PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوگل هفت ساله شد

Ferrari
27-09-2005, 12:21
گوگل هفت ساله شد وقی امروز وارد اين سايت شدم از اين عکس فهميدم بزرگترين سايت جستجو هفت ساله شده
گوگل تولدت مبارک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_goooodboy
27-09-2005, 15:46
آره
گوگل جون تولدت مبارک

Lovelyman
27-09-2005, 16:25
گوگول دوست داريم Happy birthday to Google

Hoom@n
27-09-2005, 16:46
تولد تولد تولدت مبارك بيا...

mahdy2021
27-09-2005, 17:38
منم تولد غول بی رقیب اینترنت به خودش تبریک می گم.

Mohammad
28-09-2005, 09:44
گوگل هفت سالگي خود را جشن گرفت
------------------------------------------
موتور جستجوي اينترنتي "گوگل"(‪ (google‬هفت سالگي خود را با تغيير لوگوي صفحه اول اين سايت جشن گرفت.

در لوگوي جديد گوگل، حرف "ال"(‪ (l‬در كلمه "‪ "google‬به شكل عدد انگليسي "هفت" (‪ (7‬درآمده و درپايين كلمه ‪ ،google‬هفت قطعه كيك تولد به شكل چشم ديده مي‌شود.

"گوگل" كه در زمان حاضر به عنوان محبوبترين موتور جستجوي اينترنتي در جهان شناخته شده‌است، فعاليت خود را از سپتامبر سال ‪ ۱۹۹۸‬با هدف جمع‌آوري و سازماندهي اطلاعات دنيا و در دسترس قرار دادن آنها شروع كرد.

موتور جستجوي گوگل در سالهاي گذشته نوارهاي ابزار و امكانات مختلفي را براي جستجوي بهتر و استفاده از اطلاعات موجود در شبكه اينترنت به كاربران ارايه كرده است.

از جمله امكانات اين سايت، جستجو در وب سايتها، تصاوير، اخبار، گروهها، فروشگاه‌ها و وبلاگها است.

گوگل كه خدمات جستجوي خود را به بيش از ‪ ۱۰۰‬زبان زنده دنيا ارايه مي‌دهد در چند ماه اخير خدماتي مانند مسنجر، كتابخانه ديجيتالي و مشاهده تصاوير ماهواره‌اي را نيز براي كاربران خود فراهم كرده است.

بيشترين درآمد گوگل در زمان حاضر از محل آگهي‌هاي متني آن به دست مي‌آيد به طوريكه تاكنون ميزان سود خالص اين موتور جستجو حدود ‪ ۴۰۰‬ميليون دلار برآورد شده است.

موتور جستجوي گوگل در سال ‪ ۱۹۹۸‬توسط دو دانشجوي رشته رياضي دانشگاه "استنفورد" آمريكا راه‌اندازي شد و امروزه به ثروت هنگفتي دست يافته است.

Hossein_Bahal
28-09-2005, 10:28
ولی تو این هفت سال گوگل دنیا رو ترکوند .

Friend
28-09-2005, 10:32
هفت سال به این سرعت گذشت
من از همون روز اول یکی از کاربران پرو پا قرصش بودم
گوگل تولدت مبارک
بیا شعم ها رو فوت کن تا 100 سال سرورت کار کنه