PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون برام مهمه دوستان

solo_88
14-10-2007, 22:06
سلام.

دوستان من اهل گوشی بازی نیستم و موقعی که یه گوشی میخوام بگیرم سعی میکنم چیزی بگیرم که اون انتظاری

رو که ازش دارم بر اورده کنه و اصلا با این دید که فعلا اینو بگیرم بعدا اونو میگیرم سراغ خرید گوشی نمیرم.بگذریم.

انتظارات!:

----انتن دهی خوب و کیفیت صدا و کیفیت میکروفون خوب...به عبارت دیگه در وحله ی اول کار یه موبایل رو به صورت خوب

انجام بده!:31:

----صفحه ی شفاف و روشن.320*240

----دوربین قابل قبول.من چون به عکاسی علاقه دارم اکثرا یه دوربین کوچولو!همرام هست ولی خب طوری باشه که

مثلا میخوای با دوستات یه عکس بندازی اذیتت نکنه.یا مثلا از یه سوژه عکس بندازی ضد حال نزنه.تار نشه.

-----هر از گاهی یه اهنگی گوش میدم.تنوع هندزفری داشته باشه.

-----تا حدی برنامه و بازی.بعضا بتونه ادم رو از کسالت خارج کنه.

----خوش دست!

-----تاشو-کشویی-ساده.محدودیت نیست.

دوستان میدونم همه ی خوبی ها با هم جمع نمیشه ولی اگه موردی میشناسین که تو این مایه ها باشه دریغ

نکنین.خودم نظرم رو k810i هست ولی مطمئنا اگه نظر شما برام مهم نبود نه وقت شما رو میگرفتم نه خودم رو.

بودجه هم نهایت 400.میخوام SE باشه که تو این انجمن زدم ولی اگه مدل دیگه ایاز برند دیگه ای با این شرایط

میشناسین بی تعصب بگید:31:!!!!!

منتظر نظرات دوستان.

ممنون

Nabakhshoode
14-10-2007, 22:27
5700 از نوکیا : کیفیت صدای خوب + ال سی دی با کیفیت و بزرگ + کیفیت صدای خوب + دوربین متوسط + برنامه واسش زیاده
K800 : ال سی دی با کیفیت + کیفیت صدای قابل قبول + دوربین خیلی خوب
P1 : با اینکه 450 تومنه ولی حیفم اومد نگم ! واقعا گوشیه خوشدست و با امکاناتیه ! همه چی داره : دوربین خوب 3 مگ + کیفیت صدای مناسب + ال سی دی با کیفیت و تاچ اسکرین + رم بالا + سرعت مناسب + ساپورت رم بالا + داشتن سیستم عامل + ... !

solo_88
14-10-2007, 22:33
اول سلام.
دوم تشکر ویژه.
سوم:

k800 یاk810؟؟؟؟

در مورد خوب بودن p1 هم حق داری ولی به دلیل صفحه ی حساسی که داره نیاز به مراقبت داره که از من بر نمیاد!!!

ali racer
14-10-2007, 22:54
5700 از نوکیا : کیفیت صدای خوب + ال سی دی با کیفیت و بزرگ + کیفیت صدای خوب + دوربین متوسط + برنامه واسش زیاده
K800 : ال سی دی با کیفیت + کیفیت صدای قابل قبول + دوربین خیلی خوب
P1 : با اینکه 450 تومنه ولی حیفم اومد نگم ! واقعا گوشیه خوشدست و با امکاناتیه ! همه چی داره : دوربین خوب 3 مگ + کیفیت صدای مناسب + ال سی دی با کیفیت و تاچ اسکرین + رم بالا + سرعت مناسب + ساپورت رم بالا + داشتن سیستم عامل + ... !

به نظر من
5700 یا پی1
چون عکسای پی1 از کا810 بهترن !!!:18: یه نگاهی به کلوپ پی1 یا کا810 بنداز !!!

s-b
14-10-2007, 22:55
100 دیگه مایه بزار
ان 95 بگیر با دوربین 5 مگ

R@R#M@N
14-10-2007, 23:15
داداش منم ميگم پي 1
خداييش ته گوشيه !!!!1
اگه نميخاي ك800 و 810 هم عالين (البته فرقشون سر قيافست) چون صداي خيلي خوب داره (البته توي هندزفري) . ال سي دي هم كه خوبه . دوربين هم كه ديگه محشره . از خوشدستيشم كه نگم
به نظر من اگه بلندي زياد صدا برات فاكتور نيست ك800 بگير و بيخيل 5700 شو !!!!

solo_88
15-10-2007, 00:04
سلام و تشکر از نظرات همه ی دوستان.

به نظر من
5700 یا پی1
چون عکسای پی1 از کا810 بهترن !!! یه نگاهی به کلوپ پی1 یا کا810 بنداز !!!

جفتشون 3.2 هستن.حالا چون لنز p1 بزرگتره مسلما نورگیری بیشتر و در نتیجه کیفیت عکس بهتری داره.ولی دیگه نه اونقدر که بیاد سایر عوامل رو بپوشونه!!!
راستی گفتم که من نمیتونم صفحه ی لمسی رو سالم نگه دارم!
تو تکمیل بودن p1 شکی نیست.

100 دیگه مایه بزار
ان 95 بگیر با دوربین 5 مگ

به جز دوربین دیگه چه مزیت هایی داره(با توجه به موارد!)؟؟!؟؟چون گفتم دوربین برام الویت زیادی نیست چون اکثرا دوربین باهام هست.

اگه نميخاي ك800 و 810 هم عالين (البته فرقشون سر قيافست) چون صداي خيلي خوب داره (البته توي هندزفري) . ال سي دي هم كه خوبه . دوربين هم كه ديگه محشره . از خوشدستيشم كه نگم
به نظر من اگه بلندي زياد صدا برات فاكتور نيست ك800 بگير و بيخيل 5700 شو !!!!

k810 دکمه هاش بهتره از نظر من.پوشش دوربینشم خوب جمع کردن.

متاسفانه اینور هر کس یه گوشی میگیره دستش و یه اهنگ عاشقونه میزاره و صداشو میبره بالا.من از اول از این کار بدم میومده و الان نفرتم بیشترم شده!!!!نه اینکه مهم نباشه اما برام صدای هندزفری 10 برابر مهمتره.

پس پیشنهاد دوستان اینا بود:

p1
k810-k800
5700

دوستان اختلاف قیمت k810 با k800 ارزش داره از نظر شما؟از نظر من تقریبا!
p1 هم فوق العادس ولی گفتم من گوشی بد نگه میارم و برا همین صفحه ی p1 زیاد دووم نمیاره!

بازم ممنون

Dr.Afzali
15-10-2007, 03:51
همون انتخاب خودت خوبه.كا810 گزينه خيلي خوبيه.همه چيزهائي كه خواستي رو داره + دوربين توپ

solo_88
15-10-2007, 17:34
اول سلام و تشکر از دوستان.

من برای خرید گوشی باید برم تبریز یا بگم داداشم بگیره از تهران بفرسته برام.چون اینجا همه ی گوشی ها بی برو برگرد

فاقد گارانتی هستن!!!!

گوشی هایی که صفحه ی بزرگ دارن معمولا صفحه کلید کوچیکی دارن.مگه اینکه تاشو یا کشویی باشن(یادش بخیر v3x)
بیرون بودم دیدم تو ویترین یه مغازه هم n73 گزاشته هم k810.رفتم یه مقایسه کردم.دیدم بابا این k810 رو دکمه هاش

رو باید با ناخن گرفت!!!n73 هم که تکلیفش معلومه.اونم مثل این فقط اون دکمه هاش به هم چسبیدن.

فعلا بین p1 و k810 موندم.یکیشون جموجور!یکیشون راحت ولی یکم گنده و حساس.

دوستان نظر.

من اکثر مواردگوشی رو جیبم میزارم.بعضا هم دستمه .اگه کت بپوشم جیب کت.فکر نمیکنم p1 دووم بیاره!!!شایدم

اشتباه میکنم.نظر شما میتونه کمکم کنه.

ممنون

--------------------------------------------------------------------

ویرایش

تاپیک مقایسه پی1 و ک810 رو ندیده بودم.دوستان شرمنده.با اجازتون اونجا ادامه میدم.از نظرات ممنون(ک850 هم قلقلک میده!)