PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس کشی موبایل با کامپیوتر!

Bil Gits
14-10-2007, 21:45
سلام دوستان
وقتی گوشی NEC یکی از رفقا رو به کامپیوترم وصل می کنم Trojan.Win32.Agent.aec تمام سیستممو میریزه بهم
یعنی اساسی تا حد تعویض ویندوز!
می خوام بدونم اگه وقتی آنتی ویروسم بهم هشدار میده من Delete ش کنم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟
ضمن اینکه آنتی ویروسم KasperSky 7 و گوشی هم جاواست.
ممنون

!As@d
14-10-2007, 23:52
با سلام...
هیچ گونه مشکلی برای گوشی به وجود نمی یاد....

capitan black
14-10-2007, 23:59
نه دوست عزيزم.من هم چند وقت پيش سيستمم يه ويروس گرفته بود يه كپي از خودش توي مموري گوشيم
گرفته بود نامرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش با انتي ويروس مموري رو اسكن كردم بعد ويروس رو از بين بردم الان مموري مثل هلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

am_merman01
15-10-2007, 00:13
اگر هم مشكلي پيش اومد فرمتش كن و دوباره از اول توي گوشيت برنامه بريز
نهايت كار كه از فلش كردن كه بد تر نيست؟

mohamad2998
15-10-2007, 02:15
من خودم هميشه با سيستمم ويروساي موبايلو از بين ميبرم . هيچ مشكلي پيش نمياد.

CD-RW
15-10-2007, 08:54
ویروسهای گوشی با ویروسهای Pc خیلی فرق داره , اغلب آنتی ویروسهای Pc توان شناسایی ویروس گوشی رو ندارند . اونهایی هم که شناسایی میشه مال گوشی نیست . ویروسهای گوشی هم به سادگی قابل ردیابی نیستند , تنها راه منطقی فلاش کردن گوشی هست .

mei_1362
15-10-2007, 14:45
گوشي من w550 چند وقت پيش باهاش رفتم تو اينترنت الان روشن كه مي كنم فقط يه صفحه سفيد نشون ميده. به pc هم وصل مي كنم نمي شناسش. بايد چيكار كنم. باطري رو هم در آوردم درست نشد. كسي ميدونه؟:41:

capitan black
15-10-2007, 21:01
ویروسهای گوشی با ویروسهای Pc خیلی فرق داره , اغلب آنتی ویروسهای Pc توان شناسایی ویروس گوشی رو ندارند . اونهایی هم که شناسایی میشه مال گوشی نیست . ویروسهای گوشی هم به سادگی قابل ردیابی نیستند , تنها راه منطقی فلاش کردن گوشی هست .

دوست عزيزم منظور ايشون ويروسهاي كامپيوتري هستند كه خودشون رو توي مموري كپي ميكنند نه ويروسهاي موبايل.نه اصلا هم نياز به فلاش كردن نداره و با اسكن مموري به راحتي ميشه ويروس رو از بين برد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

capitan black
15-10-2007, 21:03
گوشي من w550 چند وقت پيش باهاش رفتم تو اينترنت الان روشن كه مي كنم فقط يه صفحه سفيد نشون ميده. به pc هم وصل مي كنم نمي شناسش. بايد چيكار كنم. باطري رو هم در آوردم درست نشد. كسي ميدونه؟:41:
دوست عزيز بايد گوشيتون رو فلاش كنيد.توي تاپيك مخصوص خودش روشهاي فلاش كردن گوشي توضيح داده شده.:46:

Bil Gits
15-10-2007, 21:16
دوستان واقعا ممنونم
اما چیزی که باید بدونید اینه که حساسیتم به خاطر اینه که گوشی برای من نیست!
بعدشم بی رودر بایسی باید بگم اصلا تو کار گوشی نیستم و این فلاش کردن که می گید نمیدونم چیه!
و کلام آخر اینکه وقتی که آنتی ویروس بتونه ویروسی رو تشخیص بده یعنی اینکه حتما میتونه اونو از بین ببره
ضمن ایکه این تروجانه نه ویروس!
از همه ممنونم.واقعا لطف کردید دوستان.:11:

alissa
12-12-2017, 13:24
سلام من وقتی USB رو وصل میکنم بگوشیم کلیک راست میکنم رو ایکون گوشی ک بخام ویروس کشیش کنم هیچی ب اسم اسکن نداره باید کجا برم چیکار کنم

radarz
24-03-2018, 20:30
ویروس های اندرویدی رو کامپیوتر پاک می کنید !!! :n27: با انتی ویروس های اندروید پاک کنید نود 32 که خدا رو شکر لایسنس هاش مثله مرغ همسایه تو نت هست :n26:

radarz
24-03-2018, 20:31
سلام من وقتی USB رو وصل میکنم بگوشیم کلیک راست میکنم رو ایکون گوشی ک بخام ویروس کشیش کنم هیچی ب اسم اسکن نداره باید کجا برم چیکار کنم

چ انتی ویروسی داری ؟؟؟؟ و اینکه اون ایکون گوشی رو نمیشه اسکن کرد چون به صورت ی درایو بسته عمل میکنه