PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محافظ کامپیوتر که شبیه رابط است برای پاور کامپیوتر خوب است وقیمتش چند است

kisiya
16-10-2007, 21:06
محافظ کامپیوتر که شبیه رابط است برای پاور کامپیوتر خوب است وقیمتش چند است

mahdi7610
16-10-2007, 22:40
اونی که شما می خواهید فکر کنم ups هستش . اگر منظورتون این هستش می تونید فایل پی دی اف زیر را بگیرید در باره قیمت های و مدل های مختلف می باشد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).pdf

darvish1900
16-10-2007, 22:57
بین دوست نوع محافظ وجود دارد. که در فاراتل دیدم و مطمئن هستیم شرکتهای دیگه هم دراند.

1-ups :که داخلش باتری داره و در زمانی که برق بره سوئئچ میکنه رو باتری ها
2- ترانسهاری نوسان گیر هستند که نوع کوچکش برا یخچال استفاده میشود. ولی نوع بزرگش که برای برق کل ساختمان بسته میشه و که برق ساختمان و نوسانات رو ذیل نظر میگیره.

مطمئنن این چیزی که شما میگویئد یک چیزی تو مایه های ترانسهای یخچال . که نمیشد گفت تاثیر نداره. اما خیل کم
اگه میخوای از کامپیوترت محافظت کنی ups بگیر . ارزونترینش در حدود 120000 تومان اگه گرون نشده باشه

DrXoX
17-10-2007, 00:02
سلام

اگر منظور شما محافظت از Power در برابر نوسانات برق هستش از همین محافظ های معمولی که تو بازار زیاده می تونید استفاده کنید

مثلا:

محافظ کامپیوتر بی تک ، مجهز به مدار الکتورنیکی ، بهترین وسیله برای حفاظت از کامپیوتر ، تلویزیون ، ویدئو ، سی دی ، فاکس و دیگر وسایل برقی و الکترونیکی در برابر نوسانات مضر برق طراحی شده است .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمان تاخیر :
حدود 1 دقیقه
حداکثر بار مجاز :
7 آمپر
حرارت محیط :
5 تا 50 °C

قطع :

ولتاژ کمتر از 5 ± 180 ولت</B>

وصل :
ولتاژ 5 ± 180 تا 5 ± 255 ولت
قطع :
ولتاژ بیش از 5 ± 255 ولت

به اینجا هم یه نگاهی بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamidkhann
17-10-2007, 01:57
قیمت معمولا دور و بر 10 11 تومن میپلکه( با گارانتی)

rostamiani
10-04-2010, 17:09
سلام
راستش من فکر نمی کنم بتونم بیشتر از 50 هزار تومان برای محافظ بدم
پاورم هم Green GP535B EPS هست که نمی خوام به محافظ بزنم !

برای پرینتر و مانیتور ال سی دی و اسکنر و اسپیکر محافظ های زیر 10 هزار تومان می تونن مفید باشن یا ممکنه برای دستگاه ها مشکل درست کنن ؟

متشکرم

HORROR
10-04-2010, 22:24
آره خوبه ده تومان من الان 3ساله دارم نوسان موسان جرات نداره بیاد سراغش:21:

mjzaret
10-04-2010, 23:00
استفاده از محافظها بسته به نوسانات برق منطقه داره. مثلاً در منطقه ما محافظ برق باران جواب نمی‌ده و هی خاموش روشن می‌شه در صورتی که در یه شهر دیگه به راحتی کار می‌کنه. در همین منطقه ما محافظ برق کاوه به راحتی کار می‌کنه و مشکلی هم نداره.

HASHEM289
12-04-2010, 17:03
استفاده از محافظها بسته به نوسانات برق منطقه داره. مثلاً در منطقه ما محافظ برق باران جواب نمی‌ده و هی خاموش روشن می‌شه در صورتی که در یه شهر دیگه به راحتی کار می‌کنه. در همین منطقه ما محافظ برق کاوه به راحتی کار می‌کنه و مشکلی هم نداره.

خوب اون کاوه که به راحتی کار می کنه رو باید بندازیش دور

محافظهایی که در بازار هست مثل همون که دوستمون عکسشو گذاشته بود به این صورت عمل می کنند که

چون جریان و ولتاژ برق شهری (ac ) متناوب هست و در بعضی قسمت های شهر زیاد کم و زیاد میشه

بعضی جاها کمتر بستگی به این داره که از چه نیروگاهی تغذیه می شید این محافظ ها دارای یه برد الکترونیکی

هستند که یه رنج max و min براشون تعریف شده و اگر ولتاژ و جریان ورودی توی اون بازه قرار نگیرند به صورت

اتومات برق رو قطع می کنه

اون محافظ کاوه max خیلی بالا براش تعریف کردن و min خیلی پایین و به همین خاطر قطع نمی کنه

پایین عکس تو پست 4 رو بخونید کاملا مشخصه