PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : scvhsot.exeاین errorچیه ؟

دوسی
18-10-2007, 16:14
سلام
من موقعی که وارد ویندوز می شم می گه که این فایل (scvhsot.exe) پیدا نمی شه. مشکل از چیه وراه حل؟

DrXoX
18-10-2007, 20:41
ویرایش شد ....

sorrowdancer
19-10-2007, 17:06
چون در tskmgr ما svchost های زیادی میبینیم و دقیقا نمیدونیم کدومشون چکار میکنن ویروس نویس ها ممکنه نام Applicaion خودشون رو svchost بزارن تا بدون مخفی کردن برنامه از Tskmgr مارا متوجه فعالیت برنامه خود نکنند

ممکنه آنتی ویروست اون رو پاک کرده باشه ولی یه جایی تو استارت آپ احتیاج به لود اون ویروس باشه

که در این صورت خیلی هم نباید نگران باشی

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 18:09
سلام!

چون در tskmgr ما svchost های زیادی میبینیم و دقیقا نمیدونیم کدومشون چکار میکنن ویروس نویس ها ممکنه نام Applicaion خودشون رو svchost بزارن تا بدون مخفی کردن برنامه از Tskmgr مارا متوجه فعالیت برنامه خود نکنند

ممکنه آنتی ویروست اون رو پاک کرده باشه ولی یه جایی تو استارت آپ احتیاج به لود اون ویروس باشه

که در این صورت خیلی هم نباید نگران باشی

کاملاً درست میگید.یه ویروسی است که اسمش مشابه به scvhsot.exe است اما با این اسم یکمی فرق دارد.اگر اشتباه نکنم اسمش این است:

SCVVHSOT.exe یا scvvhsot.exe که با یک نظر متوجه آن نمیشویم.زمانی که شما ویروس را چی دستی و یا با آنتی ویروس حذفش کنید، آدرس های آن در رجیستری باقی میماند و همین که وارد یوزر تان شدید، اون آدرس هم لود میشود و با ارور مواجه میشوید.

اگر مشکل شما همین باشد، برای اینکه از دست این پیام رهایی یابید، اسم همان اسم را در رجیستری سرچ کنید و هر جا کلیدی و یا مقداری به این اسم مشاهد نمودید، حذفش نمایید.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

winxp
19-10-2007, 18:35
سلام دوسی جون

ببین عزیزم

خود ویندوز به طور نرمال 6 تا svchost داره و اضافه بر اون اگه بود به احتمال زیاد ویروس هستش
برنامه نویس تمیتونه بیاد هم نام با svchost خود ویندوز یه پروسه با همین نام قرار بده
الان هم اگه دقت کنین پروسه ای که رو سیستم شما اجرا شده با خود ویندوز تفاوت اسمی داره
مال شما scvhost.exe
مال ویندوز svchost.exe

برنامه نویس در یه صورت میتونه svchost در سیستم شما اپ کنه که اونم به راحتی میشه فهمید
اکثر svchost های قلابی در مسیر c:\windows قرار گرفته اند

راه دیگر اینه که شما توسط یه proces manager بر پروسه ها مدریت کنین که من system machine رو پیشنهاد میکنم به خاطر قابلیت بالایی که در توضیح مشخصات پروسه ها داره

برای حل مشکلتون هم شما میتونین در ریجستری دنبال scvhost.exe بگردین , توسط find

و هرچی با این اسم پیدا شد رو پاک کنین تا دیگه مزاحمتون نشه

موفق باشین

دوسی
19-10-2007, 22:46
سلام دوسی جون

ببین عزیزم

خود ویندوز به طور نرمال 6 تا svchost داره و اضافه بر اون اگه بود به احتمال زیاد ویروس هستش
برنامه نویس تمیتونه بیاد هم نام با svchost خود ویندوز یه پروسه با همین نام قرار بده
الان هم اگه دقت کنین پروسه ای که رو سیستم شما اجرا شده با خود ویندوز تفاوت اسمی داره
مال شما scvhost.exe
مال ویندوز svchost.exe

برنامه نویس در یه صورت میتونه svchost در سیستم شما اپ کنه که اونم به راحتی میشه فهمید
اکثر svchost های قلابی در مسیر c:\windows قرار گرفته اند

راه دیگر اینه که شما توسط یه proces manager بر پروسه ها مدریت کنین که من system machine رو پیشنهاد میکنم به خاطر قابلیت بالایی که در توضیح مشخصات پروسه ها داره

برای حل مشکلتون هم شما میتونین در ریجستری دنبال scvhost.exe بگردین , توسط find

و هرچی با این اسم پیدا شد رو پاک کنین تا دیگه مزاحمتون نشه

موفق باشین
سلام
باتشکرفراوان.دوست خوب مدتی قبل من یک دستوردادم ورجستری من قفل شده .شمااگه لطف کنید دستوری راکه باعث بازشدن ریجستری می شه به من بگید تابیبینیم این مشکل بالاخره حل می شه

DrXoX
19-10-2007, 23:05
سلام

دوسی جان

برای رفع مشکل وارد سایت زیر بشید و روی گزینه مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در صفحه بعدی روی کلید مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید و برنامه ای که 4MB هست رو دانلود و با اون رجیستری رو برای حل این

مشکل scan کنید

موفق باشید

winxp
20-10-2007, 00:01
سلام

دوسی جان

و در صفحه بعدی روی کلید مشخص شده در شکل زیر کلیک کنید و برنامه ای که 4MB هست رو دانلود و با اون رجیستری رو برای حل این

مشکل scan کنید

موفق باشید

سلام دوستان
بسیار عالی بود drxox جان
موفق باشی
:11:

mehdicracker
20-10-2007, 15:22
در بعضی مواقع هم اگر سیستم شما دارای ویرس jeefo باشه این پیغام رو میده
در اصل یکی از مشخصه های این ویروس هست

دوسی
23-10-2007, 13:18
سلام

دوسی جان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکل scan کنید

موفق باشید
سلام
باسپاس فراوان ازراهنمایی شما.فعلا نرم افزارراازکافی نت دانلود
کردم وروی سیستم نصب می کنم .نتیجه را می گم

دوسی
24-10-2007, 10:10
سلام
من این نرم افزاررادانلود وسپس روی سیستم نصب کردم
ولی متاسفانه نمی تونم وارد رجیستری شوم واین مشکل همچنان باقیست.