PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم عامل Leopard آبان ماه منتشر خواهد شد

sudotux
18-10-2007, 00:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمپانی اپل در آخرین اطلاعیه خود اعلام کرده است که سیستم عامل لئوپارد (لپرد) در تاریخ 4 آبان سال جاری مطابق با 26 اکتبر میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

Leopard نام نگارش ششم سیستم عامل Mac OS X شرکت اپل است که نسخه 10.5 نیز نامیده میشود. بر طبق گفته رسمی اپل این سیستم عامل به قیمت 129 دلار امریکا برای کاربر تک نفره و 199 دلار برای لیسانس خانوادگی 5 کاربری به فروش خواهد رسید.

شرکت اپل مدعی است که 300 عدد تغییر و امکانات برتر نسبت به نسخه پیشن (Tiger) در سیستم عامل Leopard در نظر گرفته شده است.

مشتریان شرکت اپل که پس از تاریخ 1 اکتبر سال جاری میلادی سیستم مکینتاش سفارش دهند بطور خودکار دارای انتخاب گزینه ارتقاء به Leopard تنها با پرداخت 9.95 دلار خواهند بود. پس از تاریخ ارائه رسمی این سیستم عامل هر رایانه مکینتاش با نصب قبلی این سیستم عامل تولید خواهد شد.

همچنین کاربران علاقهمند به خرید این محصول می توانند از هم اکنون اقدام به پیش خرید آن از طریق سایت فروشگاه اپل نمایند.

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از Techtree)

sid
13-12-2007, 14:25
ببخشید میشه نرم افزار های اکس پی رو روی لئوپارد نصب کرد
سی دی اون توو بازار هست
چه سیستمی رو میطلبه من سیستمم چندان قوی نیست
برای استفاده جدید در سال 2008ویندوز اپدیت شده بگیرم یا لئوپارد؟کدومو پیشنهاد میکنی

piremard
13-12-2007, 20:00
ببخشید میشه نرم افزار های اکس پی رو روی لئوپارد نصب کرد
سی دی اون توو بازار هست
چه سیستمی رو میطلبه من سیستمم چندان قوی نیست
برای استفاده جدید در سال 2008ویندوز اپدیت شده بگیرم یا لئوپارد؟کدومو پیشنهاد میکنی

دوست عزیز لئوپارد یک سیستم عامل برای پلتفرم PC ،اون چیزی که شما دارید نیست
باید یک سیستم مک بخرید که قیمت یک مک پرو در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون تومان به پول ایران هست
ضمن اینکه یک مک بدرد هر کسی نمی خوره
موفق باشید :20:

sid
14-12-2007, 01:19
یه چیزایی دستگیرم شد
پس باید از دنیا به دور بود تا لئوپارد داشت چون تو ایران اکثرا اکس پی دارن

piremard
14-12-2007, 02:34
تو ایران نه ؟! چرا ؟
میتونید یک مک مینی بخرید که حدود 800 هزارتومان هست " البته قیمت امریکا"
یا می تونید باکمک یک متخصص حرفه ای از طریق هک های موجود لئوپارد رو روی پی سی هم نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما قیمت یک سری کامل و حرفه ای مک در حدود 44 میلیون تومان است !

sid
14-12-2007, 03:58
یعنی روی سیستم خودم یه لئوپارد غیر قانونی نصب کنم (مثل ویندوزهای الان که توو ایران استفاده میشه) درسته؟
خوب این کار تمام امکانات لئوپارد رو برام داره؟یا محدودتره؟مسلما اپدیت نمیشه؟
ایا سیستم من میکشه یا کم میاره ؟سیستم من 1.7 با رم 256 و گرافیک64 انبرد هست
ارزشش رو داره ؟
من میخوام از یه سیستم عامل جدید استفاده کنم چی پیشنهاد میکنی ؟
میشه هم اکس پی نصب کرد هم لئوپارد؟

piremard
14-12-2007, 05:43
نخیر این سیستم عامل برای pc نیست یعنی چی ؟ یعنی ست آپ برای نصب نداره چیزی مثل ویندوز
گفتم ، فقط یک خبره ی کامپیوتر در ایران باید این لئوپارد 6 گیگابایتی رو براتون با توجه به آموزشهای "هکرهای زیرزمینی" نصب کنه
بذار خیالت رو راحت کنم تابحال نشنیدم کسی در ایران لئوپارد ورژن 10 به بعد روی پی سی نصب کرده باشه
اما پیشنهاد سیستم عامل شما می تونید بیشتر از 150 سیستم عامل ویندوزی لینوکس و هر نوع سازگار با پی سی رو روی سیستم تون نصب کنید بدون اینکه در کار هم اخلال وارد کنند
یعنی 150 گزینه برای بوت در ابتدای کار کامپیوتر
برای این بحث به انجمن لینوکس می تونید مراجعه و راهنمایی بخواهید
فعلا ubounto بنظرم گزینه ی مناسبتر و سبکتریه ضمن اینکه لایو سی دی هم هست