PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نام دیگر mac adress table؟؟؟

saeedeh1363
18-10-2007, 10:24
سلام .

استاد ما به ما گیر داده گفته برید اسم دیگه ی mac adress table رو که توو switch به کار برده میشه رو براش پیدا کنیم ابتدای اسمش رو هم تقریبا میدونم اما اسپل دقیقش رو نمیدونم گمونم با camp شروع میشه ممنون میشم اگه کسی پاسخ سوال رو میدونه برام آف بزاره تا من بتونم یک نمره مربوط بهشو بگیرم .

اگه کسی سایتی رو میشناسه که میتونه من رو توو پیدا کردن پاسخ این قبیل سوالات کمک کنه اون رو هم برام آف بزاره.

بازم ممنون.شاد باشید و سربلند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لیس للانسان الا ما سعی.

mohammad110
20-10-2007, 12:31
سلام .

استاد ما به ما گیر داده گفته برید اسم دیگه ی mac adress table رو که توو switch به کار برده میشه رو براش پیدا کنیم ابتدای اسمش رو هم تقریبا میدونم اما اسپل دقیقش رو نمیدونم گمونم با camp شروع میشه ممنون میشم اگه کسی پاسخ سوال رو میدونه برام آف بزاره تا من بتونم یک نمره مربوط بهشو بگیرم .

اگه کسی سایتی رو میشناسه که میتونه من رو توو پیدا کردن پاسخ این قبیل سوالات کمک کنه اون رو هم برام آف بزاره.

بازم ممنون.شاد باشید و سربلند.

سلام
اولا قدر استاد گير رو بدونيد...
من چند تا اسم شنيدم . Layer 2 forwarding table (البته بيشتر براي bridge بكار ميره)
Route Map هم بهش ميگن.
راستي اگر دانشجو هستيد (كه بعيد ميدونم تو دانشگاه switch و router آموزش بدند) به استادتون بگو به جاي اسم هاي ديگر Mac add بهتون از چگونگي learning ، forwarding & filtering كم آدرس رو بيشتر كار كنه :46:

secure
20-10-2007, 13:00
منظورتون Campus Network هستش؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) البته منظور از Campus Network یه محدوده ای از شبکه هست مثل شبکه های دانشگاهی و .. ولی چون گفتید با camp شروع میشه گفتم شاید منظورتون این باشه.