PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گزینه بدون نام و نشان در sturt up

sanam.b
15-10-2007, 17:31
سلام
وقتی از run دستور msconfig رو اجرا کردم در تب start up گزینه ای بود که تیک خورده بود ولی نه command داشت نه Startup item و در location اون نوشته بود
HKLM\SOFTWARE\microsoft\windows\current verson\run
من اولین باره که همچین گزینه ای رو میبینم برنامه خاصییه یا ویروسه ؟ من تیکشو بردارم یا نه؟اگه میشه واسم توضیح بدید

ناوال
15-10-2007, 17:41
نه برادر عزیز این کار رو نکن یک نرم افزار کوچولو دانلود کن تا اون برنامه هایی که تو استارت آپ میان رو ببینی و هم امکانات دیگه خوشبختانه کفار و ملحدین برای ما مجانی کار میکنن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Name : CHiCNCREAM TEAM 2007
RegNumber=ATCXN19

Hazy
15-10-2007, 17:48
اسم که داشت اگه خدا بخواد؟

sanam.b
15-10-2007, 19:04
با سلام دوباره
نمی دونم منظور شما از "اسم که داشت اگه خدا بخواد؟" چیه؟ در این پنجره فقط command و Startup item و location وجود دارد

ناوال
15-10-2007, 19:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورش اینه که جلوی ه کدوم اسم هست مثل اینی که من گذاشتم

sanam.b
15-10-2007, 23:55
سلام
من فکر می کنم اونی که شما علامت گذاشتید اسمش SOUNDMAN است (راستش هنوز متوجه نشدم منظور از اسم چی هست) ولی بالای ستون اسم (به قول شما) نوشته شده Startup item و زیر ستون command مسیر فایل نوشته شده ولی برای من زیر این دو ستون هیچی نوشته نشده و زیر location نوشته شده
HKLM\SOFTWARE\microsoft\windows\current verson\run
و چک باکس تیک داره

winxp
16-10-2007, 00:15
سلام دوستان عزیز

بله درست فرمودن

برا من هم همچین اتفاقی زیاد افتاده

مثلا تو پنجره بالا avp رو فرض کنین که تو سیستم من به جای avp هیچی نبود و فقط یه مربع بود که تیک خورده بود و باقی مسائل که دوستمون گفتن

من دنبالشو نگرفتم , غیر فعالش میکردم

حالا باز اگه بزرگترا تجربه داشتن راهنمایی کنن

موفق باشین

mahdi7610
16-10-2007, 10:12
سلام دوستان

راستش این برنامه ای که شما می گید اسم نداره در واقع همچین فایلی داخل ویندوز شما وجود داره فقط اسم اون در این قسمت وجود نداره .

همین طور که می دونید این ها در واقع فایلهایی برای راه اندازی برنامه ها هنگام بالا امدن ویندوز می باشند .

بعضی از این ها بنا به دلایلی مثل نصب بعضی برنامه های مخصوصا برنامه هایی که با vb نوشته می شوند کدهای خود را در رجیستری از دست می دهند منظورم کدهایی هستند که اسم برنامه را قسمت استارت اپ نشان می دهند به همین دلیل این برنامه وجود دارد و اجرا هم می شود فقط به دلیل از دست دادن کد نشان دهنده نام ان اسم انها پاک شده است .

و در واقع برنامه مخربی هم به شما نخواهد رفت بلکه یکی از فایلهای راه انداز یکی از برنامهایی است که در سیستم شما نصب است.

hossein_61
16-10-2007, 15:34
دوست عزيز منم با مشكل شما مواجه شدم . البته من تيك اين گزينه رو برداشتم و هيچ اتفاق خاصي تا به حال نيفتاده . اگه دنبال درد سر نميگردي اين كار رو بكن .

winxp
17-10-2007, 01:47
سلام دوستان

راستش این برنامه ای که شما می گید اسم نداره در واقع همچین فایلی داخل ویندوز شما وجود داره فقط اسم اون در این قسمت وجود نداره .

همین طور که می دونید این ها در واقع فایلهایی برای راه اندازی برنامه ها هنگام بالا امدن ویندوز می باشند .

بعضی از این ها بنا به دلایلی مثل نصب بعضی برنامه های مخصوصا برنامه هایی که با vb نوشته می شوند کدهای خود را در رجیستری از دست می دهند منظورم کدهایی هستند که اسم برنامه را قسمت استارت اپ نشان می دهند به همین دلیل این برنامه وجود دارد و اجرا هم می شود فقط به دلیل از دست دادن کد نشان دهنده نام ان اسم انها پاک شده است .

و در واقع برنامه مخربی هم به شما نخواهد رفت بلکه یکی از فایلهای راه انداز یکی از برنامهایی است که در سیستم شما نصب است.

سلام مهدی جان

با نظر شما کاملا موافقم

:11:

موفق باشی

DrXoX
17-10-2007, 02:30
سلام

من با نظر تمامی دوستان موافقم

تیک مربوطه رو برداری یا نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

با یک برنامه هم رجیستری رو تنظیم کن مثل : Tune Up یا System Mechanic یا Fix-It Utilities Professional یا...

Lofty
17-10-2007, 11:31
تا مطمئن نشدی برنامه چیست دست نزن
مثلا من خودم امتحان کردم وقتی آنتی ویروس کاسپررا نصب می کنم یه گزینه بدون نام تیک خورده در این قسمت ایجاد می شه وقتی مسیرش رو دنبال می کنم مربوط به همان کاسپر است

mahdi7610
17-10-2007, 13:37
به نظر من غیر فعال کردن همه اونها مشکلی به وجود نمی اورد . البته در بعضی از سیستم ها مثل لپ تاپ ها شاید کمی فرق کند چون یک فایل هست که اگر تیک اون را بردارید صدای اسپیکر ها قطع می شود .

DrXoX
17-10-2007, 16:10
سلام

دوستان درست میگن حتی اگه همه تیک ها رو هم بردارید هیچ مشکلی پیش نمیاد ، حتی تو سرعت بالا آمدن ویندوز هم کمک می کنه چون باعث میشه که برنامه هایی رو که تیکش رو برداشتید موقع بالا آمدن ویندوز لود نشن و به همین خاطر سرعت بالا آمدن ویندوز بیشتر میشه

sanam.b
21-10-2007, 23:08
سلام دوستان دست شما درد نکنه خیلی ممنون .من این مدت به خاطر مشکل سیستمم فقط می تونستم به صورت مهمان وارد بشم ، جواب شمارو می دیدم اما نمی تونستم تشکر کنم

hoax3r
22-10-2007, 00:01
اگر قسمت command خالی هست پس هیچ عملی انجام نمیده و فقط یه مقدار بی خودی هست بهتره تیکش رو بردارید
برای مدیریت بهتر روی این قسمت می تونید از برنامه Autoruns استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DrXoX
22-10-2007, 00:02
سلام

sanam.b عزیز اگه مشکلتون حل شده که خدارا شکر ولی من هم چند روز پیش به طور اتفاقی وقتی وارد Start up شدم دیدم چند تا گزینه به همین صورت وجود داره همین جوری گفتم یه امتحان کنم شاید درست بشه با TuneUp رجیستری رو اسکن کردم و یه بار سیستم رو Reset کردم کلا حذف شدن اون گزینه ها

موفق باشید