PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریجستری کامپیوتر

نازنین زهرا
16-10-2007, 15:54
سلام عزیزان
من یک سوال دارم
وقتی ئیندوزم را نصب می کنم بعد از یک مدت runاز start menu حذف میشه
ctrl+alt+delet هم که می زنم پیغام میده task manager has been desable by your adminstor
ادمینستور هم از طریق یوزر اکانت فعال حلا من چی کار کنم تا مشکلم حل شه
یکه می گفت کامپیوترت ویروسی شده باید کالا فرمت کنی بعد دوباره پارتیشن بندی کنی
خلاصه کمک کنید
ممنون عزیزان

nix
16-10-2007, 16:04
بعد از یک مدت یعنی چقدر؟.....

ایا شما همیشه از یوزر مدیر استفاده می کنید؟

windows به صورت default اینطور نیست مگر اینکه کسی یا ویروسی باعثش بشه.

برنامه های start up خود را اینجا بنویسید.

پارتیشن بندی خود را بیهوده تغییر ندید

K A R I M I
16-10-2007, 22:46
به تاپیک زیر مراجعه کنید و پست 1 و 2 را با دقت بخونید ...
خواهید دید که مشکل شما ناشی از کجاست و چگونه حل میشه !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
16-10-2007, 23:18
سلام دوست عزیز

این ها در واقع مجوزهایی هستند که مدیر سیستم می تونه اونها را از شما سلب کنه اما اگر خود شما مدیر سیستم هستید احتمالا یا سیستم شما ویروسی شده یا اینکه از برنامه ای استفاده می کنید که این مشکلات را به وجود می یاره یا این که از ویندوزی استفاده می کنید که قبلا دستکاری شده

اگر خودتون مدیر سیستم هستید برای فعال کردن task manager متن زیر را توی run کپی کنید و ok را بزنید

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

DrXoX
16-10-2007, 23:51
سلام

احتمال میدم سیستم تون ویروسی شده باشه ، با آنتی ویروس Nod32 یه بار سیستم رو Scan کنید البته اول اونو آپدیت کنید بعد سیستم رو Scan کنید

winxp
17-10-2007, 00:56
سلام دوست عزیز

این ها در واقع مجوزهایی هستند که مدیر سیستم می تونه اونها را از شما سلب کنه اما اگر خود شما مدیر سیستم هستید احتمالا یا سیستم شما ویروسی شده یا اینکه از برنامه ای استفاده می کنید که این مشکلات را به وجود می یاره یا این که از ویندوزی استفاده می کنید که قبلا دستکاری شده

اگر خودتون مدیر سیستم هستید برای فعال کردن task manager متن زیر را توی run کپی کنید و ok را بزنید

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

سلام دوست عزیز

اقا مهدی میشه بگی این دستورارو از کجا گیر میاری :46:

تازگیها این دستورارو زیاد ازت دیدم :21:

راستشو بگو

و شما دوست عزیز , ایا از ویندوز mrt استفاده میکنین ؟

موفق باشین

:11:

K A R I M I
17-10-2007, 03:34
winxp عزیز شما اول به این تاپیک مراجعه کنید !

بعد همان طوری که دوست عزیزمون مهدی اشاره کردند میتونید که این کدها را از طریق cmd وارد کنیم ( این کدا رو میتونیم تو batch فایل هم واسه ساخت ویروس استفاده کنیم )
به این ترتیب که اولش reg add رو اضافه می کنیم .
بعد آدرس مورد نظر رو وارد می کنیم .
بعد v/ که باید نام متغیر رو اضافه کنیم .
بعد t/ که باید نوع متغیر رو اضافه کنیم .
بعد d/ که باید مقدار متغیر رو اضاقه کنیم .
و در آخر هم سویچ f/ که بدون سوال کدمون رو وارد کنه !
برای اطلاعات بیشتر cmd رو باز کنید و reg رو بنویسید و اینتر کنید ...

winxp
17-10-2007, 22:46
winxp عزیز شما اول به این تاپیک مراجعه کنید !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد همان طوری که دوست عزیزمون مهدی اشاره کردند میتونید که این کدها را از طریق cmd وارد کنیم ( این کدا رو میتونیم تو batch فایل هم واسه ساخت ویروس استفاده کنیم )
به این ترتیب که اولش reg add رو اضافه می کنیم .
بعد آدرس مورد نظر رو وارد می کنیم .
بعد v/ که باید نام متغیر رو اضافه کنیم .
بعد t/ که باید نوع متغیر رو اضافه کنیم .
بعد d/ که باید مقدار متغیر رو اضاقه کنیم .
و در آخر هم سویچ f/ که بدون سوال کدمون رو وارد کنه !
برای اطلاعات بیشتر cmd رو باز کنید و reg رو بنویسید و اینتر کنید ...

سلام karimi جان

عالی بود اقا

میشه مثل همین دستورات رو برا shell32 بزاری

یا دستوراتی مثل sfc /scannow

ممنون میشم

موفق باشی

mahdi7610
17-10-2007, 23:00
ولی دستوراتی که جناب کریمی گذاشتن توی سیستم من هیچ کدوم اجرا نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

K A R I M I
18-10-2007, 03:41
چشم winxp جان ، شما دستوراتی دیگه ای رو می خواین یا همین دستورات رو برای Dos ؟
مهدی جان شما دستورات رو مطابق گفته های انجام شده اجرا می کنید ؟ ( لطفا پست 1 رو کامل بخونید )
چیز پیچیده ای نداره باید کدها رو تو یک تکست داکیومنت کپی کنید و با پسوند reg ذخیرش کنید و اگه لازم بود لاگ آف کنید ...
این دستورات رو چه از run یا cmd ، یا اینکه از روشی که من گفتم و یا اینکه تغییرات مستقیم در رجیستری اگر اعمال کنیم فرقی نداره که ؟ همشون همون کار رو انجام میدن ...

نازنین زهرا
18-10-2007, 16:01
سلام به همگی
من خوبه نوشتم نمی تونم به run دسترسی پیدا کنم همون پیغام می ده

نازنین زهرا
18-10-2007, 16:44
با تشکر من می گم من run ام غیر فعال و وقتی می خواهم فعال کنم همون پیغام می ده

Farahmand Farshidy
18-10-2007, 17:35

سلام دوست عزیز!!:11::11:

مطالبی را که در این پست مینویسم، مو بمو انجام دهید. انشاالله که مشکل شما حل میشود.

شما به مسیر پایین بروید:

Start>All Programs>Accessories>Command Prompt

بعد از آنکه بروی Command Prompt کلیک نمودید و پنجره اش ظاهر شد، کلمه gpedit.msc را نوشته و اینتر نمایید.

صفحه Group Policy ظاهر میشود و شما میتوانید طبق راهنمایی های پایینTask Manager و دیگر گزینه ها را برگردانید و آنها را فعال سازید.

فعال ساختن Task Manager:

به مسیر پایین بروید:

User Configuration > Administrative Templates > System

حالا در زیر شاخه System بروی Ctr+Alt+Del کلیک نموده سپس در سمت راست صفحه Group Policy بروی Remove Task Manager دابل کلیک نموده و در تب Setting کزینه Disable را علامت دار کنید. بعد از آن بروی کلید OK کلیک نمایید اما پنجره Group Policy را نبندید!

حالا Task Manager ویندوز شما فعال شده است.

فعال ساختن ( Registry ( Regedit :

در صفحه Group Policy به مسیر پایین بروید:

User Configuration> Administrative Templates> System

بعد از کلیک نمودن بروی System در سمت راست پنجره Group Policy بالایPrevent access to registry editing tools دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و بالای کلید OK کلیک نمایید اما پنجره Group Policy را نبندید!

حالا Regedit فعال شده است و شما میتوانید واردش شوید.

برگرداندن Run :

در صفحه Group Policy به مسیر پایین بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Start Menu and Taskbar

بعد از کلیک نمودن بروی Start Menu and Taskbar، در سمت راست پنجره Group Policy بروی گزینه Remove Run menu from Start Menu دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید. حالا گزینه Run فعال شده است.

برگرداندن Folder Option :

برای برگرداندن Folder Option به مسیر زیر در پنجره Group Policy بروید:

User Configuration> Administrative Templates> Windows Components> Windows Explorer

بعد از کلیک نمودن بروی Windows Explorer، در سمت راست پنجره Group Policy بروی Removes the Folder Options menu item from the Tools menu دابل کلیک نموده و از تب Setting گزینه Disable را علامت دار نمایید و بروی کلید OK کلیک نمایید.

خوب دوست عزیز اینها راهنمایی ها بودند که بنده در اختیار تان قرار دادم و اگر شما مطالب بالا را قسمیکه گفته شده است تطبیق نمایید، مشکلات شما 100 در 100 حل میشود.

مؤفق و پیروز باشید!!:46:
فرهمنــــــــــــــــــــ ـد

K A R I M I
18-10-2007, 19:10
ساده تر از این دیگه نمیشه !!!:20:
شما کدهای زیر را در یک تکست داکیومنت کپی کن و اون رو با پسوند reg ( برای مثال : Anti.reg ) ذخیره کن ، حالا فایل رو اجرا کن و سپس لاگ آف کن ، مشکل شما حل شد !

ولی یه برنامه هم هست که میتونه کارتون رو راه بندازه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
18-10-2007, 19:54
مهدی جان شما دستورات رو مطابق گفته های انجام شده اجرا می کنید ؟ ( لطفا پست 1 رو کامل بخونید )
چیز پیچیده ای نداره باید کدها رو تو یک تکست داکیومنت کپی کنید و با پسوند reg ذخیرش کنید و اگه لازم بود لاگ آف کنید ...
این دستورات رو چه از run یا cmd ، یا اینکه از روشی که من گفتم و یا اینکه تغییرات مستقیم در رجیستری اگر اعمال کنیم فرقی نداره که ؟ همشون همون کار رو انجام میدن ...

ولی من همون طور که شما گفته بودید انجام دادم ولی همون error اولی را می ده همون چیزی را که گفته بودید اضافه کنید هم اضافه کردم ولی باز همون error را می ده و هیچ اتفاقی نمی افته :41:

K A R I M I
18-10-2007, 20:05
مهدی جان برای نمونه همین کد های زیر رو وارد کن :

و ببین که اون ارور اولیه رو میده یا دومی ؟

mahdi7610
18-10-2007, 21:43
کریمی جان دستت درد نکنه . مشکل حل شد .

winxp
19-10-2007, 01:07

سلام دوست عزیز
مشکلتون حل شد یا نه

اگه مشکلتون حل نشده من حدس میزنم ویروس داشته باشین

انتی ویروس دارین رو سیستم یا نه ؟

مشکلتون چی شد ؟

موفق باشین