PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي طراحي سايت ديناميك در مورد بازي ها

mztd006
17-10-2007, 01:05
با سلام خدمت دوستان گرامي

من ميخوام يك سايت ديناميك طراحي كنم اما هيچ تجربه اي در اين زمينه ندارم چند تا سايت استاتيك طراحي كردم ، با فرانت پيچ و يك كمي هم اچ تي ام ال بلدم) اما اين سايتي كه قصد طراحيش رو دارم خيلي بزرگه و پيچيدگي هاي زيادي داره ،اگر ممكنه به من كمك كنيد

سايتي كه ميخوام طراحي كنم در مورد بازي ها هست و قصد دارم تا يه چيزي شبيه اين نمونه هاي خارجي در بياد

.Cheat Masters ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])abby-cheat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])cheat genius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين سايت ها يه چيزي حدود 10000 تا 12000 مطلب داره كه هر كدوم در يك صفحه جداگانه نمايش داده ميشن و من فكر نمي كنم كه 10000 تا صفحه براي اين سايت ها طراحي كرده باشند و احتمالا از يك ديتا بيس تحت نت استفاده مي كنند و در ضمن براي هر مطلب يك فروم هست كه شما مي تونيد اون مطلب رو كامل كنيد

ضمنا من يه چيزي به اسم سيستم سايت بازيهاي رايانه اي گير آوردم كه با پي اچ پي نوشته شده ولي نمي دونم چه جوري ازش استفاده كنم (اگه كسي مي دونه راهنمايي كنه)

و اما سوالات

1: من چه جوري يك ديتا بيس تحت نت طراحي كنم و باچه نرم افزاري؟ با اكسس ميشه؟ و چه جوري ديتا بيس رو به سايت مربوط كنم؟

2:چه جوري يك سايت ديناميك با استفاده از پي اچ پي طراحي كنم و به چه طريق ميشه قسمتي رو براي هر مطلب اضافه كنم تا بازديد كننده ها بتونن مطلب رو كامل كنند؟(اسكريپت آماده؟)چه جوري از كدهاي پي اچ پي استفاده كنم چون توي دريم وير كه اون كد ها رو اجرا ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته؟

3: سي اس اس چيه و چه جوري ازش استفاده ميكنند؟وآيا ميشه در طراحي يك سايت از دو تا زبان مثلا اي اس پي نت و پي اچ پي به صورت تركيبي استفاده كرد؟

ببخشيد كه سه تا سوال من هزار تا سواله. در ضمن خواهش مي كنم هر جور منبع فارسي كه فكر ميكنيد به درد من بخوره معرفي كنيد

وبلاگ من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

peyman1987
17-10-2007, 14:57
دوست من اگه بخواي از ابتدا ياد بگيري با اين ميزان که از HTML ميدوني ( به لطف فرانت پيج ) بايد از همون يادگيري HTML شروع کني. حالا بعدش بايد بري سرغ يادگيري CSS و JavaScript و بعدش PHP رو ياد بگيري و يه مقدار هم باهاش کار کني تا تجربه کسب کني فکر نکنم به اين زوديا به هدفت برسي ولي من بهت پيشنهاد ميکنم از کدهاي آماده و CMS ها استفاده کن.