PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری یاهو مسنجر

atiye
26-09-2005, 19:59
سلام
من تازه یاهو مسنجر نصب کردم و کار کردن با اون رو اصلا بلد نیستم
کسی میتونه در مورد این برنامه به من توضیح بده
ممنون

sa3er
27-09-2005, 19:45
سلام؛
شما بفرماييد با كدوم قسمتش مشكل داريد دوستان راهنمايي بفرمايند...
هر چند چيزه خاصي نداره

masoud908
06-10-2005, 19:42
دوست عزیز با مراجعه به این لینک میتوانید یاهو مسنجر را به طور کامل بیاموزید.
البته این لینک اموزش یاهو مسنجر ورژن 5 هست ولی باز اگر این رو یاد بگیری 90 % نسخه جدید یاهو سمنجر رو هم یاد گرفتی.
اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rooz
27-10-2005, 04:56
جالبه! مطلب ما در این تاپیک کجا رفته
پاک شده نه ... نه پوچ شده نه... نه
؟؟

mpsjavad
27-10-2005, 05:31
با سلام ..

جالبه! مطلب ما در این تاپیک کجا رفته
پاک شده نه ... نه پوچ شده نه... نه
؟؟

!!؟؟ :blink:

دوست عزيز از ايــــــــــــــن ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Messenger Training.zip) شما ميتونيد اموزش ياهو مسنجر رو به صورت تصويري داشته باشيد !

Rooz
29-10-2005, 16:58
با سلام ..

!!؟؟ :blink:

دوست عزيز از ايــــــــــــــن ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Messenger Training.zip) شما ميتونيد اموزش ياهو مسنجر رو به صورت تصويري داشته باشيد !

اصلا تعجب نکن ظاهرا مدیر انجمن دوست نداره کسی جلوتر از خودشون جواب به تاپیک ملت رو بدن
ما که زودتر جواب داده بودیم و راهنمایی کرده بودیم راهنمایی ما رو پاک کرده و راهنمایی خودشون رو جا زدن
به این میکن مدیریت

mpsjavad
29-10-2005, 22:42
با سلام ..

جناب Rooz دوست عزيز شما سخت در اشتباهيد .. در اين انجمن به هيچ عنوان چنين مواردي نه از طرف مديران نه همكاران و .. پيش نمياد - مگر چه مزاياي براي كسي كه به ديگران كمك ميكنه براي ما ميتونه باشه كه دست به همچين كاري بزنيم ؟ !! ؟ .. شما به اين فكر كرديد كه شايد پست شما درست ارسال نشده باشه و يا در يك تاپيك ديگه اشتباهي پست شده باشه !

در هر صورت اگر هم پست شما پاك شده باشه ! به طور كل پاك نميشه و مديريت اينجا و صاحبان سايت ميتونن پست شما رو برگردونن .. از اين بابت خيالتان راحت باشد ..

با تشكر .