PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسورد admin

یوحنا
17-10-2007, 22:47
با سلام آیا می توان با user که دسترسی به آن limit هست پسورد administrator را حذف و یا تغییر داد ؟ با تشکر یوحنا

mahdi7610
17-10-2007, 22:59
اگه اینطور بود که دیگه administrator و limit مفهوم خودشون را از دست می داند . نه نمی شه این کار را کرد .

nix
18-10-2007, 00:30
user خودت را به admin ارتقا بده ...بعد از اون می تونی با بقیه account ها هر کاری کنی...

Refer to "gain administrator access" in winXP

MAXXX
18-10-2007, 01:23
بله میشه
البته اگه ادمین حرفه ای باشه این روش رو غیر فعال میکنه ولی در 90% موارد میشه با دستور net user پسورد ادمین رو عوض کرد البته روش هایه حرفه ای تر و استفاده از نرم افزار هم ممکنه یه سرچ کوچیک کنی یه تاپیک گنده مخصوص این کار میبینی

ADRIEN
18-10-2007, 13:07
بله نظرات دوستان درسته
ولي اينها همه Public هستند
با اكسپلويتهاي لوكال ميشه اينكارو انجام داد. و خيلي راههاي ديگه
سري به SecurtiFocus.cOm بزن

nix
18-10-2007, 15:43
net user:
اینکار با یوزر limit نمیشه و error خواهیم داشت..
شما می تونی فایل SAM را crack کنی و ...

ADRIEN
18-10-2007, 17:23
يه مطلب كامل تو مقالات هك و امنيت نوشتم ببينيد بد نيست

nightmare
18-10-2007, 17:33
یوحنا از انجیل بترس ٬ :31:

اینو دانلود کن ببین به کارت میاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Extract که کردی توی یه عکس مراحل کارش توضیح داده شده و اینم بگم که این قبلا توسط یکی از بچه های گل P30 تهیه شده :10:

امیدوارم به کارت بیاد .

تا بعد ...

winxp
19-10-2007, 01:25
سلام دوستان

همون طور که اقا مهدی فرمودند

به صورت عادی راهی برای این کار نیست و تمام سرویسهای امنیتی برای عوض کردن پسوورد در user limited در حال اجرا هستند و شما توسط خود ویندوز نمیتونین همچین کاری انجام بدین

موفق باشین

mahdi7610
19-10-2007, 09:04
سلام winxp خوشم میاد ادم منطقی هستی .

دوستان اگه قرار بود که با هک کردن administrator بتوان پسوورد اونا عوض کرد خوب خود دوستمون هم فکر کنم می دونستند اینا .

اما در حالت عادی به هیچ عنوان نمی شه این کار را کرد.

در ضمن به این راحتی هم نمی شه پسوورد ادمین را هک کرد . باید همه راههایی که گفته شده برای هک ادمین را را روی اون اجرا کرد . تاشاید یکی از اونا بلاخره جواب بده.

nix
19-10-2007, 16:30
حالت عادی ؟ !!!

کلیه پسورد ها در فایل SAM نگهداری میشن....و روش های هک adminstrator بر می گرده به بدست اوردن و crack این فایل.
برای crack می تونی از سایت هایی مثل logonrecovery استفاده کنی.

یا local exploit !!!

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 16:49
سلام دوست عزیز!

حرفت درسته. میتونیم فایل Sam را هک کنیم و پسورد را بدست آوریم اما آنقد هم ساده نیست. باید خیلی خیلی حرفه ای باشی تا اینهمه مراحل را انجام بدی.تازه هم اطلاعات را که به این سایت ها میدی، بعضی وقتها باید 2،3 و یا هم 4 ساعت منتظر باشی تا پسورد را بهت تحویل بده.در صورتی که کاربر تازه کار باشه، این کار تقریباً براش ناممکن است.

اما در کل میگم کاری است، شدنی!!

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

hossein_61
19-10-2007, 17:17
سلام دوستان
یه راه ساده برای هک ادمین هست که خیلی راحته . البته با ویندوز این کار رو نمی شه کرد . من از یکی از دوستام یه برنامه کم حجم گرفتم به نام reset password که این برنامه به صورت BOOTABLE هست . فقط کافیه اون رو توی سیستم بزارید و با اون بوت بشید . در عرض سه سوت پسورد ادمین رو هر چی که باشه به 12345 تبدیل میکنه . من اینکار رو خیلی کردم همیشه هم جواب میده . البته نمی دونم این برنامه توی بازار هست یا نه ؟
البته این راه هم شرایطی داره : اول اینکه تنظیمات بایوس پسورد نداشته باشه که راحت بتونید first boot رو روی سی دی رام تنظیم کنید .
دوم اینکه سیستم سی دی رام یا رایتر یا ... داشته باشه

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 17:49
سلام دوستان
یه راه ساده برای هک ادمین هست که خیلی راحته . البته با ویندوز این کار رو نمی شه کرد . من از یکی از دوستام یه برنامه کم حجم گرفتم به نام reset password که این برنامه به صورت BOOTABLE هست . فقط کافیه اون رو توی سیستم بزارید و با اون بوت بشید . در عرض سه سوت پسورد ادمین رو هر چی که باشه به 12345 تبدیل میکنه . من اینکار رو خیلی کردم همیشه هم جواب میده . البته نمی دونم این برنامه توی بازار هست یا نه ؟
البته این راه هم شرایطی داره : اول اینکه تنظیمات بایوس پسورد نداشته باشه که راحت بتونید first boot رو روی سی دی رام تنظیم کنید .
دوم اینکه سیستم سی دی رام یا رایتر یا ... داشته باشه

به به چی برنامه عالی!!

اما یک چنین برنامه ای در بوت سی دی Hiren من هم است. اما تفاوتش با برنامه شما اینست که در یک سوت پسورد Admin را پاک میکنه که شما راحت بتوانی وارد یوزر Admin شوید.

اگر حجمش زیاد نیست، لطف نموده UP اش کن که ازش استفاده کنیم.

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

MAXXX
19-10-2007, 17:52
البته تو محیط ویندوز با نرم افزار قدرتمند LC5 هم میشه پسورد رو بدست اورد نیازی هم به کرک sam نداره یه پسورد 3-4 حرفی ساده رو در عرض 5 دقیقه تا نیم ساعت بدست میاره یه پسورد 8-9 حرفی پیچیده رو در عرض نصف روز برایه من پیدا کرد

Farahmand Farshidy
19-10-2007, 18:12
البته تو محیط ویندوز با نرم افزار قدرتمند LC5 هم میشه پسورد رو بدست اورد نیازی هم به کرک sam نداره یه پسورد 3-4 حرفی ساده رو در عرض 5 دقیقه تا نیم ساعت بدست میاره یه پسورد 8-9 حرفی پیچیده رو در عرض نصف روز برایه من پیدا کرد

برنامه خوبی است اما اگر Admin حرفه ای باشه، نمیشه دیگه!

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

winxp
19-10-2007, 18:41
سلام حسین جان

بله شما درست میفرمایین

گزینه بهتر نرم افزار change pass از hiren boor cd هستش

موفق باشین

jooya
19-10-2007, 20:57

این برنامه اگه توی لیمیت باشی که عزیز جواب نمیده ، مگه اینکه فایل Sam رو از جایی دیگه اورده باشی . پس به درد هک کردن پسورد ادمین اون سیستمی کخ پشتشی نمیخوره .

من خودم یه برنامه 2 مگی دارم ، ولی باید پیداش کنم واست آپ می کنم روی سی دی رایت می کنی و باهش سیستم رو بالا میاری چهار تا اینتر باید بزنی یکی دوتا Yes و No داره ، هم میتونی پس رو عوض کنی و هم پاکش کنی .

یه روشی هم بود که بهاره خانم گفته بودند ولی برای fat بود نه ntfs ، البته اگه اگه بتونی فلاپی رو توی محیط داسش برای ntfs بخونه فکر کنم برای اون هم جواب بده .

خوبی این روش اینه که پس رو عوض نمی کنی و ادمین سایتتون هم متوجه نمیشه که شما پس رو میدونید . سعی می کنم تاپیک رو واستون پیدا کنم .

برنامه خوبی است اما اگر Admin حرفه ای باشه، نمیشه دیگه!

مؤفق باشید!!
فرهمنــــــــــد

آره خوب اگه منم الیلس بودم ...

خوب بالاخره همه این روشها وقتی قابل استفاده هست که یه نقطه ضعفی باشه ، وگرنه اگه مثلا پسورد دوم سیستم رو فعال کنی دیگه حتی نمی تونه بری تو ف ولی توی ادارات و دانشگاها که اینطوری نیست .

البته اگه یوزها تحت شبکه باشن نمیدونم اوضاع شاید فرق کنه . ولی حتما یه یوزر محلی ( local) روی سیستم هست . و حتما هم ادمینه .

MAXXX
19-10-2007, 23:20
بله میدونم مشابه اون برنامه رو دارم تو hirens boot ولی بعضی مواقع کارایی خودش رو از دست میده مثلا نمیخوای کسی بفهمه که یوزرش عوض شده
البته با استفاده از فایل bat که از داس تویه startup ادمین کپی میکنی ولی باید یه بار صبر کنی تا ادمین با یوزرش بیاد بالا تا پسوردش عوض بشه میشه یدونه یوزر مخفی هم ساخت با همین فایل بت که تویه لیست یوزر ها نشونش نده

DrXoX
19-10-2007, 23:48
سلام

گفته های دوست خوبم hossein_61 کاملا تائید میشه و در تکمیل صحبت های حسین :

------------------------------------------------------------------------------------------------

ممکن است براي شما اتفاق افتاده باشد که در ویندوز ایکس پي براي حساب کاربري مدير (Adminiastrator) کلمه رمزي را مشخص کرده باشيد و بنا به دلايلي آن را فراموش کرده باشيد، و با مشکل ورود به سيستم مواجه شده باشيد. در اين جور مواقع تنها راه حل موجود نصب دوباره ویندوز ميباشد. همچنين ممکن است شما قصد استفاده از يک کامپيوتري را داشته باشيد که توسط کلمه رمز در ويندوز ايکس پي محافظت ميشود. نرم افزارکه در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديدي هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ویندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سیستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.

براي استفاده از اين برنامه پس از باز کردن فايل فشرده، فايل Image.iso را بر روي يک سي دي رايت کنيد. و سپس کامپیوتر مورد نظر را با CD-ROM راه اندازي کنيد.

حجم = ۲.۹ مگابایت

پسورد =[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3 0 d o w n l o a d.c o m
دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته برای دانلود برنامه باید P 3 0 d o w n l o a d بدون فاصله باشه

javady
11-11-2007, 10:19
میشه برنامه رو دوباره آپلود کنی البته بدون فاصله
ممنون میشم

javady
14-11-2007, 11:59
Proactive Password Auditor 1.70 رو دانلود کردم ام آموزشش رو بگی هم یاد بگیرم عالی میشه
آیا من میتونم با این برنامه پسورد admin رو گیر بیارم
اگه میشه آموزش رو ساده بگید بفهمم خوبه چون من هیچی درباره هک نمیدونم
در ضمن من نمیتونم برم تو admin ، من تویه ویندوز پسور گذاشته هستم با تمام محدودیتها از جمله نصب برنامه و تغییر در برنامه ها و......
حالا من نمیدونم چطوری این برنامه تو این ویندوز با محدودیت که هیچ برنامه ای نصب نمیشه، نصب شد؟
ممنون میشم کمکم کنید