PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو مشکل عجیب برای همه ایدی های من

dortmond
19-10-2007, 09:46
1-کسی رو نمیتونم add کنم
2-به چت روم نمیتونم برم(سنم رو هنگام ساخت ایدی ها بالای 18 زدم)
برنامه یاهو رو چند بار پاک ونصب کردم فایده نداشت حتی از دو سی دی مختلف نصبش کردم ولی بی فایده بود

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 12:08
سلام دوست عزیز!!

آیا ID شخص را در در پنجره Add to Messenger List و در کادر Type the person's Messenger ID or email address تایپ مکنید و کلید Next را فشار میدهید اما Add نمیشود؟

بیشتر توضیح دهید تا ببینیم مشکل شما چیست؟

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

adameh_bahal
19-10-2007, 12:10
1-کسی رو نمیتونم add کنم
2-به چت روم نمیتونم برم(سنم رو هنگام ساخت ایدی ها بالای 18 زدم)
برنامه یاهو رو چند بار پاک ونصب کردم فایده نداشت حتی از دو سی دی مختلف نصبش کردم ولی بی فایده بود

اولی به خاطر سرت اينترنتته
برای ورود به روم هم بايد رو اون لينک که تو روم هست click کنی تا يه صفحه بياد بعد کد امنيتی رو بزنی

dortmond
19-10-2007, 12:21
من همونطور که قبلا add میکردم الان هم add میکنم الان متوجه شدم ارور میده ولی بعدا اسم طرف جزو ادلیستم میشه ولی من حتی به چت روم هم میروم ولی فقط تو چت روم منم و yahoo helpوتا یک چیزی تو روم مینویسم یک پیغام میاد

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 12:33
سلام.

چه پیامی میده؟ لطفاً متن پیامش را بنویس!

اگر پیام یه بار ظاهر میشه و بعد گم میشه، زمانی که ظاهر شد، از آن یه عکس با فشردن دکمه Print Screen بگیر و بعداً برنامه Paint را اجرا کن و به منوی Edit برو و بروی Paste کلیک کن. بعداً به منوی فایل بروی و عکس را Save کن. بعد عکس را باز کن و متنش را اینجا بنویس تا همه بفهمند که چه اروری برات میاد.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

DrXoX
19-10-2007, 15:16
اولی به خاطر سرت اينترنتته
برای ورود به روم هم بايد رو اون لينک که تو روم هست click کنی تا يه صفحه بياد بعد کد امنيتی رو بزنی

سلام

adameh_bahal کاملا درست می گن مشکل Add نشدن به خاطر سرعت اینترنت هستش من هم همین مشکل رو داشتم کارت اینترنت رو که عوض کردم درست شد

در مورد سوال دوم هم یاهو جدیدا برای امنیت بیشتر این ترفند رو گذاشته ، شما بعد از دیدن روم که در آن شما و Messanger chat قرار دارید باید روی لینکی که در صفحه چت روم نوشته شده کلیک کنید و در صفحه ای که باز میشه کد امنیتی رو در فیلد مشخص شده وارد و روی دکمه Submit کلیک کنید

نکته : نباید چت روم را قبل از وارد کردن کد ببندید وگرنه وارد روم نمیشه

dortmond
20-10-2007, 03:23
ممنون مشکلم حل شد