PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل فيلم به Dvd

mostafa.newview
18-10-2007, 16:40
با سلام
من چند تا فيلم روي هاردم دارم كه مي خوام اونارو روي يه DVD رايت كنم و با دستگاه DVD Player نگاه كنم. با Nero كه به صورت Data DVD مي زنم روي دستگاه اجرا نمي شه. فكر كنم بايد به يه فرمت ديگه بزنم.
لطفا راهنمايي كنيد كه بايد از چه نرم افزار و با چه فرمتي استفاده كنم.
متشكرم

vtn54
18-10-2007, 19:47
سلام

دوست عزیز شما اول باید ببینید این DVD Player شما چه فرمتهایی را پشتیبانی می کند اگر فقط فقط قادر به پخش VCD

و DVD هست بسته به سلیقه باید اول آن فایلهای ویدیویی موجود در هارد را به این فرمتها تبدیل کنید وبعد آنها را روی دیسک

DVD رایت کنید. این را در نظر داشته باشید که فرمت VCD ( یا همان MPEG1 ) حجم کمتر و در نتیجه کیفیت کمتری نیز دارد

ولی فرمت DVD ( یا همان MPEG2 ) حجم بالاتر و در عوض کیفیت بیشتری دارد . برای تبدیل فایلهای تصویری موجود روی

هارد به این فرمتها می توانید از خود برنامه نرو استفاده کنید یا از برنامه های دیگری که مخصوص این کار هستند استفاده

کنید ولی اگر این DVD Player شما فرمتهای جدیدی مانند DivX را هم پشتیبانی می کند من پیشنهاد می کنم فایلهای

تصویری خود را با برنامه های مخصوص این کار به فرمت DivX یا Xvid تبدیل و بعد آن را روی دیسک DVD رایت کنید چون

این فرمتها علارغم حجم پایین کیفیت بسیار عالی دارند.

mahyar49
18-10-2007, 20:06
اگه براتون امکان داره یه یکی از این برنامه ها رو معرفی کنید همین هایی که تبدیل به divx می کنن و یک سوال دیگه چطوری میشه براشون منو ساخت؟به نظر شما امکان داره؟وقتی که ما مثلا سه تا فیلم رو بزنیم رو یک دی وی دی اصولا باید یک منو هم داشته باشه تا بتوانیم فیلم ها رو برای پخش انتخاب کنیم.....بی زحمت یک برنامه ی خوب معرفی کنیدممنون از شما

Javad_Ed
18-10-2007, 23:36
کار آسان
Ulead dvd movie factory
مخصوصا ور÷ن 6
که منو های زیادی داره وآسون هم هست
فیلم ها تو وارد میکنی - >منو میسازی->خروجی میگیری->dvd-image-یا hard
موفق باشید

mahyar49
18-10-2007, 23:42
کار آسان
Ulead dvd movie factory
مخصوصا ور÷ن 6
که منو های زیادی داره وآسون هم هست
فیلم ها تو وارد میکنی - >منو میسازی->خروجی میگیری->dvd-image-یا hard
موفق باشید
ممنون دوست عزیز
اما تبدیل هم می کنه یا باید با یه برنامه ی دیگه تبدیلش کنیم به divx

sltavakoli
18-10-2007, 23:44
همون جور که vtn54 گفتن بهترین nero هست

senator_3
18-10-2007, 23:56
اقا يه برنامه واسه تبديل avi be dvd ميخاستم

mostafa.newview
19-10-2007, 00:30
من از نرم افزار MyVideoConvertor استفاده كردم ولي حجم فايل تبديل شده خيلي بالاست. نمي دونم برنامه اي هست كه بشه باهاش نتيجه بهتري رو گرفت؟؟؟

vtn54
19-10-2007, 03:23
اگه براتون امکان داره یه یکی از این برنامه ها رو معرفی کنید همین هایی که تبدیل به divx می کنن و یک سوال دیگه چطوری میشه براشون منو ساخت؟به نظر شما امکان داره؟وقتی که ما مثلا سه تا فیلم رو بزنیم رو یک دی وی دی اصولا باید یک منو هم داشته باشه تا بتوانیم فیلم ها رو برای پخش انتخاب کنیم.....بی زحمت یک برنامه ی خوب معرفی کنیدممنون از شما

سلام

برنامه های زیادی برای این کار است که دم دست ترین آنها Jetaudio و خود کانورتر DivX است ولی به تجربه نه این دو نه

برنامه های متعدد دیگر هیچکدام کیفیت عالی ( به ویژه برای فایلهای با حجم زیاد ) ایجاد نمی کنند بهترین برنامه برای

تبدیل به DivX و Xvid برنامه Gordian Knot و یا فرمهای ساده شده آن AutoGK یا Auto Gordian Knot هستند که می توانید

توضیحات بیشتر را در لینک زیر دنبال کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راهنمای تبدیل به DivX با استفاده از Auto Gordian Knot :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyar49
19-10-2007, 11:36
سلام
دوست عزیز واسه ساختن منو چی پیشنهاد می کنید؟
منوش یه طوری باشه که بتوانیم واسه فیلم ها عکس بذاریم تا با کلیک کردن روی هر عکس فیلم نشان داده شود
به نظر شما Ulead dvd movie factory این کارها را انجام می دهد؟
ممنون از همه ی دوستان

vtn54
19-10-2007, 18:44
سلام
دوست عزیز واسه ساختن منو چی پیشنهاد می کنید؟
منوش یه طوری باشه که بتوانیم واسه فیلم ها عکس بذاریم تا با کلیک کردن روی هر عکس فیلم نشان داده شود
به نظر شما Ulead dvd movie factory این کارها را انجام می دهد؟
ممنون از همه ی دوستان

سری به لینک زیر بزنید :

DivX Media Builder Quick Start Guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])