PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری میشه آیکن های ویندوز رو عوض کرد ؟

moslem.b
18-10-2007, 14:08
من می خوام تمام آیکن های ویندوز رو عوض کنم مثل همین شبیه سازهای ویستا

کدوم فایل رو باید ویرایش کنم ؟

آیکن های shell32.dll رو عوض کردم ولی تغییری نکرد

DrXoX
18-10-2007, 15:43
سلام

با استفاده از برنامه Style Xp می تونید تمام آیکن ها و... رو عوض کنید و به شکل های زیبایی که در خود برنامه

وجود داره تبدیل کنید و از آیکن های تکراری Xp خلاص بشید

G G Game
18-10-2007, 16:00
Style Xp معروفترین برنامست برنامه های دیگری هم چیدا میشه.

moslem.b
18-10-2007, 16:09
ولی من می خوام بصورت دستی این کار رو انجام بدم و آیکنهایی که خودم می خوام بزارم نه با برنامه

من دنبال اون فایلی می گردم که تمام آیکن های ویندوز توش هستن می خوام با ResHacker ویرایشش کنم

G G Game
18-10-2007, 16:19
خوب باید بگی چه نوع آیکون هایی و مال چه برنامه هایی را می خوای عوض کنی

Farahmand Farshidy
18-10-2007, 17:09
من می خوام تمام آیکن های ویندوز رو عوض کنم مثل همین شبیه سازهای ویستا

کدوم فایل رو باید ویرایش کنم ؟

آیکن های shell32.dll رو عوض کردم ولی تغییری نکرد

سلام دوست عزیز!!:11::11:

شما کار تان را درست انجام دادید!! فایل Shell32.dll دارای (238) عدد آیکون میباشد و تقریباً تمام آیکون های ویندوز را تشکیل میدهد.برای تغیر دادن آیکون های ویندوز باید این فایل ویرایش شود.

اگر فایل Shell32.dll را با برنامه ای مانند Resource Hacker ویرایش نموده اید و در صورتی که آیکون ها را بصورت استاندارد ویرایش نموده باشید و هم بصورت درست آنرا در پوشه System32 جابجا نموده باشید اما زمانی که وارد ویندوز میشوید، آیکون های شما تغیر نمیکنند، یه راه حل برایتان پیشنهاد میکنم:

1- بروی Desktop کلیک راست نمایید و سپس بروی Properties کلیک نمایید.

2- بروی تب Setting کلیک نموده و در قسمت Color quality رنگ کامپیوتر را بروی(Medium (16 bit تنظیم نمایید.

3- بروی Apply کلیک نمایید اما بروی OK کلیک ننمایید.

با انجام دادن عملیات بالا رنگ کامپیوتر شما به 16 بیت تغیر نموده و ( باز هم میگم در صورتی که آیکون ها را بصورت درست تغیر داده باشید و فایل Shell32.dll را بصورت درست جایگزین نموده باشید) آیکون های جایگزین ساخته شما نمایان میشود.بعد از اینکه آیکون های شما نمایان شد، دوباره رنگ را به 32 و یا به دلخواه خود تان تغیر دهید.

اما اگر شما با روش بالا آیکون های تان را تغیر نداده اید، ممکن روش راهنمایی که نمودم کار شما را راه نیاندازد.برای اینکه بتوانیم به شما کمک نماییم بهتر خواهد بود.

مؤفق و سرفراز باشید!!:10:
فرهمنــــــــــــــــــــ ــــد

G G Game
18-10-2007, 17:27

شما کار تان را درست انجام دادید!! فایل Shell32.dll دارای (238) عدد آیکون میباشد و تقریباً تمام آیکون های ویندوز را تشکیل میدهد.برای تغیر دادن آیکون های ویندوز باید این فایل ویرایش شود.

اگر فایل Shell32.dll را با برنامه ای مانند Resource Hacker ویرایش نموده اید و در صورتی که آیکون ها را بصورت استاندارد ویرایش نموده باشید و هم بصورت درست آنرا در پوشه System32 جابجا نموده باشید اما زمانی که وارد ویندوز میشوید، آیکون های شما تغیر نمیکنند، یه راه حل برایتان پیشنهاد میکنم:

2- بروی تب Setting کلیک نموده و در قسمت Color quality رنگ کامپیوتر را بروی(Medium (16 bit تنظیم نمایید.

با انجام دادن عملیات بالا رنگ کامپیوتر شما به 16 بیت تغیر نموده و ( باز هم میگم در صورتی که آیکون ها را بصورت درست تغیر داده باشید و فایل Shell32.dll را بصورت درست جایگزین نموده باشید) آیکون های جایگزین ساخته شما نمایان میشود.بعد از اینکه آیکون های شما نمایان شد، دوباره رنگ را به 32 و یا به دلخواه خود تان تغیر دهید.

اما اگر شما با روش بالا آیکون های تان را تغیر نداده اید، ممکن روش راهنمایی که نمودم کار شما را راه نیاندازد.برای اینکه بتوانیم به شما کمک نماییم بهتر خواهد بود.

اصلآ این روش خوبی نیست چرا میگی باید روی 16 بیت تنظیم کنه اینطوری که بد میشه .

Farahmand Farshidy
18-10-2007, 17:47
سلام دوست من!!

اصلآ این روش خوبی نیست چرا میگی باید روی 16 بیت تنظیم کنه اینطوری که بد میشه .

عزیزم مطلب را کامل مطالعه ننمودی. بعداً برایش گفتم که رنگ را دوباره به حالت به حالت اولی ( 32 بیت و یا هر چه که از اول بوده ) تنظیم کنه.

بعد از اینکه آیکون های شما نمایان شد، دوباره رنگ را به 32 و یا به دلخواه خود تان تغیر دهید.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

moslem.b
18-10-2007, 18:29
ایول فرهمند جان دستت درد نکنه درست شد

mahdi7610
18-10-2007, 20:56

دقیقا همین طوری هست که فرهمند دوست عزیزم فرمودند

winxp
19-10-2007, 01:41

دقیقا همین طوری هست که فرهمند دوست عزیزم فرمودند

سلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا م با معرفتا

ایول بابا , چه عجب دلتون اومد بگین

:20:

ولی کشتین خودتونو , این راه قبول نیست چو شما ایکونهای shell32 رو جابجا کردین

منو بگو فکر کردم از داخل ریجستری و کدهای shell32 تونستین عوض کنین

نمیدونین من چی کشیدم تو این shell32

اون راه شما رو من بچه که بودم یاد داشتم :46:

اگه مردین برین بدونه این که ایکون raplace کنین کاری کنین که شل 32 از یه درایو دیگه ایکون مروبوطه رو انتخاب کنه

و یه سوال سخت تر

کاری کنین که از شما بپرسه میخواین پوشه جدید با چه ایکونی ساخته بشه :18:

ببخشید بد حرف زدم , اخه وقتی خوندم خندم گرفت , معذرت میخوام

خیلی باحالین :5:

موفق باشین

:11:

moslem.b
19-10-2007, 06:21
آقا این که هی آیکناش دوباره بر می گردن به حالت اول چرا اینجوری میشه ؟

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 07:00
سلام دوست عزیز!!

آقا این که هی آیکناش دوباره بر می گردن به حالت اول چرا اینجوری میشه ؟

یعنی چی دوست من؟

لطفاً بیشتر توضیح بده.

البته اگر مشکل حاد بود، با عکس بهتره توضیح بدی.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 08:05
ســــــــــــــــــــــلا م مهدی جان و winxp عزیز!!:11::11:

آخر مجبورم کردید که با شما حرف بزنم!!:31::31::31:

عید سعید فطر را برای هردوی شما عزیزان و خانواده محترم تان از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض میکنم!!

امیدوارم روز های خوشی را سپری نموده باشید!!

من با خودم عهد نموده بودم تا زمانی که روش تغیر دادن آیکون پوشه ها را برای winxp جان کوچولو ننویسم، با هردو شما حرف نزنم و به انجمن هم سر نزنم! چون وعده خلاف شده بودم. اما چون اینجا خونه مجازی منه و کاربران دیگر هم اعضای خانواده من اند، نتوانستم تاب بیاورم و هی گاه گاهی به انجمن سر میزدم و یک دو پست میدادم.از طرف دیگر توی یه شرکت کار میکنم که نتونستم سر وقت آموزشو آماده کنم.

winxp عزیز و کوچولو!!:31::31:

اولاً شناخت کاربریت را به حیث کاربر فعال انجمن برایت از صمیم قلب تبریک میگم!!

امیدوارم تا 100 برابر فعال تر از حالا بشی عزیز!!:thumbsup:

من که یه بار دیگر هم توی یه تاپیک ازت بصورت غیر مستقیم واسه اون وعده خلافی معذرت خواستم!!

منو بگو!! واسه شما یه کتاب نوشتم. غافل از اینکه شما اون روشو بچه که بودی بلد بودی!!:31:

تغیر آیکون با ویرایش Shell32 بهتر از اینه که شما آیکون را با ریجیستری تغیر بدی.

اما یه فکر همین حالا بنظرم رسیـــــــــــــد.اگر مؤفق شدم، اینبار به زود ترین فرصت میام و اینجا میگم.

کاری کنین که از شما بپرسه میخواین پوشه جدید با چه ایکونی ساخته بشه

اینکار به دانش برنامه نویسی نیاز دارد.البته من دانبالش هستم و کوشش میکنم این روش را هم پیدا کنم.

راستی فکر میکنی مرد بزرگی شده ای!!:38::28:

هنوز هم بچه ای عزیزم.از همون آواتارت معلومه دیگه:31::31::31::31::31:

زحمات ما که هدر رفت. بخصوص این همه مدتی که در انجمن فعالیت نداشتم.:41::19::19::19::19:

خوب به هر حال، کتاب را تکمیل میکنم و میزارم توی انجمن. کسانیکه این روش ها رو بلد نیستند ازش استفاده کنند.:20:

یه سوال:

مهدی با پیام خصوصی سلامت را به من رساند و گفت روش خودش را برات گفته. اما چرا متوجه نشدی؟

آیا مهدی برات نگفته یا...

مؤفق باشید!!!:46::46:
فرهمنـــــــــــد

mahdi7610
19-10-2007, 08:36
سلام دوستا عزیز مخصوصا دوستای خوب و نازم فرهمند بزرگ و به گفته فرهمند winxp کوچولو ( من که تا حالا ندیدمت نمی دونم قدت چقدر هستش اما افکارت خیلی بزرگ هستش )

برای اینکه بتونی ایکونهای سیستم عامل را عوض کنی باید فایل Shell32.dll را ویرایش کنی و برای اینکه بتونی اینا ویرایش کنی باید از برنامه ریسورس هکر استفاده کنی .

اگه بخوای موقع تغییر ایکون ازت سوال بپرسه باید یه برنامه ای بنویسی که بتونه فایلهای dll را ویرایش کنه .

من قصد داشتم یه مقاله ای در این باره بنویستم . اما متاسفانه وقت ندارم . و چون فرهمند گفته بودند که این کار را می کنند من هم با کمال پر رویی به عهده ایشون گذاشتم تا تمام افتخارات اون مقاله نصیب فرهمند عزیز بشه .

در ضمن شما باید برای جایگزین کردن این فایل ویراش شده خودتون یا از دستوران داس کمک بگیرید یا از برنامه هایی که به این منظور طراحی شده اند که فایلهای سیستمی را برای مدتی متوقف کنند تا شما فایل خود را جایگزین کنند . یا از safe mode استفاده کنید ( من خودم از این روش استفاده می کنم )

به خاطر این که سیستم عامل در حالت عادی به شما اجازه جایگزینی فایلها را نخواهد داد به خاطر این که در همان لحظه سیستم عامل از فایل Shell32 در حال استفاده کردن هست .

اگر شما بعد از مدتی اقدام به ریپیر کردن ویندوز خود بکنید در این صورت دوباره ایکونهای شما به حالت اولیه برخواهند گشت . بنابراین باید هنگام نصب مجدد ویندوز یا ریپیر کردن اون یک کپی از فایل Shell32 بگیرید و بعد از نصب مجدد و یا ریپیر دوباره اون راجایگزین کنید .

فکر می کنم دیگه نباید مشکلی باشه . حتما که نباید لقمه حاظر و اماده باشه . گاهی لازم هستش خودتون برای خودتون لقمه بگیرید .

بقیه کارها را هم که فرهمند گفتند انجام می دند .

winxp تو که منا ناامید کردی فکر کردم متوجه شدی اگه متوجه نشدی پس چرا نگفتی دوباره برات مفصل بگم .

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 09:28
سلام مهدی عزیز!!

فرهمند بزرگ

بابا کوچکیم این حرفا چیه؟!

winxp کوچولو ( من که تا حالا ندیدمت نمی دونم قدت چقدر هستش اما افکارت خیلی بزرگ هستش )

بعله دوست من.خیلی بزرگتر از افکار آنشتاین.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

moslem.b
19-10-2007, 15:26
سلام دوست عزیز!!

یعنی چی دوست من؟

لطفاً بیشتر توضیح بده.

البته اگر مشکل حاد بود، با عکس بهتره توضیح بدی.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

بعضی وقتها دوباره آیکن ها به شکل سابقشون بر می گردن

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 15:51
سلام دوست عزیز!!

ممکن شما فایل Shell32.dll را درست ویرایش ننموده اید.

یک کار کنید: از آیکون هایتان در هر دو حالت عکس بگیرید و اینجا بگزارید. یکی حالتی آیکون های شما نمایش داده میشوند. دیگر هم از اون حالت که آیکون ها به حالت اول برمیگردند.

اگر طریقه گزاشتن عکس را نمیدانید، برایم اطلاع دهید تا برایتان راهنمایی کنم.

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 16:01
سلام مهدی عزیز!!

فایل Shell32.dll را با کمک هیچ برنامه ای نمیشه از داخل ویندوز جایگزین نمود و همچنان از طریق Safe mode هم نمیشه این کار رو کرد زیرا تمام ویندوز به این فایل ارتباط مستقیم دارند و نمیگزارند شما این کار را انجام دهید.

فایل های دیگر ویرایش شده را میشه با روشهای بالا در پوشه مربوطه آن قرار داد مثلاً من فایل Explorer.exe را با این روش جایگزین نمودم و همچنان بعضی از فایل های دیگر را اما این Shell32.dll نمیشه که نمیشه.حتی نرم افزار های NC و CSS از این کار عاجزند.

مؤفق و پیروز باشید!!
فرهمنـــــــــــــــــــد

mahdi7610
19-10-2007, 18:15
سلام مهدی عزیز!!

فایل Shell32.dll را با کمک هیچ برنامه ای نمیشه از داخل ویندوز جایگزین نمود و همچنان از طریق Safe mode هم نمیشه این کار رو کرد زیرا تمام ویندوز به این فایل ارتباط مستقیم دارند و نمیگزارند شما این کار را انجام دهید.

فایل های دیگر ویرایش شده را میشه با روشهای بالا در پوشه مربوطه آن قرار داد مثلاً من فایل Explorer.exe را با این روش جایگزین نمودم و همچنان بعضی از فایل های دیگر را اما این Shell32.dll نمیشه که نمیشه.حتی نرم افزار های NC و CSS از این کار عاجزند.

مؤفق و پیروز باشید!!
فرهمنـــــــــــــــــــد

سلام فرهمند جان :46:
منظورم از بزرگ بودن افکار شما بود . و همچنین شخصیت بزرگ شما .

چرا می شه از طریق safe mode به راحتی با برنامه CCSS که نام بردی جایگزین کرد من خودم از این روش استفاده میکنم .

اما یه خورده قلق داره که الان می گم .

ابتدا شما باید وارد safe mode بشید سپس برنامه CCSS را اجرا کنید بعد از این کار نباید فایل shell32.dll ویندوز را پاک کنید چون اصلا این کار شدنی نیست .

نمی تونید فایلی را هم که ویرایش کرده اید را کپی کنید توی سیستم 32 ویندوز چون باز shell32.dll خود ویندوز بر می گرده سر جاش .

اما شما باید بعد از اجرا کردن برنامه ccss . ابتدا فایل shell32.dll خود ویندوز را تغییر نام دهید ( نکته اصلی همین بود )

و بعد از تغییر نام دادن ان فایل ویرایش شده خوتون را کپی کنید داخل پوشه سیستم 32 . بعد از کپی کردن حتما باید پنجره ای که مربوط به کپی است بیاید ( همون پنجره ای که وقتی چیزی کپی می کنیم می یاد ) اگر این پنجره بیاید یعنی فایل کاملا کپی شده است اما اگر نیاید کپی نشده است .

باید بلافاصله برنامه ccss را استاپ کنید و سریع سیستم را ریستارت کنید .

موفق باشی دوست خوبم :11:

winxp
19-10-2007, 18:47
سلام بر بزرگان

اقا مهدی خیلی بزرگ و اقا فرهمند بابا بزرگ

همین بچه که شما بهش میگین کوچولو , یه راه برای تعویض shell32 میگه که اگه بزرگا قابل بدونن یا بار امتحان میکنن

shell32 یی که edit کردین رو در یه جا save کنین
حالا برین system32 و شل 32 اورجینال رو به راحتی cut کنین و روی desktop ذخیره کنین
حالا اون یکی شل رو cut کنین و در سیستم 32 past کنین

کوچیک شما

برا غیبت هایی هم که کردین میام باز حالتونو میگیرم بابا بزرگا

موفق باشین

mahdi7610
19-10-2007, 19:19
سلام winxp

خوبی ؟؟؟؟؟؟

سیستم عامل هم همین طور بیکار نشسته تا تو فایلهاش را بدزدی .

در حالت عادی که غیر ممکنه به خاطر این که بعد از ریستارت کردن دوباره فایل شل 32 اورجینال برمی گرده سر جاش همون راحی که گفتم رد خور نداره .

شما فایل شل 32 را cut کن توی دسکتاپ همن کار را که کردی یه کلیک توی جای خالی این فایل توی سیستم 32 بکن ببین چی می شه .

بعد بیا از دسکتاپ شل 32 را پاک کن . اگه تونستی

بابا ما کوچیک شماییم نفرمایید

کوچولوووووووووووووووووووو وووووووووووو

moslem.b
19-10-2007, 21:59
از طریق لینوکس جای فایلها رو با هم عوض کردم فعلا" که درست شده

winxp
20-10-2007, 07:20
سلام winxp

خوبی ؟؟؟؟؟؟

در حالت عادی که غیر ممکنه به خاطر این که بعد از ریستارت کردن دوباره فایل شل 32 اورجینال برمی گرده سر جاش همون راحی که گفتم رد خور نداره .

شما فایل شل 32 را cut کن توی دسکتاپ همن کار را که کردی یه کلیک توی جای خالی این فایل توی سیستم 32 بکن ببین چی می شه .

بابا ما کوچیک شماییم نفرمایید

سلام مهدی جان

من مطمئنم این روش جواب میده و میام کامل برات مینویسم
فعلا صفحه کلیدم سوخته

موفق باشی :11:

Farahmand Farshidy
20-10-2007, 10:44
سلام عزیزان!!

ممنون مهدی عزیز!!

من میرم و از Safe mode امتحانش میکنم.قبلاً در حالت Normal امتحانش نموده بودم اما جواب نداد گفتم شاید در Safe mode هم همین طور باشه.

تشکر عزیز.

همیشه مؤفق باشی!!
فرهنـــــــــــــــــــــ ــــد

Farahmand Farshidy
20-10-2007, 10:51
سلام winxp

خوبی ؟؟؟؟؟؟

سلام winxp عزیز!!

راست میگه دیگه!! تا بری فایل Shell32.dll را از جاش تکون بدی 2 ثانیه بعد یکی دیگرش رو سیستم برات میزاره.

منتظر روشت هستم عزیز.

:31::31::27::27:

مهدی:10::10:

mahdi7610
20-10-2007, 14:42
سلام عزیزان!!

ممنون مهدی عزیز!!

من میرم و از Safe mode امتحانش میکنم.قبلاً در حالت Normal امتحانش نموده بودم اما جواب نداد گفتم شاید در Safe mode هم همین طور باشه.

تشکر عزیز.

همیشه مؤفق باشی!!
فرهنـــــــــــــــــــــ ــــد

سلام فرهمند جان

تا حالا فکر نکردی برای چی می گین برای ویروس یابی و پاک کرن برنامه هایی که پاک نمی شن و خیلی از کار ای دیگه بهتره از حالت safe mode استفاده کنید .

من یکبار در باره استفاده از safe mode به بهنازی جواب داده بودم .

به خاطر این که خیلی از سرویسهای ویندوز در این حالت در دسترس هستند و بسیاری از سرویس های محافظت در این حالت لود نمی شن و فایهای سیستمی توسط ویندوز محافظت نمی شن به همین خاطر راحت می شه ویندوز را وادار به کاری کرد که در حالت نرمال این کار را نمی کند .

مطمئن هستم خودت اینا را می دونستی فقط خواستم درس پس داده باشم .

winxp
20-10-2007, 23:07
سلام به همگی

با این که صفحه کلید ندارم ولی اومدم حداقل کار اقا مهدی و فرهمند جان رو راه بندازم

برین فایل شل32 ای رو که ادیت کردین تو مسیر
\:c
قراربدین و این چند خط برنامه رو هم به صورت bach فایل save کنین

md c:\shell32
move c:\shell32.dll c:\shell32\shell33.dll
move c:\windows\system32\shell32.dll c:\shell32\shell34.bat
move c:\shell32\shell33.dll c:\windows\system32\shell32.dll

:d تشکر لازم نیست

چون خیلی دوستون داشتم براتون برنامشو نوشتم
موفق باشین

Farahmand Farshidy
21-10-2007, 14:03
سلام فرهمند جان

تا حالا فکر نکردی برای چی می گین برای ویروس یابی و پاک کرن برنامه هایی که پاک نمی شن و خیلی از کار ای دیگه بهتره از حالت safe mode استفاده کنید .

من یکبار در باره استفاده از safe mode به بهنازی جواب داده بودم .

به خاطر این که خیلی از سرویسهای ویندوز در این حالت در دسترس هستند و بسیاری از سرویس های محافظت در این حالت لود نمی شن و فایهای سیستمی توسط ویندوز محافظت نمی شن به همین خاطر راحت می شه ویندوز را وادار به کاری کرد که در حالت نرمال این کار را نمی کند .

مطمئن هستم خودت اینا را می دونستی فقط خواستم درس پس داده باشم .

سلام مهدی جان!!:11::11:

ممنون دوست عزیزم.همانطور که گفتی در باره Safe mode میفهمیدم اما دلیلی که من بر آن تکیه داشتم این بود که فکر کردم در حالت Normal هم آیکونها و دیگر علامات از فایل Shell32.dll لود میشوند و در حالت Safe mode هم.یعنی در هردو حالت آیکون ها و بعضی از لوگو های برنامه های ویندوز از این فایل نمایش داده میشوند پس در هر دو حالت فایل Shell32.dll بصورت یکسان لود میشود زیرا رنگ و لعاب ویندوز همین فایل است.ممکن شرایط بالای دیگر برنامه های ویندوز مانند Explorer.exe و دیگر سرویس ها فرق کند اما چون رنگ و آیکون های ویندوز را همین فایل تشکیل میدهد، پس در هردو حالات و شرایط برایش یکسان است.:blink:

اما یک دلیل دیگرم این بود::blush:

چون من از برنامه Microsoft Virtual PC برای این کار ها استفاده میکنم و ویندوز اصلی کامپیوترم را دست کاری نمیکنم بناءً بدون کدام زحمت و انتظار کامپیوتر مجازی را Restart میکردم و با نوشتن یک خط فرمان در داس فایل را عوض میکردم و هم در چند ثانیه دوباره نتیجه را مشاهده میکردم.:blink:

سلام winxp عزیز!!:11::11:

مزیت این روش در اینه که دستور ها یکی پی دیگر در مدت کمتر از یک ثانیه اجرا میشن که ویندوز اصلاً خبر نمیشه که فایلاش را بیگانه ها دزدیدن. اما اگر این همه را دستی اجرا کنیم حداقل 10 ثانیه را در بر میگیرد و ویندوز میفهمه که فایلاشو دزدیده اند و Shell32 اصلی را دو باره جا گزین میکنه.;)

پس نتیجه میگیریم که اگر فایل ها را خیلی سریع جا گزین کنیم حالت Normal و Safe mode نمیخواد.:cool:

چون گفتی تشکر لازم نیست پس منم میگم :

مـــــــــــــــــمــــــ ـــــــــــــنـــــــــــ ـــــون!!

ما هم خیلی خیلی دوستت داریم دوست عزیزم.اصلاً لذت دوستی در فروم همین است که یکدیگر خود را نمیبینیم اما دوستان بسیار صمیمی میشویم مانند اینکه سالهاست همدیگر را میشناسیم.:santa:

مؤفق باشید دوستان عزیزم!!
فرهمند