PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتي ويروس ميخوام براي virut.nal virus

AM 241
19-10-2007, 06:11
من الان nod32 دارم با اون چك كردم تشخيص ميده ويروس هست و پاك ميكنه بهد از چند دقيقه باز اخطار ميده كه ويروسي هست جالب اينه كه خود ويروس كشم آلوده ميكنه يعني براي چك دوباره يك ويروي كشه دوباره و يك آپديته دوباره چيكار كنم؟؟؟ كسي ويروس كشه قويتر براي اين ويروس سراغ داره

اين ويروس روي كامپيوتري هستش كه امكان فرمت اون نيست

لطفاً يكي به دادم برسه تمام فايلهاي exeداره پاك ميشه:41::41::41::41:

DrXoX
19-10-2007, 06:27
سلام

والا آنتی ویروس Nod32 اکثر ویروس ها رو تشخیص میده و پاک می کنه شما نود را یه آپدیت کنید و بعد در حالت Safe Mode سیستم رو scan کنید

اگر مشکل حل نشد گزینه مناسب دیگه آنتی ویروس KasperSky هستش

موفق باشید

AM 241
19-10-2007, 06:34
مرسي كه زود جواب داديد
من اون كاراي شمارو قبلاً انجام دادم هم اپديته هم توي safe mode اما بازم نشد يعني منشاء ويروس رو پيدا نميكنه فايل هاي ويروسي رو پيدا ميكنه و فايل رو تميز يا بعضي رو هم پاك ميكنه اما باز نميدونم چه طور ويروس دوباره فعال ميشه :21:

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 11:37
من الان nod32 دارم با اون چك كردم تشخيص ميده ويروس هست و پاك ميكنه بهد از چند دقيقه باز اخطار ميده كه ويروسي هست جالب اينه كه خود ويروس كشم آلوده ميكنه يعني براي چك دوباره يك ويروي كشه دوباره و يك آپديته دوباره چيكار كنم؟؟؟ كسي ويروس كشه قويتر براي اين ويروس سراغ داره

اين ويروس روي كامپيوتري هستش كه امكان فرمت اون نيست

لطفاً يكي به دادم برسه تمام فايلهاي exeداره پاك ميشه:41::41::41::41:

سلام دوست عزیز!!:11::11:

برای جلوگیری از پاک شدن فایل های Exe از این روش استفاده کنید:

1- برنامه WinRAR را نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد:

2- بروی هر کدام از فایل های Exe ات کلیک راست کن و بعداً بروی Add to: xxxx.rar کلیک کنید. در اینجا xxxx اسم فایل شما است و بالای هر فایل که کلیک میکنید، اسم اون فایل در عوض xxxx نوشته میشود. همچنان میتوانی همه فایل های Exe را در یک پوشه جمع نموده و همه را انتخاب نموده و به یکبار همه را Achive نمایید اما متوجه باشید که فرمت Archive باید Rar باشد نه Exe

با این کار شما از پاک شدن فایل های Exe جلوگیری میکنید.

برای از بین بردن ویروس:

1- آنتی ویروس کاسپر اسکای را از آدرسی که میگزارم دانلود نمایید اما نصب ننمایید.

پسورد:

2- بروی My Computer کلیک راست کنید و Properties را انتخاب نمایید.به تب System Restore رفته و تک- تک درایو هایتان را انتخاب کنید و بروی Setting کلیک نمایید.حال با تیک دار نمودن گزینه Disable System restore for و کلیک نمودن بروی کلید OK سیستم ریستور را برای درایو هایتان غیر فعال سازید.اما برای اینکه قدمی برای باز گشت به عقب داشته باشید، این عمل را برای درایو C تان اعمال ننمایید.

3- به مسیر پایین بروید و عمل System Restore را بالای کامپیوتر تان به مدت 2،3 روز قبل و یا به آن مدتی که میدانید میفهمید ویندوز تان ویروس نداشت اعمال نمایید.برای انجام دادن اینکار تشویش نداشته باشید زیرا هر موقع که بخواهید میتوانید اونو دوباره Undo نمایید.

Start>All Programs/Programs>Accessories>System Tools>System Restore

4- بعد از اینکه کامپیوتر تان را System Restore نمودید، آنتی ویروس کاسپر اسکای را نصب نمایید و دفعتاً بگزارید تا خود را مؤفقانه Update کند.

5- بعد از اینکه کاسپراسکای خودش را Update نمود، تمام هارد کامپیوتر را با آن Scan نمایید و اگر ویروس را شناسایی نمود، کوشش کنید تا اکثراً از گزینه Disinfect استفاده نمایید.در غیر آن از گزینه های Delete، Neutralize و استفاده نمایید.

6- خود را مطمین سازید که دیگر کامپیوتر تان ویروسی نیست.

زمانی که احساس نمودید که دیگر کامپیوتر تان ویروسی نمیباشد System Restore ای را که انجام دادید دوباره Undo نمایید. بعد از Undo نمودن System Restore دوباره آنتی ویروس را نصب نموده و Update اش نمایید.

با انجام دادن مراحل بالا بصورت دقیق انشاالله مشکلتان حل میشود.

منبع تمام آدرس های دانلود:

مؤفق باشید!!:10:
فرهمنـــــــــد

AM 241
20-10-2007, 06:01
جلوگیری از پاک شدن فایل های exe اون طور که گفتید نشد
اما بقیه مراحل به دردم خورد
مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــرس ی:10::10:

Farahmand Farshidy
20-10-2007, 06:56
سلام دوست عزیز!!

جلوگیری از پاک شدن فایل های exe اون طور که گفتید نشد
اما بقیه مراحل به دردم خورد
مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــرس ی

چرا نشد دوست من؟

من بیشتر از صد بار اینکار را کرده ام اما نه بخاطر ویروس!

اگر مراحل را درست انجام داده باشید، هیچ مشکلی در زمینه وجود ندارد؟

در مورد ویروس چی؟

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد