Show hidden files and folders را علامت دار نمایید سپس تیک گزینه Show protected operationg system files را بردارید و به پیامی که میدهد جواب مثبت دهید.

حالا به My Computer بیایید و اما بالای درایو تان کلیک راست نمایید و Open را انتخاب نمایید. بعد از اینکه وارد درایو مورد نظر تان شدید، فایلی به اسم Autorun.ini و یک فایل دیگر را که اسمش یادم نیست اما پسوندش Pif است حذف نمایید.فایل های را که تذکر دادم از تمام درایو هایتان حذف نمایید و بعداً کامپیوتر تان را یک بار Logoff و یا Restart نمایید.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

winxp
19-10-2007, 18:36
سلام دوست من

این ویروس کاری نکرده

شما هم میتونین به راحتی گزینه autorun رو به درایوها اضافه کنین

همون طور که فرهمند جان بزرگ کفتن شما تو تاپیک
اونایی که فایلهاشون مخفی شده بیان اینجا
اونجا 100% جواب میگیرین
فقط باید خوب به مطالب دقت کنید

موفق باشین

sorrowdancer
19-10-2007, 18:51
با تشکر از توجهتون

این ویروس خودش رو تو مموری لود می کنه و اگه بری فایل های اتوران و آن فایلی که در اتوران فراخوانی شده را پاک کنی با یک رفرش مجددا ساخته میشه و دلیل اون فایل Temp.exe هست که در tskmgr دیدمش و در System32 نیز بود

اگر از System32 و درایو ها پاک کنی و Temp.exe را نیز از tskmgr اندپروسس کنی و با یک ریستارت مجددا ساخته میشه تو مسیر استارت آپ رجیستری و یا ویندوز هم هیچ اثری از temp.exe نیست که حذفش کنم

وبندوز رو عوض کردم و مشکل حل شده

شما هم میتونین به راحتی گزینه autorun رو به درایوها اضافه کنین

از اول دنبال همین بودم D: چجوری؟

winxp
19-10-2007, 18:57
با تشکر از توجهتون

این ویروس خودش رو تو مموری لود می کنه و اگه بری فایل های اتوران و آن فایلی که در اتوران فراخوانی شده را پاک کنی با یک رفرش مجددا ساخته میشه و دلیل اون فایل Temp.exe هست که در tskmgr دیدمش و در System32 نیز بود

اگر از System32 و درایو ها پاک کنی و Temp.exe را نیز از tskmgr اندپروسس کنی و با یک ریستارت مجددا ساخته میشه تو مسیر استارت آپ رجیستری و یا ویندوز هم هیچ اثری از temp.exe نیست که حذفش کنم

وبندوز رو عوض کردم و مشکل حل شده

از اول دنبال همین بودم D: چجوری؟

سلام عزیزم

برای حل مشکلت به همون تاپیک که گفتم مراجعه کن , توی اون روش دستی گفتم چه جور فایل autorun رو پاک کنین

برای قرار دادن autirun هم شب حتما راهشو با عکس برات میزارم

موفق باشی
:11:

sorrowdancer
19-10-2007, 18:58
یک روش بلدم

tool -> folderOption ->file type->(none)drive->Advanced->new و فراخوانی برنامه

ولی با این کار گزینه اتوران به همان لیست اضافه میشه و میشه اون و حذف نیز نمود در صورتی که اضافه شدن گزینه اتوران به درایوها از این طریق نبوده چون همچین گزینه ای موجود نبود

_________
منتظرم
یک دنیا سپاس

winxp
19-10-2007, 19:00
سلام عزیز

بیین الان یه راهنماییت میکنم ولی قول میدم شب کامل برات بزارم

شما میتونید با ساختن یه فایل autorun داخل درایو این گزینه رو به درایو اضافه کنین

موفق باشین

sorrowdancer
19-10-2007, 22:40
با سپاس فراوان • منتظرم &§& .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]